Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ocena Internautów: Ubezpieczenia

Jeśli korzystasz z usług jakiegokolwiek Towarzystwa Ubezpieczeniowego - wpisz się w wątek i oceń jakość oferowanych przez nich usług. Postaram się także swoje oceny poprzeć argumentami.
    Nie chcesz włączać się w tę akcję - nie musisz.

Oceń:
    Cenę,
    Skuteczność w likwidowaniu szkód,
    Sposób kontaktu - łatwość i szybkość zgłaszania szkody,
    Profesjonalizm
    Niezawodność

Szczególnie zapraszamy klientów i potencjalnych klientów Ergo Hestii.
    Cały raport zostanie przesłany każdej zainteresowanej (i biorącej udział w akcji) osobie.
    Zapraszam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Sztabskapitan Usta-Usta Zobacz post
    Oceń:
    Cenę,
    Skuteczność w likwidowaniu szkód,
    Sposób kontaktu - łatwość i szybkość zgłaszania szkody,
    Profesjonalizm
    Niezawodność
    Ja korzystam obecnie z ubezpieczenia komunikacyjnego mBanku.
    Na szczęście nie zdarzyło mi się jeszcze mieć żadnej szkody, więc nie w każdym Twoim kryterium jestem w stanie dać rzetelną opinię. Ogólnie oceniałbym tak:
    • Cenę - super - bardzo tanio i możliwość rozłożenia na spłatę miesięczną, kwartalną, itp., wszystko automagicznie pobierane z konta i nie muszę o niczum pamietać,
    • Skuteczność w likwidowaniu szkód - nie wiem,
    • Sposób kontaktu - łatwość i szybkość zgłaszania szkody - nie wiem jak ze zgłaszaniem szkody, ale wszelkie inne próby kontaktu kończyły się zawsze pozytywnymi wrażeniami. szybko i profesjonalnie udzielano odpowiedzi,
    • Profesjonalizm - na najwyższym moim zdaniem poziomie
    • Niezawodność - j/w (mnie ani razu ani troszkę nie zawiedli)
    Ogólnie polecam każdemu

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

O! Dzięki
    Ja Ergo testowałem przez miesiąc. Porównania z innymi nie mam. Jednak i swoje sądy postaram się wrzucić tutaj w tym tygodniu (mam nadzieję :]).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Oceń:
    Tak jak pisałem wcześniej, testowałem eKonto Ergo Hestii (mając dostęp do pełnej wersji tego eKonta, wprowadzałem przeróżne szkody, sprawdzając tym samym szybkość i efektywność w likwidowaniu szkody).
    -Co do ceny więc, nie mogę się wypowiadać (bo testy były darmowe)
    -Skuteczność w likwidowaniu szkód - każda szkoda została zlikwidowana max. do 2 tygodni (nie ważne czy była to kradzież samochodu czy zwalone drzewo na garaż w czasie przerażającej burzy).
    - Sposób kontaktu - przede wszystkim poprzez eKonto, ale również telefonicznie.
    - Profesjonalizm - jestem jak najbardziej zadowolony z sposobu w jaki szkody są likwidowane. Po 1' wszystko na bieżąco pojawiało się na moim koncie. Ponadto jeśli chciałem o coś dopytać dzwoniłem do likwidatora i w ciągu 5 min miałem wszystkie niezbędne informacje.
    - Niezawodność - z 3 szkód jakie wprowadziłem do likwidacji, wszystkie zostały zakończone pomyślnie. Nie było żadnych problemów z dokumentami (czy brakiem dokumentów). Tylko raz likwidator zadzwonił do mnie w celu ustalenia szczegółów z jednej szkody, a chodziło o inną (pomyliły mu się zakładki).

Osobiście bardzo polecam. Aczkolwiek najlepiej samemu sobie sprawdzić.
    W akcji testowej brało udział jeszcze paru innych internautów i od nich również otrzymaliśmy opinie co do eKonta, więc mogę następnym razem je dodać do dyskusji.

kosciuszkin
    Gość

Ja korzystam od początku z PZU ...
    Cena: Może nie najtańsza na rynku, ale za to szeroka oferta i doświadczenie
    Skuteczność w likwidowaniu szkód: Tutaj nie miałem zbyt wielu okazji sprawdzić, ale odszkodowanie było ok
    Sposób kontaktu - łatwość i szybkość zgłaszania szkody: Wprowadzili zgłaszanie szkód on-line, szybko i wygodnie

Do tego jestem na etapie wyboru pakietu w ofercie PZU dla firm i chyba się również zdecyduję.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

PZU dla firm to to samo co się ogłaszają PZU doradca? Jak zwykle nic na tej ich stronie nie można wyczytać.

kosciuszkin
    Gość

Na stronie pzudlafirm masz info szczegółowe i tam jest właśnie o PZU Doradca.

ulik
    Gość

Jeśli chodzi o profesjonalizm i niezawodność to raczej pierwsze miejsce PZU zajmuje w mojej ocenie. Nie ma jak to stara doświadczona firma jednak.

kosciuszkin
    Gość

ubezpieczyciele

To na co zwracam uwagę przy wyborze polisy to jak najszerszy jej zakres, opcją all-risks przy ac na pewno zjednają sobie kolejnych klientów.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)