Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
    Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Co sądzisz o zachowaniach ludzi w internecie.

Co sądzisz o zachowaniu na tym forum Konrada Baśkiewicza, który napewno uznaje się za mądrego i wykształconego człowieka a tą mądrość reprezentuje z wyjątkową wściekłością do osób innych na tym forum i nie tylko.
    1. "Planuje on stworzyć w Polsce w Sieniawie Żarskiej zaklad preparowania zwlok. Oczywiscie ludzią się to nie podoba i będą u niego pracować. To ja im coś powiem - gnijcie dalej w biedzie i nie pier....., że nie ma miejsc pracy, jak są tylko macie je w d.... "
    2. "Pójde do seminarium. Potem do jakiejś parafii. Będe proboszczem. Będe dupczył młodych księży i ministratów, będe ich deprawował. Będe zarabiał kupe kasy i jeździł Maybachem. Będą o mnie pisaly gazety. Będe w telewizji. Potem założe partie polityczną. Dojdę do władzy. I wydymam ten kraj ze wszystkiego co się da. "
    3." A wiecie co mnie przeraza? To, ze kosciol byl pelen. I to, ze nawracaja mlodziez. I za 50 lat pewnie bedzie tak samo.
    Chcialbym byc pochowany w NIEswieconej ziemi, czy moje marzenie sie zisci?"
    Przepraszam, może pomyliłem się i wcale to nie jest człowiek wykształcony tylko zwykły chuligan.
    Sam określa się w taki sposób: Zawód: Buntownik
    Zainteresowania: piwo, kobiety, itp.
    Gdybym był taki, jak przewiduje Konrad to powiedział bym, diabeł wcielony.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeśli o mnie chodzi, to nawet go popieram w kilku pomysłach...
    Wydaje mi się, że jest po prostu przedstawicielem młodzieży uświadomionej co i jak się dzieje w tym kraju... Po prostu się przeciwko temu buntuje, co do sposobu - ma do tego prawo. Wkońcu nasze bierne postawy do niczego nie doprowadziły... Pozatym nie jest szatanem jeśli chce być pochowany na nieświęconej ziemi... Ma do tego prawo bo to wolny kraj.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jego zlosc wynika z wielkiej frustracji obecna sytuacja w chorym kraju.

Tak wielkiej ze nie potrafi jej wyrazic wiec pisze w ten sposob.

No i racja Nimitz.

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

dom - kiedy poznasz Konrada bliżej (byle nie za blisko) stwierdzisz, że to ciekawa postać - buntownik, młody gniewny to raczej złe określenia.
    Konrad, moim zdaniem, należy do środowiska, które określa się jako "z pogranicza". Z pewnością chce zapisać się w jakiś sposób w historii - nie chce być jedynie pionkiem i to mi się u niego podoba.

Może sposób wyrażania jego własnych myśli jest nieco kontrowersyjny, ale któż z nas, trzydziesto i więcej latków taki nie był? Osobiście również miałem własne pytania do Boga, na które nikt nie był mi w stanie odpowiedzieć. Miałem żal do Systemu o to, że jako osiemnastolatek nie mam samochodu, a moi rodzice zagonieni są przez pracodawców na tyle, że po powrocie do domu pragną jedynie odpoczynku. Miałem takich żali całkiem sporo - nie było jednak miejsca... nie było Internetu, nie mogłem żali przelać np. na Forum.

Z biegiem czasu światopogląd się zmienia i zapewne śwatopogląd Konrada też się jeszcze zmieni. Wiem jednak, że Konrad ma swoje cele w życiu, że jest reformowalny, że można z nim porozmawiać, a kiedy potrzebujesz pomocy to można na niego liczyć...

A to, że czasem wystrzeli jak gajowy... to sprawa (pomimo wszystko) młodego wieku...

Bardziej mnie martwi dziadek tego forum z kaczorem Donaldem w awatarze, który wszystkich próbuje traktować z góry i wychowywać.
    Cytat Napisał WebLion
    Osobiście również miałem własne pytania do Boga, na które nikt nie był mi w stanie odpowiedzieć.
    Wiesz jak się nazywa przemawianie do Boga?
    - modlitwa
    A jak nazwać, gdy Bóg mówi do człowieka?
    - schizofrenia

Proponuję niech Pan dom trochę wyluzuje i nie próbuje wprowadzać na forum sztywnej atmosfery i niech przyjmuje "ataki" na własną osobę z godnością i niech się więcej nam nie dąsa (nie mówię tutaj konkretnie o tym temacie).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Alarmus
    Wiesz jak się nazywa przemawianie do Boga?
    - modlitwa
    A jak nazwać, gdy Bóg mówi do człowieka?
    - schizofrenia
    Odwracajac tamte zdanie Bog tez jest schizofrenikiem gdyz slyszy miliardy glosow

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Sorki, ze z braku czasu rzadziej odpowiadam. Powiem wiec krotko, a moze jednak dlugo:

Dom, przypominasz mi w pewnym sensie te stare babcie i dziadkow, ktore stercza cale dnie w oknach albo na balkonach i szpieguja co sie dookola nich dzieje, potem ida na dwor i obrabiaja innym dupy. Mam na swoim osiedlu kupe takich ludzi...

Kiedy sie tam wprowadzilem zauwazylem mnostwo obserwatorow w oknach, na balkonach, czy przez tzw. judasze. Po kilku latach wciaz szpiedzy obserwuja :P. Czasami podchodzac do drzwi swojej klatki slysze np. od dziadka z balkonu na pierwszym pietrze: "Pana zona 10 minut temu wyszla z dziecmi, poszla w te i te strone".

