Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Japonia, Chiny... Mongolia... Meksyk... USA wszędzie... hehe tylko żadne tam wycieczki zaplanowane od A do Z i latanie od jednego do drugiego, a łażenie po kątach może być z przewodnikiem, ale bez wytyczonego harmonogramu... :0 Na dziko, spontanicznie itd.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Chorwacja, Norwegia, USA

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ja jako żona faceta z kryzysem wieku sredniego zabrałabym go do Indii, jak to zrobiła Lissen, żona Michala Bootha. Gdy stanął w obliczu przygnębiajacego spadku formy fizycznej, trwonił czas na rozrywki i duże ilości wina, zabrała go na kilkumiesięczną podróż po Indiach, o czym można poczytać w zabawnej książce pt. "Jedz, módl się, jedz". Tylko skąd na taką wyprawę wyharatać kasę?

Do Indii jak najbardziej, Chociaż nie wiem jak Indie opisuje ten cały Booth. Jeśli pokazuje je cukierkowe made in Bollywood, to kogoś, kto pojedzie tam uwiedziony jego opisami może spotkać spore rozczarowanie.
    Prócz Indii- Izrael, Irlandia... Bez żadnego biura podróży!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie, nie! Te Indie są biedne, brudne i momentami okrutne. Za to są bramą świata duchowego...

Witka
    Gość

Oj nie wszędzie brudne i okrutne, nie ma co szufladkować Są miejsca bajeczne
    Ja lubię podróże w nieznane, ale... dość zaplanowane, czyli np na http://www.fostertravel.pl/ albo innych takich serwisach szukam sobie pomysłu na wycieczkę, oglądam co tam w okolic jest, śmignę po google earth dla rozeznania bliższego i w trase
    taka metodą zaliczyłam kilka niezapomnianych wypraw

Raquel
    Gość

Odp: Podróże facetów

Hmm, dla mojego faceta idelna podrózą byłby rejs wędkarski , albo wyprawa na wody norweskich fiordów. O labo jeszcze coś takiego jak off-road samochodem - to też przypadłoby mu do gustu. Szkoda, ze nie podziela mojej miłości do gór

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zmień faceta Albo dosłownie (na lepszy model) albo w przenośni (jego upodobania)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Australia, Indie, Madagaskar, Wenezuela i wiele innych. Gdybym miał na to pieniądze to jeździłbym po świecie cały czas.

masterchef
    Gość

mój były facet zawsze lubił spontaniczne podróże i robił mi niespodzianki w stylu "jutro jedziemy w góry autostopem!", nie wiem jakim cudem, ale zawsze udawało mu się zatrzymać taki transport i faktycznie zawozili nas tam gdzie akurat mieliśmy wynajęty nocleg

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia