Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Play i jego praktyki

Witam

Prosiłbym o pomoc i zainteresowanie się moją sprawą.
    Nigdy nie sądziłem że będę potrzebował takiej pomocy, ale może Państwo nagłośnią trochę sprawę i wyjaśni się czy jest to jednostkowy przypadek czy normalna praktyka stosowana przez operatora.
    A więc..

Wybierając się na wakacje zakupiłem dla całej rodziny startery Play Fresh, podjeliśmy decyzję że zostawiamy wszystkie znane nr w domu i uciekamy na 2 tyg od cywilizacji (no prawie).
    Pojechaliśmy...
    W niedzielę 09.08 ok. godz. 12 aktywowaliśmy wszystkie karty i doładowaliśmy je kwotą 10pln każda
    Wszystkie karty działały i skutecznie z nich korzystaliśmy...do czasu....
    Po godz. 18 tegoż samego dnia przy próbie wykonania połączenia pojawił się komunikat:

Przepraszamy połączenia wychodzące zostały zablokowane, proszę zadzwonić do obsługi klienta po więcej informacji.
    Pierwsza rzecz sprawdzamy inne numery... to samo
    Druga rzecz sprawdzamy stan konta wszystkie na + od 2 do 12pln
    Trzecia rzecz dzwonimy do Obsługi klienta, ale nie mamy z czego bo szanowny play zablokował nawet połączenia ze swoim biurem obsługi  ktoś tu jest chyba mało poważny z klapka nie zadzwonię przecież, a 2 telefonów nosił nie będę nie na urlopie przecież.
    Co robić.... pożyczamy telefon od obcej osoby...
    Dzwonię...
    Podaję nr telefonu...
    I rozmowa mniej więcej wygląda tak :

O(obsługa): niestety nie mogę nic Panu powiedzieć bo nie zarejestrował Pan numeru
    K(klient): w jaki sposób mam to zrobić?
    O: iść do salonu Play i wypełnić formularz
    K: zacząłem 2tygodniowe wakacje jest niedziela godzina 19 do najbliższego punktu mam pewnie co najmniej 50km
    O: proszę Pana nie obchodzi mnie to, nic Pan się nie dowie dopóki nie zarejestruje Pan numeru
    K: jak wrócę zarejestruję nie ma problemu, ale teraz chcę tylko informację dlaczego numery są zablokowane
    O: nie mogę od Pana przyjąć reklamacji, bo nie jest Pan zarejestrowany
    K: (powtarzam komunikat usłyszany wcześniej) „(...)... zadzwoń po więcej informacji” , ale ja nie chcę składać reklamacji tylko chcę informacji!
    O: dowie się Pan dlaczego jak Pan zarejestruje numery
    K: ???słucham na jakiej podstawie
    O: mamy prawo zablokować nr kiedy chcemy...tym bardziej jak nie jest zarejestrowany (z tryumfem w głosie)
    K: powtarzam więc że aktywowany był kilka godzin temu, jestem na urlopie etc. I fizycznie nie miałem możliwości tego zrobić
    O: mógł Pan pomyśleć wcześniej
    K: kiedy jak startery kupiłem dzień wcześniej
    O: nie obchodzi mnie to mógł Pan pomyśleć
    K: (no tak mogłem pomyśleć żeby nie brać pley-a)
    Itd....

Na koniec po 5 minutach rozmowy chciałem zanotować z kim rozmawiałem niestety konsultantka na pewno przez małe ‘k’ odmówiła ponownego przedstawienia się mimo kilkukrotnej mojej prośby jak również odmówiła podania danych przełożonego (stwierdzeniem że to nie moja sprawa) odmówiła również połączenia rozmowy do niego. Na pytanie dlaczego rozłączyła się...

Główne pytanie brzmi: dlaczego numery zostały zablokowane??
    Czyżby normalną praktyką operatora było blokowanie kart tuż po aktywacji i zmuszanie ich do NATYCHMIASTOWEGO rejestrowania, żeby się cokolwiek dowiedzieć??
    I czy to normalne że konsultanci play są na tak niskim poziomie??

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

• Pierwsze słyszę o konieczności jakiejkolwiek rejestracji numeru na kartę.

Zgłoś się z tym do redakcji Dziennika Internautów, mediom Play odpowiedź przyniesie w zębach…

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Smile Rejestrowanie numerów

Myślę ze gdyby wprowadzono wymóg natychmiastowej rejestracji osobistej tych wszystkich na kartę (prepaid) to by mooocno utrudniłoby zycie gangsterom i żulii wszelkkiej maści. Normalnym abonentom to nie przeszkadza. Mam 3 komórki firmowe na abonament od wielu lat, ostatnio przeszedłem z wszystkimi do Play i sobie chwalę. Play powinien dostać polskiego Nobla za rozp...nie (czyli pozyteczne spuszczenie powietrza z oligopolistów geszefciarzy oszustów +GSM, Oreange i Idea) rynku tel kom w Polsce. Nareszcie.
    Jakby kto chciał to mogę zamieścić opis dość przydługi moich przygód z +GSM...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja nie miałam nigdy takiej sytuacji z operatorem Play. Teraz przechodze na abonament w LongPlay, podoba mi się oferta, bo jest możliwość wybory Stanu Darmowego albo darmowych minut do wszystkich. Poza tym cena jest przystępna.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Zarazinska Zobacz post
    Ja nie miałam nigdy takiej sytuacji z operatorem Play. Teraz przechodze na abonament w LongPlay, podoba mi się oferta, bo jest możliwość wybory Stanu Darmowego albo darmowych minut do wszystkich. Poza tym cena jest przystępna.
    [...] Co z numerem telefonu, który chciałbym zachować...
    Dziękuję za szybką odpowiedz.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Trafiłeś na konsultanta idiotę, jakich niestety w Play nie brakuje. Sam pracuję w branży call center i naprawdę szlag mnie trafia jak dzwonię i ktoś taki ze mną rozmawia. Jak trzeci raz do mnie zadzwoni telemarketer z mobilnym internetem (dwa razy DOBITNIE odmówiłem), to wyjdę z siebie.

pietras
    Gość

ale faktem jest że Play tylko na początku dbał o klienta a teraz to już nie zależy im na klientach i mają ich gdzieś, sam rezygnuje z play właśnie przez takie traktowanie mnie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

pierwszy raz sie spotkalem z takim traktowaniem klietna i srednio mi sie chce wierzyc, ze tak obsluga sie wyrazala...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja także mam raczej przyjemne doświadczenia z obsługą klienta w Play

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Play

Konsultanci rożni są ale ta rozmowa robi wrażenie jak by połączono się mylnie z innym numerem i ktoś sobie robił żarty.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)