Najpierw mnie to bawilo i myslalem: nieszkodliwy dziadek zyje sobie zyciem innych, bo juz w swoim ma po prostu pustke. Niechze sobie zatem zajmuje umysl nieszkodliwymi obserwacjami, moze potem jakas fajna ksiazke akcji napisze ;-)

Z czasem okazalo sie, ze to nie sa tylko obserwacje, ale totalne obrabianie dupy na calym osiedlu i rozpowiadanie wszem i wobec tego, co sie widzialo z balkonu + domysly dziadkowe i babciowe. Prosty przyklad-dowod: kilka miesiecy temu, moja zona uslyszala od jednej mlodszej dziewczyny, ktora wprowadzila sie do mojej klatki: "ta pani obok powiedziala mi, ze mam sie z wami nie zadawac, bo wasza rodzina to dziadostwo i zydostwo, nie przyjmuje ksiedza, nie chodzi do kosciola, a tamten prowadza sie z roznymi kobietami, a ich pies sika na blok" + kilka jeszcze innych epitetow i wyssanych z palca bajek.

Coz dom, nie przypomina Ci to nieco Twojego postu???

Przykro mi, ze musze sie posuwac do tego i to w stosunku do starszego wiekiem czlowieka (btw to nie ja to podkreslam, tylko Ty podkreslales to w wiekszosci swoich wypowiedzi na tym forum), a w mlodosci uczono mnie by szanowac i traktowac starszych jako madrych i swiatlych...

Dom zajmij sie swoim tylkiem, a nie obrabiasz go innym - tym postem dales zly przyklad, przyklad dziadkowego gowniarstwa, ktore jest IMHO gorsze od mlodzienczego gowniarstwa, z racji Twojego doswiadczenia i madrosci, ktora nabywa sie z wiekiem.
    Jesli nie masz juz co robic w zyciu, poogladaj sobie tasiemce brazylijskie. Tam bedziesz mogl sie dowoli podniecac losami Leoncia i Izaury oraz dyskutowac sobie na temat fikcyjnych osob z kazdym, kto tylko bedzie w temacie.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wielkie YO! w stron Stojcego na Gowie!
    O temacie i wypowiedzi dom'a nie bd pisa - nie ma o czym, nie ma do kogo

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Mam nadzieję, że Bozia nie wyposaży Was w dzieci i nie bedziecie ich wychowywać w duchu, który tu reprezentujecie.
    Nie będę tu wypisywał i powtarzał Wasze błędy o życiu bo czytający to piszą do mnie i wskazują jeszcze inne Wasze bzdurne myślenie o sobie a atakujące inne osoby.
    Piszą, ze jesteście towarzystwem wzajemnej adoracji i nie macie szacunku dla nikogo i dla siebie też.
    Nie życzę Wam zle, ale rozumu to Wam życzę i życzę pokazanie szacunku dla innych osób. Odbiło Wam równo i do tego stopnia, że kasujecie moje wypowiedzi, które pokazują Waszą głupotę.
    Być może lepiej życzyć Wam zdrowie bo o rozum to za pózno.
    Ryszard Zieliński

Anonymous
    Gość

Re: Co sądzisz o zachowaniach ludzi w internecie.

Cytat Napisał dom
    1. "Planuje on stworzyć w Polsce w Sieniawie Żarskiej zaklad preparowania zwlok. Oczywiscie ludzią się to nie podoba i będą u niego pracować. To ja im coś powiem - gnijcie dalej w biedzie i nie pier....., że nie ma miejsc pracy, jak są tylko macie je w d.... "
    2. "Pójde do seminarium. Potem do jakiejś parafii. Będe proboszczem. Będe dupczył młodych księży i ministratów, będe ich deprawował. Będe zarabiał kupe kasy i jeździł Maybachem. Będą o mnie pisaly gazety. Będe w telewizji. Potem założe partie polityczną. Dojdę do władzy. I wydymam ten kraj ze wszystkiego co się da. "
    3." A wiecie co mnie przeraza? To, ze kosciol byl pelen. I to, ze nawracaja mlodziez. I za 50 lat pewnie bedzie tak samo.
    Chcialbym byc pochowany w NIEswieconej ziemi, czy moje marzenie sie zisci?"

A mnie kiedyś za Open Source-owe poglądy nazwano na pl.comp.os.advocacy komunistą....

...na pl.pregierz nazwano mnie faszystą dlatego że pisałem o konieczności utrzymania darmowości studiów państwowych .... :-)....

...a to tylko przejaw nonkonformizmu. OK. Ja rozumiem, że mozna sie nie zgadzać z poglądami. Wtedy z nimi dyskutuj, a nie krytykuj ich głosiciela.

Ja sam jestem katolikiem i uważam się za człowieka wierzacego, jednak nie mam wątpliwości co do tego, że poglady Konrada z nikąd się nie biorą. IMHO wygłupy Rydzyka czy Jaknowskiego są bardziej rażące niż wypowiedzi na tym Forum i stweirdzam to jako 100% zwolennik koscioła katolickeigo i jego doktryny. Konrad nie jest złym człowiekiem - tylko sie naoglądał złych ludzi i to właśnie takie Rydzyki winni rosnącej rzeszy cyników w naszym kraju.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)