Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

To juz przegiecie

Wszedzie info o Papiezu. Caly onet, interia - wiekszosc dzialow itd.

Powinni dodac jakas wstazke i wydzielic specjalny dzial na ta tematyke.

OT, koszt zycia "mniejszosci"...

Ps. Kiedy wybiorą nowego?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Konklawe zacznie sie nie wczesniej jak 15 dni po smierci JPII... A to, ze Onet jest szary i ma newsy tylko o JPII nie znaczy, ze ich inne serwisy nie pracują.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze inne serwisy pracuja.
    Glownie chodzi o to ze: dostęp jest utrudniony.

A te 15 dni to troche dlugo...no zobaczymy kogo wybiorą. Moze czarno skorego

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

deep czyżby przejawy rasismu? :?
    Co do samych informacji o papieżu - taka nagonka jest tylko u nas i tylko u nas zrobiono z tego teatrzyk... Zobaczcie na wiadomości z innych państw. Tylko u nas każda stacja cały dzień mówi o JPII. To był wielki człowiek i wiele mu zawdzięczamy ale jak to my polacy znów przesadziliśmy... Ot nasza skłonność do skrajnych zachowań znów dała o sobie znać. Szkoda gadać.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Nimitz, tylko u nas, bo przede wszystkim nas to dotyczy.
    Zastanów się jakie bylyby nastroje w Polsce gdyby papież był Włochem? Żadne...może Ci bardziej wierzący by się przejęli...

Ponieważ Jan Paweł II był Polakiem, Twoim Rodakiem Nimitz, Polska składa mu hołd, który niewątpliwie mu sie należy.

A teatrzyk o ktorym mowisz, to próba zjednoczenia się w tej chwili, a jeżeli nie masz zamiaru się jednoczyć, po prostu nie komentuj tego czego nie rozumiesz...bo zmienie o Tobie dobre zdanie.

Prawdziwy Teatrzyk jak zwykle był w palacu prezydenckim...znowu ODCZYTYWANIE jakichś przemówień [ bo prezydent nie rusza się nigdzie bez zapisanych tekstem kartek ], zapalanie swieczek przed portretem papieża, czysta pokazówka. Gdzie była żona prezydenta, która zawsze tak dobrze wypowiadała się o papiezu?

Jestem też negatywnie nastawiony do przeprowadzanych AKCJI w Internecie zwiazanych ze zmienianiem kolorystyki na szarą czy czarną. Ten akt, to akt żałoby...wynikający z prywatnych przekonań wlascicieli lub osób decydujących poruszonych sytuacją....a tych było tyle ile zareagowało natychmiast po smierci papieża.

Teraz, tak jak ktos w komentarzach pod naszym newsem wspomnial, jest TRENDY mieć szarą stronę z czarną wstążką.
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ponieważ Jan Paweł II był Polakiem, Twoim Rodakiem Nimitz, Polska składa mu hołd, który niewątpliwie mu sie należy.
    Piotrek ja jestem zdania, że temu człowiekowi należy się coś więcej niż hołd on powinien mieć na każdym rogu pomnik za to co zrobił. Jestem przeciwny temu, żeby robiło się szopkę wokół jego śmierci. Ja odniosłem wrażenie, że jeszcze przed śmiercią stacje telewizyjne prześcigały się w tym, żeby jako pierwsze o tym donieść, żeby pokazać zrozpaczonych ludzi itp itd. Wszystkie stacjew Polsce trąbią o Papieżu non stop a przecież wszyscy wiedz kim był, gdzie i jak żył i co robił. Druga sprawa - pogrzeb odbędzie się w piatek i dzieciaki nie pójdą do szkoły. Cała procedura zakłada, że muszą na to wyrazić zgodę rodzice a jeśli nie to szkoła musi zapewnić dzieciom opiekę na ten czas (świetlica). Jutro dzieciaczki dostaną kartki do rodziców. Będzie wtorek. W środę jest próbny test dla 6 klas i dzieciaków 1-5 nie ma w szkole. W czwartek połowa dzieciaków zapomni przynieść karteczek i co będzie w piątek? Tylko u nas jest taki "wymysł". Kto na to wpadł? Inna sprawa, że większość dzieciaków w tym wieku nie za bardzo wie co to wogóle za uroczystość i czemu to wszystko ma służyć. A ich rodzice, który wg tego założenia powinni im to tłumaczyć będa w tym czasie w pracy... Taki to ma sens... Pozatym irytuje mnie już zachowanie polityków... Wałęsa nie poleci z Kwaśniewskim bo ten jest bleeee... Śmierć wielkiego Człowieka stała się medialno-polityczną szopką i to strasznie mnie denerwuje... :evil:

admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Ja odniosłem wrażenie, że jeszcze przed śmiercią stacje telewizyjne prześcigały się w tym, żeby jako pierwsze o tym donieść, żeby pokazać zrozpaczonych ludzi itp itd.
    Niewątpliwie masz racje. Niestety sensacja wybuchla juz gdy papież znalazł się w klinice.

Co do mediów, czy ktoś zwrócił uwagę na to, że Tomasz Lis nagle znów zaistniał na antenie? Nagle, tak po prostu poczuł się dotknięty, czy moze nadarzyła się okazja, by się pokazać - znów wypłynąć?
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie czytalem calego tematu bo mi sie po prostu nie chcialo.

Bo je sie wypowiedziec, bo juz w szkole dzis bylem dreczony.

Za łańczuszki zablokowałem ponad 20 osób.

Dziś jest planowany jakiś marsz radości czy coś w ten deseń ulicami miasta - oczywiscie za to ze nie ide, patrzyli na mnie dziwnie.

W kosciele? Zacznijmy od tego, ze w ogole zostalem zmuszony zeby do niego wejsc, mimo mojej wyrazniej niecheci. I mimo, ze ludzie wiedza iz jestem ateistą to mowili "pomodlilbys sie".

Markety? Tylko Minimal był otwarty - chwała mu za to.

Telewizja? Nawet Jetix i Discovery sie nie ostaly, musialem ogladac powtorki na NGC, a zeby sie dowiedziec co sie na swiecie dzieje, bo przeca poza papiezem w polsce to sie nic na swiecie nie dzieje, jakby nie istnial musialem ogladac CNN i BBC.

Papiez Wielkim Polakiem był. Ale to nie znaczy, że sejmową szopkę musimy przenosić na wszystkie inne grunty.

stacje po prostu "korzystaly" w pewien sposob z Jego smierci, a to nie fair Najbardziej mnie wkurzal pewien dziennikarz na polsacie, ktory strasznie udwal ze jest wzruszony :/

admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Lis
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia