Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Vista a neostrada

Witam

Mam problem z internetem(pisze z drugiego kompa)a więc
    na viscie instaluje sterowniki z płyty (nesotrady) i potem instalator prosi o podłączenie modemu ja podłączam i po chvili komp sie zawiesza co robić?? na starym kompie (xp home edition) działa .Czy zaintalowanie xp na nowym kompie rozwiąże problem?? prosze o pomoc z góry dziękuje
    ED. czy bezprzewodowy modem załatwi sprawe ????

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tak rozwiąże, ale po co przeinstalowywać system jak możesz wgrać sterowniki pod viste, bo na płycie neostrady masz na pewno stery pod XP. Podaj model modemu to coś poradzimy pod Vistą;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Exclamation

Cytat Napisał maciek1807 Zobacz post
    Witam

Mam problem z internetem(pisze z drugiego kompa)a więc
    na viscie instaluje sterowniki z płyty (nesotrady) i potem instalator prosi o podłączenie modemu ja podłączam i po chvili komp sie zawiesza co robić?? na starym kompie (xp home edition) działa .Czy zaintalowanie xp na nowym kompie rozwiąże problem?? prosze o pomoc z góry dziękuje
    Dzwoń na błękitną linię, niech się starają, w końcu to ich biznes. Sprzedali jakieś g..., co nie działa, to niech teraz radzą jak zrobić, żeby zadziałało.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Google Panom zamknęli? Po wpisaniu "vista neostrada" na pierwszej pozycji jest: http://www.microsoft.com/poland/oem/...neostrada.aspx

Do tego przynajmniej dwa razy ten link pojawił się na FDI.

Jeśli jest tam za dużo tekstu, to drugi link zawiera go już dużo mniej .

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    Google Panom zamknęli? (...)
    Nie zamknęli. Po prostu uważam, że jeśli osoba X płaci firmie Y za produkt Z, to ma prawo od firmy Y wymagać, aby produkt ten działał.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Skontaktuj się z biurem TP SA, być może bez ich pomocy, nie uzyskacz ponownego uruchomienia konta. Neostrada ma bardzo ,,wredne zabezpieczenia", często jest tak, że nowa instalacja systemu jest widziana jako obcy, czyli niewłaściwy komp. Nie wiem jak teraz, ale polecam kontakt z technikiem Neostrady. Pozdrawiam.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Skontaktuj się z biurem TP SA, być może bez ich pomocy, nie uzyskacz ponownego uruchomienia konta. Neostrada ma bardzo ,,wredne zabezpieczenia", często jest tak, że nowa instalacja systemu jest widziana jako obcy, czyli niewłaściwy komp. Nie wiem jak teraz, ale polecam kontakt z technikiem Neostrady. Pozdrawiam.
    Po raz kolejny gadasz bzdury? Jakie ponowne uruchomienie konta? Jakie wredne zabepzpieczenia? Jaki niewłaściwy komp? Nigdzie w umowie niema żadnych ograniczeń co do podlączanego sprzętu. Jedynym ograniczeniem jest "niewychodzenie poza lokal", co niema nic wspólnego ze zmianą systemu! To nie jest żadna osiedlówka w której po zmianie mac'a dzwoni admin i grozi wielkimi karami!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

vista jest 32bit a modem zte ZXDSL 852
    próbowałem juz wyszystkie sterowniki z plyty do xp z plyty na viste z neta i za kazdym razem sie zawiesił
    PS. na błękitnąlinie dzwoniłem powiedzieli ze to albo usb albo ster trza z płyty pod viste ,stery mam i nic to nie dało ;(

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wiesz, jest tu jakiś problem, bo temat wrzuciłem znajomym, a ci strasznie zdziwili się twoimi problemami. Jak się czegoś dowiem, napiszę. Pozdrawiam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Masz rację, ale pracowałem z ramienia Łączpolu dla Błękitnej linni, to nie jest rozwiązanie. On musi szukać kontaktu bezpośrednio z pracownikami ,,obłsugi usług szerokopasmowych" to oni rozwiązują problemy, a na błękitnej linni masz młode ,,kociaki" które nawet nie są w stanie podać właściwego numeru kontaktowego. Bo to wymaga już umiejętności kojarzenia ceyferek z tym, że to numer telefoniczny. Na 100 interwencji błękitnej linni, złych działań pracowników błękitnej linni jest 7437. Pozdrawiam. :0)

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)