Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cool Cpanel - Domena zaparkowana, problem z kontami pocztowymi.

Witam mam następujący problem z którym nie potrafię sobie poradzić, może Wy będziecie w stanie mi pomóc

Mam na serwerze (Mzone group) kilka stron internetowych, każda znajduje się w osobnym folderze.
    Do każdej strony jest wykupiona domena w domeny24.net.
    Jeżeli zaparkuje domenę to ona od razu kieruje mnie na public_html, czy jest możliwość jakkolwiek zmienić żeby domena kierowała się do public_html/katalogstrony/.
    Wiem, że jest możliwość podpięcia domeny i wtedy można wskazać katalog ale automatycznie wyłącza mi to możliwość skonfigurowania adresu pocztowego.
    Na rejestratorze domeny (domeny24.net) mam ustawione DNSy mojego serwera.
    Zarządzanie serwerem odbywa się za pomocą Cpanel.

Pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Moduł przekierowania pozwala na ustawienie przekierowań z dowolnego katalogu serwera na inny, wybrany adres. Oto kroki:
    1. Po wybraniu katalogu pojawi się formularz pozwalający na dodanie przekierowania.
    2. W pierwszym polu należy wpisać katalog, dla którego będzie ustawione przekierowania, a w drugim adres, na który zostanie przekierowany użytkownik.
    3. Z listy rozwijanej należy wybrać rodzaj przekierowania. Temporary to przekierowanie tymczasowe, które polega na tym, że przeglądarka lub wyszukiwarka, która natrafi na nie, kolejnym razem również skorzysta z pierwotnego adresu. Permament to przekierowanie stałe, polegające na tym, że przeglądarka zapamięta nowy adres strony i przy próbie odwołania do starego automatycznie przekieruje użytkownika pod nowy adres.
    4. Utworzenie przekierowania następuje po naciśnięciu przycisku Add.
    5. Poniżej znajduje się lista rozwijana, zawierająca aktualnie ustawione przekierowania.
    6. Aby usunąć któreś z nich należy wybrać je z listy i nacisnąć przycisk Remove.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Użyłem funkcji Domeny - > przekierowanie. Następnie przekierowałem domenę tak jak Dankot poradził. Lecz po wpisaniu adresu do przeglądarki pojawia się informacja od rejestratora domeny " ze strona w budowie" sprawdzilem dnsy w zarządzaniu domeną i wszystko jest prawidłowo ustawione, lecz problem występuje dalej

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dystrybucja nowych wpisów DNS trochę trwa. Zazwyczaj 24-36 godzin trzeba czasami odczekać.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)