Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 68
    Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Alkohol? Przecież to kraj arabski :shock: , wątpię by "lokalni" tak byli hojni w raczeniu przyjezdnych alkoholem.
    Oj! To znaczy mniej więcej tyle że nigdy nie byłeś w arabskich(czyt. w kraju arabskim, ale dla europejskich turystów) kurortach turystycznych...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Niestety, nie miałem tej wątpliwej przyjemności.
    Ale jeśli byłeś/aś w takim miejscu i zechcesz podzielić się przemyśleniami to chętnie poczytam

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

miałam jechąc w swoją wymarzoną podróż do japoni...bilety kupione ,wszytsko gotowe a tu taki kataklizm..i jeszcze te elektrownie.mama nadzieję że do jesieni sytuacja się już unormalizuje.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kalarepka Zobacz post
    miałam jechąc w swoją wymarzoną podróż do japoni...bilety kupione ,wszytsko gotowe a tu taki kataklizm..i jeszcze te elektrownie.mama nadzieję że do jesieni sytuacja się już unormalizuje.
    Którego roku? Jesień 2011 chyba odpada. Promieniowanie jądrowe raczej Ci uniemożliwi podróż.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kalarepka Zobacz post
    Lepiej że tak się stało, niż gdybyś miała być zaskoczona przez trzesienie ziemi już na miejscu.
    Jeśli chodzi o jesień - wszystko zależy od poziomu promieniowania po awarii reaktorów. Jeśli ta sytuacja nie wymknie się spod kontroli i poziom radiacji nie będzie zbyt wielki to może się udać

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A ja w moją podróż życia jadę już za rok. Może dla niektórych wyda się to nie za spektakularne ale ja się cieszę ogromnie. Mój mąż zafundował mi pobyt w Laponii. Już nie mogę się doczekać. Zazwyczaj jak już gdzieś jechaliśmy to była standardowo niebieska woda, plaża i słońce, dlatego tym razem na pewno będzie drastyczna odmiana. Mąż zarezerwoał dla nas chatkę na casamundo. Z tego co widziałam jest przytulnie i romantycznie.:-D
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 21:48

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Laponia... super sprawa. Blisko natury, bez zgiełku i wszędobylskiego smogu. Pamiętaj tylko, żeby ubierać się ciepło

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Oj musicie dbać o siebie i baaaaaaaaaaaaasrdzo ciepło się ubierać. Super miejsce, ale dla mnie za zimno.

Witka
    Gość

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jego wymarzona wycieczka była do Trondheim - naszukałam się jak głupia po mapie, bo nie miałam pojęcia gdzie to jest, a to gdzieś się okazało na burym końcu Szwecji.
    Tam to dopiero musiało być zimno!

Raquel
    Gość

Odp: Wymarzona podróż

Mnie tez kręci Skandynawia - bardzo chciałabym tam pojechać. Wiecie, ze jedna z firm, która zajmuje się rekrutacją opiekunk dla dzieci ma też w ofercie nianię na wakacje? Czyli jedziemy na wakacje, bierzemy ze soba dziecko i nianię, my skaczemy na banji, a nasze młode jest bezpieczne i zadowolone pod opieką niani.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 21:48

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)