Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Hybrid View

mufka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Wymarzona podróż

Dziweczyny gdzie chciałybyście pojechać w podróż życia? Mi od zawsze marzy się Wielki Kanion, ale ciągle nie mam odwagi (i trochę też możliwości), aby samej wybrać się w podróż do Ameryki. Już nie raz myślałam, aby przyłaczyć sie do znajomych, którzy wyjeżdżają przy pomocy Camp America. Dzięki tej organizacji mogłabym tam legalnie pracować i przy okazji zwiedzać, ale ciągle sie waham A Wy, o którym zakątku świata marzycie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

podróż

Chyba uprawiasz jakąś kryptoreklamę:mrgreen:
    Ja w tym roku odwiedziłam Petersburg i powalilo mnie na kolana-polecam wszystkim.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hmm. W tej chwili najbardziej marzy mi się Jamajka. To jest dopiero egzotyka A do tej pory za podróż życia (chociaż zwiedziłam całą Europę) uznaję swoją wycieczkę do Paryża Cudowne miejsce, bajkowa architektura, piękny język, żyć nie umierać. I doskonały hotel przy Polach Elizejskich. Polecam w tej kwestii spam, bo rezerwacja za ich pośrednictwem jest tańsza niż bezpośrednio w hotelu. A hoteli mają w bazie tyle, że naprawdę można przebierać. W Paryżu zwłaszcza

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja chciałabym sie wybrać do Australii zobaczyć swieta górę Aborygenów

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Finlandia! im zimniej, tym lepiej

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mnie się marzy Australia, żeby tak pojechać na miesiąc co najmniej.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Puma22 Zobacz post
    Hmm. W tej chwili najbardziej marzy mi się Jamajka. To jest dopiero egzotyka A do tej pory za podróż życia (chociaż zwiedziłam całą Europę) uznaję swoją wycieczkę do Paryża
    Cudowne miejsce, bajkowa architektura, piękny język, żyć nie umierać. I doskonały hotel przy Polach Elizejskich. Polecam w tej kwestii spam, bo rezerwacja za ich pośrednictwem jest tańsza niż bezpośrednio w hotelu. A hoteli mają w bazie tyle, że naprawdę można przebierać. W Paryżu zwłaszcza
    to jest dopiero kryptoreklama! a właściwie już nawet nie całkiem krypto, bo oficjalnie podałaś nazwę portalu... ech! a poza tym ktokolwiek trochę podróżuje i jeśli zwiedził faktycznie całą Europę, jak to określiłaś, to jestem prawie pewna, że nikt nie powiedziałby, że Paryż to absolutnie najlepsze, co Cię może spotkać o.0 ja uważam, że owsze, jest to piękne miasto, ale w Europie, zwłaszcza w tych mniej turystycznych miastach jest dużo dużo ładniej i lepiej... także sorry, ale przejrzałam Cię :P

no ale odpowiadając na wdzięczny jednak bardzo temat, to powiem, że moja podróżżycia to południowa część Ameryki Południowej i tam właśnie się wybieram w przyszłym roku pozdraiwam i pięknych podróży życzę!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Takich miejsc na podroż życia mam wiele począwszy od Europy, po Azję a na Afryce kończąc
    kręcą mnie bardziej egzotyczne kraje.
    Czekam właśnie na ofertę wakacyjną z Itaki na 2011, ma się pojawić już 29 listopada. Podróżowaliście z nimi?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

szczerze to podróż z biurem podróży to dla mnie żadne podróżowanie. najpiękniejsze są podróże organizowane na własną rękę. może wychodzą drożej ale koszty też da się maksymalnie obniżyć.zależy tylko na czym zależy na komforcie czy na wrażeniach.

Witka
    Gość

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jego wymarzona wycieczka była do Trondheim - naszukałam się jak głupia po mapie, bo nie miałam pojęcia gdzie to jest, a to gdzieś się okazało na burym końcu Szwecji.
    Tam to dopiero musiało być zimno!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)