Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
    Gość

Twoja ocena: Yes No

[pytanie] *.mov na *.avi (?)

Z aparatu cyfrowego wychodzą pliki *.jpg i *.mov, chodzi mi o te drugie. Jakim programem przekonwertuje pliki *.mov na *.avi(divix)??

Dziękuję z góry za odpowiedź, pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ehh lenistwo ludzi jest przerażające... No chyba, że google wyłączyli jak szukałeś...

Google.pl - zapytanie Mov2Avi
    Wyników: 684
    Czas: 0,15 sekundy

Czy też:

Google.pl zapytanie Mov To Avi
    Wyników: 831 000
    Czas: 0,20 sekundy

http://www.divx-digest.com/software/mov2avi.html

Gość

Pytanie brzmiało: Jaki program...

Nie jestem leniwy, bo google przeszukałem i za każdym razem gdy instaluje jakiś program, który w opisie miał mov na avi, nie obsługuje plików mov... Miałem nadzieję, że napisze mi ktoś coś konkretnego na ten temat...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

RE:

Ty jednak chyba jesteś bardzo leniwy. Dałem Ci linka bezpośrednio do programu! Nie widzisz? No to chyba najwyższy czas na spacer się wybrać i przy okazji odwiedzić jakiś gabinet okulistyczny.

Gość

Strasznie jesteś niemiły, no ale spoko TO chyba to "miejsce" tak na ludzi działa...

Powiem tak... Kliknij w ten link, sciągnij program i uruchom go... Jak ci ruszy, to pożycz kompa, bo mi jakoś nie chce...

P.S. Dzieki za kilka rad:

i przy okazji odwiedzić jakiś gabinet okulistyczny.
    Wiesz człowieku, popatrz na to i pomyśl. Czy to nie wygląda tak, jakby dziecko ze szkoły podstawowej mówiło do swojego kolegi... "jesteś u pani"... heh.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

RE:

SOA #1

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bywaj ludzie nieuprzejmi, no c... Skoro ju znalaze taki program, to podaj koledze link do niego, a nie zachowuj si jak ekspert od poucze.

Co do zmieniania mov na avi.... poinstalowaem chyba z 10 progsw, aden nie chcia tego dokona, jak ju mia zaimplementowan obsug mov'w, to raczej nie tych nagrywanych przez cyfraki, nie wiem na czym problem polega, a nie chciao ju mi si dla jednego filmiku grzeba po forach itp. Wic pozostaje mi tylko yczy Ci Donay2 powodzenia.

A Piotrowi G ycz nieco kultury osobistej i chci pomocy, bo do tego m.in. zostay stworzone fora.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Chciał program? Dałem mu adres. Gdzie tu brak kultury? Po prostu bardzo nie lubie jak ktoś płacze że mu coś nie działa tylko i wyłącznie dlatego, że mu sie 1) nie chce przeczytać dokumentacji 2) nie chce porządnie poszukać na Google. A tak poza tym - jak już wcześniej napisałem SOA#1 - tutaj ty wykazałeś się tym czego bardzo nie lubie i nie sprawdziłeś co to znaczy... Daj mi jakiś filmik z cyfraka to Ci go przerobie na avi... Mój aparat robi filmy od razu w AVI więc nie mam tego problemu.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Aristos, nie jestem tutaj żeby popierać jedną czy drugą stronę, ale jeśli nie zauważyłeś to Piotr zapodał linkiem do programu. Sprawdziłem i mnie działa mimo, że sam nie potrzebuje nic konwertować. Piotrek ma niecodzieny sposób wyrażania swoich poglądów ale moge Ci zagwarantować, że nie jest w ten sposób nieuprzejmy... Co do doonaya - można czuć do niego niechęć (od razu zaznaczam, że mnie ona nie dotyczy) bo sporo namieszał swojego czasu na tym forum. No i samo zapytanie... Hmmm ja w pełni zgadzam się z Piotrkiem... RTFM (Konrad prosze nie tłumacz) albo szukaj na Googlu.

Gość

No c... Ja tam pretensji nie mam... Rozumiem, czowieka! Kto wpad mu na forum, zrobi baagan i poszed Zaraz nie ma na takoego sposobu, tylko trzeba si powyywa na klawiaturce.

A co do tematu. Program z linka piotra cignem i nie dziaa, co nie jest moj win! Mj aparat robi movy i z tego powodu go nie wyrzuc, ciesz si, e Ty nie masz takiego problemu! Poradziem sobie ju: jakby co, to polecam program "River Past Video Cleaner V.5.3", coprawda jest komercyjny i w wersji trialowej do przerobionego filmu dodaje logo, ale jest dobry i w miar szybki!

Nimitz' ie, chyba nie powiesz, e jeli czowiek "na przywitanie" zacznie wychodzi z tekstami "polecam okulist", albo "jeste leniwy".

Powiedz mi Piotrze, ale NA SPOKOJNIE, skd twoje stwierdzenia:

Po prostu bardzo nie lubie jak kto pacze e mu co nie dziaa tylko i wycznie dlatego, e mu sie 1) nie chce przeczyta dokumentacji
    nie chce porzdnie poszuka na Google
    Skd stwierdzenia, e mi si nie chce, albo, e ignoruje twoje posty (z linkiem). Jeste a tak zy na wiat, e wyywasz si na "niewinnych"? Czy moe poprostu coCi nie poszo, co nie tak w domu?? <lol>

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)