Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 68
    Misia
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Wymarzona podróż

A może ktoś z Was chciałby się wybrać w Bieszczady? Znalazłam bardzo atrakcyjną ofertę- (spam) Domek myśliwski, dwa noclegi, tradycyjne posiłki i przeróżne atrakcje. Za 289zł myślę, że warto skorzystać.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 21:47

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie to Nowa Zelandia, podobno najpiękniejsze miejsce na świecie. Przyroda powala z nóg i fajni, przyjaźni ludzie.

Wypowiadanka
    Gość

Jak widać, apetyt rośnie w miarę jedzenia: udało mi się odbyć wymarzoną podróż poślubną do Chorwacji i było wspaniale!! Już tęsknię za tymi widokami, za słońcem, za ciepłem..Za tą wakacyjną beztroską też :P Ale Mąż mnie pociesza, że jak uda nam się znaleźć jakieś fajne wakacje last minute to jeszcze pojedziemy we wrześniu, bo zostało nam jeszcze trochę urlopu Więc jest nadzieja ;-)) i teraz mi się Egipt marzy, z kolorowymi rybkami, pięknymi plażami i z targowaniem się na bazarach :-)))
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 21:46

mezo
    Gość

Bardzo ładnie jest w Grecji - polecam wyjazd każdemu kto planuje bezpieczne ale i niedrogie wakacje. Jest tam o wiele spokojniej niż na przykład w Egipcie i bez problemu można się przejść samemu po danej miejscowości.
    W Grecji byłem kilka razy. Raz na Kresie i raz na Kos. W przyszłym roku planujemy podróż na Santorini. Byłem tam jeden dzień ale jest tam tak pięknie, ze chcemy tam razem z żoną wybrać się na cały tydzień. Wyspa z bajki - mówi się zresztą,że ponad 90% greckich pocztówek przedstawia właśnie Santorini.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A co myślicie o wakacjach na Bali albo na Malediwach? Mi kojarzą się nawet nie tyle z odpoczynkiem co z luksusem i chętnie bym się tam kiedyś wybrała.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Nietoperek
    Siła Reputacji
    0

oj dużo by wymienić. Jest wiele podróży, które mi się marzą.

pola
    Gość

Też tak mam. Wybrałabym się między innymi na Grenlandię, Alaskę, do Parku Yellowstone w USA i do wschodniej Rosji.

marysia
    Gość

Powiem szczerze, że ja w tej chwili jestem tak zmęczona i przepracowana, że każdy wyjazd jest moim marzeniem
    Od dawna chce np. wyskoczyć na weekend do Warszawy. Tylko że na ten moment mam tyle roboty, że nawet nie mogę konkretnego terminu zarezerwować.
    Także realizacja marzeń będzie musiała jeszcze trochę poczekać

pola
    Gość

Ja też chętnie wybrałabym się na jakiś weekend, bo czuję już powoli małe zmęczenie materiału. Może uda mi się wyskoczyć do Wrocławia. Jeszcze nigdy tam nie byłam, a zawsze chciałam się wybrać

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Nietoperek
    Siła Reputacji
    0

A któż ie czuje takiegfo zmęczenia materiału.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)