Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Re: :)

hacker to osobowosc.... a o pieniadzach sie nie mowi :-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hacker to osobowosc.... a o pieniadzach sie nie mowi :-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Piotr
    Zapraszam do lektury książki - "Pamiętniki Hakerów" - Dan Verton (wyd. Helion)
    Ja polecam "Sztukę Podstępu" (też Heliona)

Jej autor (obecnie nie moze nawet dotykać komputera z internetem) zajmował sie kiedyś hackowaniem sieci..

Obecnie dzięki doświadczeniu które zdobył w "dawnych" czasach jest najbardziej poszukiwanym i najlepiej opłacanym (tak mi sie zdaje) ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Piotr
    Zapraszam do lektury książki - "Pamiętniki Hakerów" - Dan Verton (wyd. Helion)
    Ja polecam "Sztukę Podstępu" (też Heliona)

Jej autor (obecnie nie moze nawet dotykać komputera z internetem) zajmował sie kiedyś hackowaniem sieci..

Obecnie dzięki doświadczeniu które zdobył w "dawnych" czasach jest najbardziej poszukiwanym i najlepiej opłacanym (tak mi sie zdaje) ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego

Również polecam Wam przeczytać "Sztukę Podstępu" Kevina Mitnicka. Świetna książka odsłaniająca kulisy pracy tego najsławniejszego hakera na świecie. Pokazuje ona, że większe znaczenie niż zdolności komputerowe w pracy hakera ma SOCJOTCHNIKA. Po więcej informacji odsyłam Was do recenzji "Sztuki Podstępu": http://www.iik.pl/recenzje.php/67

Również polecam Wam przeczytać "Sztukę Podstępu" Kevina Mitnicka. Świetna książka odsłaniająca kulisy pracy tego najsławniejszego hakera na świecie. Pokazuje ona, że większe znaczenie niż zdolności komputerowe w pracy hakera ma SOCJOTCHNIKA. Po więcej informacji odsyłam Was do recenzji "Sztuki Podstępu": http://www.iik.pl/recenzje.php/67

Wniosek z tego takie że jak sie jest dobrym w tym co sie robi to mozna zarobic. HEHEHE

Wniosek z tego takie że jak sie jest dobrym w tym co sie robi to mozna zarobic. HEHEHE

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia