Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Pamięć w Google

Witam
    Będę wdzięczny jeśli ktoś podpowie mi jak usunąć pamięć wpisywanych haseł na pasku Google. Na moim komputerze zalogownych jest kilka osób, każdy ma swoje hasło dostępu. Po włączeniu strony głownej Google i napisaniu np k wyskakują wszystkie słowa wpisane w wyszukiwarkę na literę k wpisane przez wszystkich użytkowników tego komputera. Wyczyściłem historię i pamięć podręczną nic nie pomogło. Pracuje na przeglądarce Opera

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jak jesteś na googlach, zjedź klawiszem na klawiaturce w dół i każde hasło, które się pojawi usuwaj za pomocą "delete".
    Powinno usunąć wszystkie hasła, które ktoś z tego kompa wyszukiwał

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jestes pewny, ze to nie podpowiedzi google na najczesciej odwiedzane hasla zaczynajace sie od wprowadzonych liter ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Marshall Zobacz post
    Jestes pewny, ze to nie podpowiedzi google na najczesciej odwiedzane hasla zaczynajace sie od wprowadzonych liter ?
    Wielkie dzięki. Masz rację . Czasami są zagadnienia zupełnie proste tylko żeby ja rozwiązać trzeba mieć odrobinę wiedzy.
    Mam jeszcze jeden problem.
    Jak kombinowałem z tym google usunąłem go z paska u góry. Udało mi się wprowadzić ten pasek spowrotem, są na nim różne wyszukiwarki i allegro i wszystkie działają, oprócz google. Po wpisaniu hasła i wciśnięciu enter nic się nie dzieje. W narzędziach opery jest zakładka preferencje tam można to ustawić- wpisałem adres google.pl i zaznaczyłem wyszukiwarka domyślna-nic z tego nie działa dalej

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie wystarczy sam adres, musi być wpisane gotowe zapytanie dla wyszukiwarki.

A robisz to bardzo prosto: wchodzisz na google.pl, klikasz prawym klawiszem myszy w polu wyszukiwania i wybierasz opcję "utwórz wyszukiwarkę". W okienku ew. jeszcze podajesz nazwę, słowo kluczowe i już. I ciesz się, tylko w Operze jest tak łatwo.

W ten sam sposób możesz dodać każdą wyszukiwarkę, jaka jest na dowolnej stronie internetowej. Ja mam tak dodaną Wikipedię (polską i angielską), słowniki, a nawet wyszukiwarkę ulubionego forum.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jurgi Zobacz post
    Nie wystarczy sam adres, musi być wpisane gotowe zapytanie dla wyszukiwarki.

A robisz to bardzo prosto: wchodzisz na google.pl, klikasz prawym klawiszem myszy w polu wyszukiwania i wybierasz opcję "utwórz wyszukiwarkę". W okienku ew. jeszcze podajesz nazwę, słowo kluczowe i już. I ciesz się, tylko w Operze jest tak łatwo.

W ten sam sposób możesz dodać każdą wyszukiwarkę, jaka jest na dowolnej stronie internetowej. Ja mam tak dodaną Wikipedię (polską i angielską), słowniki, a nawet wyszukiwarkę ulubionego forum.
    Faktycznie proste tylko trzeba wiedzieć. Dzięki za podpowiedź

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)