Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Szukam sklepu internetowego z drukarkami

Witam, szukam drukarki, prawie się zdecydowałem na któryś z modeli HP. Czy znacie jakieś sprawdzone sklepy internetowe? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie kupuj drukarki bo to się nie opłaca - od razu weź "urządzenie wielofunkcyjne". Co do sprawdzonych sklepów to ja kupowałem w 1klik.pl .

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Porównywarka cen ceneo.pl
    lub inna i zapytanie zwróci Ci "tonę" sklepów. Popatrz na opinie o nich i będziesz wiedział.
    Co do wyboru drukarka - "kombajn", jakoś nie ufam kombajnom.
    Co do HP, nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś nieźle się buliło za ich tusze, tonery, więc może zastanów się nad inną marką.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

temat poruszany kilkukrotnie na tym forum - początkującym - przed zadaniem pytania polecam pana Lupkę zapytać o zdanie.

Jeśli chodzi o drukarki - fakt faktem - nie opłaca się. Taniej i bardziej funkcjonalnie jest wziąć dobre urządzenie wielofunkcyjne.

Jeśli chodzi o HP – koszmarnie droga eksploatacja. To samo właściwie jest z Canonem.
    Ja osobiście używam i polecam każdemu u.w. marki Brother + zamienniki firmy ActiveJet. Dlaczego?
    Pierwsze primo ultimo – dzięki zintegrowanej głowicy ceny tuszy są bajecznie niskie;
    Drugie primo ultimo – drukarki mają system zapobiegający przypadkowemu wysuszeniu głowicy drukującej. Sprawdzone empirycznie – drukarka nie używana ponad pół roku – działa dalej. Warunek – musi być podłączona do prądu(opisane w instrukcji);
    Trzecie primo ultimo – Jeżeli trafi się przez przypadek, że tusze uszkodzą głowicę, a serwis Brother odrzuci reklamację ze względu na używanie zamiennych tuszy – firma Action (producent marki ActiveJet) wymienia drukarkę na nową. Bez gadania.

Sklep? Agito.pl

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A masz Siriah orientację, jak się ma sprawa z wielofunkcyjnymi, ale laser-kolor? Mój brat chce coś takiego kupić.
    Że plujki Brothera mają dobrą opinię, to wiem, lasery kolorowe też?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dzięki za pomoc, jeszcze się zastanowię, ale znajomi kupowali w doktortusz.pl i są zadowoleni, więc pewnie zapukam do nich.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Buton Zobacz post
    Dzięki za pomoc, jeszcze się zastanowię, ale znajomi kupowali w doktortusz.pl i są zadowoleni, więc pewnie zapukam do nich.
    Czy są również zadowoleni z obsługi przez doktortusz.pl po uszkodzeniu głowicy drukującej przez ich tusz? Takie uszkodzenie to śmierć drukarki. ActiveJet załatwia sprawę przez wymianę drukarki. Jak załatwia sprawę doktortusz.pl? Czy w ogóle mają dają jakąś gwarancję?

Zwróć uwagę na to, a nie na opinię: "drukowałem na ich tuszach i jest OK". Tusze ActiveJet też są niezłe, tanie, a dodatkowo posiadają właśnie gwarancję.

Jurgi: Niestety w laserówkach nie orientuję się wcale.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Siriah Zobacz post
    Czy w ogóle mają dają jakąś gwarancję?
    z tego co mi wiadomo doktortusz ma swój własny serwis... ja co prawda kupiłam u nich za namową innych forumowiczów tylko zamienniki do mojej leciwej drukarki, ale ogólnie z usług jestem bardzo zadowolona.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja też uważam, że najlepiej kupić urządzenie wielofunkcyjne. Chyba, że potrzebujesz jakiejś świetnej jakości, która wykracza poza możliwości takiego sprzętu. Radzę dobrze rozglądnąć się w sieci, sklepy internetowe oferują świetne ceny, ale pamiętaj o serwisie i gwarancji

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)