Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Antivirus

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Unhappy Antivirus

Moj problem polega na tym ze jakis cholerny pseudo antyvirus blokuje mi wglad na wszystkie stronki na internecie. Nie wiem co mam zrobic. Na jakakolwiek stronke chce wejsc ten cholerny program blokuje mnie i na monitorze pojawia sie wiadomosc ze moj komputer jest zaatakowany przez wirusy. nast jestem przekierowana na strone gdzie moge kupic pelna wersje tego glupiego programu. jak moge sie tego pozbyc?
    Mam mcafee antivirus i zrobilam przed chwileczka pelny scan.Ale to nie pomoglo. Pomozcie. Ja jestem totalnie zielona jesli chodzi o cokolwiek zwiazanego z komp i internetem tak wiec prosze wytlumaczcie mi to w jak najprostrzy sposob . Z gory wielkie dzieki.

Zoriętuj się jak nazywa się ten program potem wejdź w Panel sterowania następnie dodaj/usuń programy... na liście znajdź ten program i usuń

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No wlasnie nie mam zielonego pojecia jak ten program sie nazywa. Probowalam szuac tego w panelu sterowania ale tam tego chyba nie ma. jak wchodze na ich stronke gdzie moglabym kupic pelna wersje tego programu jedyna nazwa jaka tam widnieje to 'antyvir' i tyle.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Przeskanuj komputer tym programem:
    http://www.programosy.pl/program,adaware.html

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zrobilam, ale nie dziala. caly czas wlacza mi sie ten cholerny program. Ja juz nie wiem co mam robic. skanuje jeszcze raz. znalazlam w sumie ten ,antivir' na dysku twardym i wykasowalam go ale to chyba jeszcze nie to. Powiem jedno: wielkie kapsko. I po co te anty wirusy?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Widocznie to chytre cholerstwo

Przeskanuj komputer tym programem:
    Spybot - Search & Destroy.

A na koniec jeszcze Kaspersky Virus Removal Tool.

Polecilbym takze przesiadke na inna przegladarke internetowa, niz Internet Explorer - jest ich kilka do wyboru - najpopularniejsza to Firefox.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jest szybsze rozwiązanie i nie wymagające dostępu do internetu. Wystarczy w Menu Start wybrać "Uruchom". Wpisać w okienko msconfig potem kliknąć w OK. Pojawi się okienko. Wybieramy zakładkę Uruchamianie - znajdujemy tego paskudnego szkodnika na liście, odptaszkowujemy i po restarcie powinno się go dać wywalić. Spybota owszem polecam zainstalować, zaktualizować, a następnie użyć najpierw opcji OCHRONA, a potem SPRAWDZANIE i NAPRAWA i co najmniej raz na dwa tygodnie. Dobrze jest mieć też skuteczny firewall. http://personalfirewall.comodo.com/d..._firewall.html - Comodo jest jednym z najlepszych i jest za darmo legalnie i po polsku. No i oczywiście nigdy nie należy korzystać z Internet Explorera. http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/ i http://www.opera.com/browser/

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Grzech — twoja pierwsza rada ma jedną zasadniczą wadę. Jeśli to komp typowego użytkownika, a tym bardziej z preinstalowanym windowsem, to w autostarcie ma pewnie ze 20-30 uruchamianych programów, w połowie z nic nie mówiącymi nazwami. Nawet znajomość nazwy szkodnika może nie pomóc, bo kto mu każe podać nazwę w autostarcie?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Na ile znam takie przypadki to może mieć po prostu nazwę antivir... Te programy są obliczone na maksymalnie niedoświadczonych użytkowników. No ale jeśli nie - to odrobina inteligencji w praktycznym zastosowaniu raz dwa rozwiąże problem. Wystarczy odhaczyć wszystko czego nie jesteśmy pewni, a potem zaznaczać to czego nam brakuje po trochu...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przeszlam na inna przegladarke, tzn google chrome, ale moze jednak zdecyduje sie na firefox jesli tak to polecacie. Co do firewall to mialam to caly czas na kompie ale wylaczone. Takim to ja jestem amatorem komputerowym. Ale dzieki wielkie za wasze rady, wkoncu moge korzystac z internetu. Dzieki, dzieki, dzieki. POzdrowionka dla wszystkich.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia