Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 75
 1. #61
  Zaawansowany uczestnik
  Dołączył
  July 11
  Postów
  450
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Cytat Napisał Grzech Zobacz post
  To nie był bóg chrześcijan tylko żydowski, więc nie musiał mieć racji.
  Agent w filmie też nie miał racji.
  Nikt się nie rodzi mordercą - wszyscy kiedyś byli wesołymi, niewinnymi pogodnymi dziećmi.
  Dzieńdoberek.
  Jeśli już to król żydowski , Zbawiciel , Syn Boga [?] - ciekawe kto płacił alimenty ...?

  a jeśli Bóg to niestety nie żydowski a chrześcijański - dla Żydów Bóg to Bóg i nie ma syna albowiem rzekł ... cytat z pamięci ... ... "" Jam jest jeden jedyny i nie ma innych obok mnie "" ...

  co do agenta ... MIAŁ RACJĘ ... żadne nasze krzywdy rzeczywiste czy urojone nie są podstawą do mszczenia się na niewinnych osobach tylko i wyłącznie dlatego że są od nas słabsze i możemy im skutecznie dokopać ...

  a co do urodzenia ... niektórzy twierdzą że istnieje cos takiego jak dziedziczenie ...
  vide Kościół ... ...


  Na wesoło ... ...

  cytat z DI:

  "Jak w rozmowie z TorrentFreak powiedział Isak Gerson: Pierwsze podanie odrzucono, gdyż szwedzkie prawo wymaga od religijnej społeczności posiadania sformalizowanej formy modlitwy lub medytacji. Kościół nie poddał się jednak, a dzięki świętym symbolom takim, jak "CTRL+C" i "CTRL+V", stworzenie nowego podania nie stanowiło większego problemu."

  http://di.com.pl/news/39053,0,Szwecj...Kopimizmu.html

  i dalej :

  http://di.com.pl/news/39053,0,Szwecj...Kopimizmu.html
  Ostatnio edytowane przez rebecca2001 ; 14-07-11 o 21:27 Powód: krotochwila

 2. #62
  Zaawansowany uczestnik
  Dołączył
  July 11
  Postów
  450
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Seryjny dzieciobójca przed wyjściem z więzienia zapowiada: Znów będę mordował

  Arturek Kawczyński (+ 12 l.) miałby dzisiaj 34 lata. Pewnie byłby wspaniałym ojcem, a w weekendy odwiedzałby z całą rodziną swoją mamę Mirosławę (54 l.). Ale Arturka już nie ma. 22 lata temu wpadł w łapska seryjnego mordercy dzieci. Mariusz Trynkiewicz (48 l.) zwabił go do swojego mieszkania i tam bestialsko zamordował. Artur był jego ostatnią ofiarą. Przed nim potwór uśmiercił jeszcze trzech chłopców. Za 3 lata mija termin jego 25-letniej odsiadki, a Trynkiewicz już szykuje się do wyjścia na wolność. Chce zmienić nazwisko, by, jak mówił, móc normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa z procesu, podczas którego powiedział: - Po wyjściu z więzienia nadal będę zabijał chłopców. To silniejsze ode mnie.

  http://www.se.pl/multimedia/galeria/...-bede-mordowa/

  Mariusz Trynkiewicz - potwór z Piotrkowa

  Mariusz Trynkiewicz urodził się w 1962 roku. Cała Polska usłyszała o nim w 1988 roku. Ten 26-letni wówczas psychopata zgwałcił i brutalnie zamordował trzech chłopców w wieku od 11 do 12 lat. Później wyszło na jaw, że była jeszcze jedna ofiara - 13-latek. Trynkiewicz wcześniej był karany za wykorzystywanie seksualne dzieci. Ostatnich, przerażających zbrodni dokonał na przepustce z więzienia. Władze zakładu wypuściły go ze względu na chorobę matki.

  Podczas procesu biegli stwierdzili, że zabijanie sprawia oskarżonemu przyjemność. On sam przyznawał, że jest chory i wymaga leczenia. Nie krył też, że gdyby wyszedł na wolność, znów by zabił.

  Trynkiewicz został skazany na karę śmierci. Ze względu na późniejsze moratorium wyrok zamieniono na 25 lat więzienia (w kodeksie karnym nie było jeszcze dożywocia). W więzieniu próbował zmienić nazwisko, by móc później "dobrze funkcjonować w społeczeństwie". Nie otrzymał na to zgody.

  W 2013 roku "potwór z Piotrkowa" opuści mury Zakładu Karnego w Strzelcach Opolskich.

  http://nasygnale.pl/galeria.html?gid...dercy-czesc-I&

  Zabijał i czyścił sumienie

  Natomiast obaj policjanci i dziennikarz są pewni, że po wyjściu Mariusza T. może dojść do tragedii. - Rozmawiałem z nim wiele razy... On sam przyznawał, że jest chory. Uważam, że nic mu nie pomoże. On wyjdzie i będzie zabijał. To jest dewiant - twierdzi Sielski. - On wyjdzie w wieku pięćdziesięciu paru lat. To będzie człowiek w sile wieku. Hormony będą w nim szaleć, ale żeby zaspokoić swój popęd seksualny, on musi zabić. Właściwie to wypuszczą faceta bombę zegarową - mówi dziennikarz.

  http://www.epiotrkow.pl/artykul/6,9198,

  Ich ciała zatrzymuję sobie

  Pan od wuefu

  To był szczęśliwy traf dla mordercy i fatalna informacja dla społeczeństwa. Kiedy Mariusz Trynkiewicz wysłuchiwał wyroku sądowego, skazującego go na czterokrotną karę śmierci, w Polsce trwała gorąca dyskusja nad zniesieniem tej sankcji, a jej wykonanie było zawieszone. Jednocześnie nadal obowiązująca postać kodeksu karnego nie przewidywała kary dożywotniego pozbawienia wolności. Dlatego Trynkiewicz, pedofil i czterokrotny morderca kilkunastoletnich chłopców, otrzymał wyrok kolejny w ówczesnej hierarchii kar: 25 lat pozbawienia wolności. Na wolność wyjdzie za pięć lat – o ile wręcz nie wcześniej. Odbył już bowiem większą część więzienia i może rozpocząć starania o zwolnienie przedterminowe.

  To był młodziutki, przeciętny pod niemal każdym względem, skromy nauczyciel WF-u. Sąsiedzi i nauczyciele z podstawówki w Piotrkowa Trybunalskiego, w której uczył, zapamiętali go jako osobę nie rzucającą się w oczy i wyjątkowo spokojną. Dlatego początkowo nikt nie wierzył w bestialskie czyny, jakie popełnić miał w latach 1987-8 ten 26-letni wówczas mężczyzna.

  Ich ciała zatrzymuję sobie

  Krwawą serię ofiar potwora zapoczątkował 13-letni Wojtuś. Zwabiony przez nauczyciela do mieszkania, został obezwładniony, zgwałcony i wreszcie sadystycznie uduszony. Jednak mordercy to nie wystarczyło. Ciało dziecka przetrzymywał jeszcze kilka dni we własnym domu (jak wykazało śledztwo – blisko fotela, na którym zwykle przesiadywał), a kiedy oznaki rozkładu zaczęły być widoczne, wywiózł je do lasu i ukrył w zaroślach.

  Niemal identycznie postąpił z kolejnymi dziećmi. Krzyś (12 lat), Tomek (11 lat) i Artur (12 lat) po kolei odwiedzali wuefistę, by zginąć od wykrwawienia się – skutku otrzymanych kilkudziesięciu ciosów nożem. Gwałceni i maltretowani przed śmiercią, służyli swemu katu także jako zwłoki. Ciała ofiar Trynkiewicz przetrzymywał kilka dni w mieszkaniu, sycąc się ich obecnością. Później wywoził do lasu i tam palił. Drastyczne szczegóły mordów na szczęście pozostały do wiadomości sądu.  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

  ... ...

 3. #63
  Zaawansowany uczestnik
  Dołączył
  July 11
  Postów
  450
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Witaj "CYWILIZOWANA" Europo ...

 4. #64
  Początkujący
  Dołączył
  August 12
  Postów
  7
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Ja jestem za karą śmierci. Macie przykład Breivika. Ktoś go zresocjalizuje? Nawet jeśli, to i tak powinien być posadzony na krzesło.

 5. #65
  Obserwator
  Dołączył
  May 11
  Postów
  179
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Akurat dla niego karą było by wariatkowo (sam żądał najwyższego wymiaru kary, podejrzewam że kary śmierci też by chciał). Swoją drogą jak kara śmierci to tylko dla złapanych "na gorącym uczynku" bo nie ma 100% pewnych metod badania dowodów, i nie ma dowodów których nie dało by się zwyczajnie podrzucić. A już absolutnie pod żadnym względem nie skazywać na jakąkolwiek dotkliwą karę na podstawie zeznań świadków, ludzka pamięć jest w 100% subiektywna i co gorsza tworzy brakujące części wspomnień na poczekaniu bez powiadomienia o tym reszty mózgu (sami nie wiemy co się działo a co zdaje nam się że się działo). Zmysły też są banalne do oszukania (widzimy i słyszymy to co chcemy a nie to co się dzieje).

  ps inna sprawa że jak już to trzeba by go wysłać do prawdziwego więzienia a nie zamkniętego, opłacanego przez podatników hotelu bo takowymi są obecne euro-więzienia, polskie także.

 6. #66
  Początkujący
  Dołączył
  February 13
  Mieszka w
  Grabina
  Postów
  3
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Kara Śmierci - debata ogólnopolska

  Być może kiedyś Europa pójdzie po rozum do głowy i zacznie się pozbywać niereformowalnych morderców, gwałcicieli i psychopatów. Pisze to w świetle ostatnich wypadków z łodzi i afer z żywnością. Ludzi którzy zabijają dla zabawy lub świadomie dla zysku narażają na utratę życia lub zdrowia tysiące ludzi należny się ze społeczeństwa pozbywać.

 7. #67
  Uczestnik Forum
  Dołączył
  January 13
  Postów
  60
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Kara Śmierci - debata ogólnopolska

  Dokładnie powinniśmy brać przykład z Chin czy innych Iranów gdzie ludzi za mocne kary z biegu się zabija... Jaka oszczędność dla podatników...

 8. #68
  Zaawansowany uczestnik
  Dołączył
  July 11
  Postów
  450
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Kara Śmierci - debata ogólnopolska

  Cytat Napisał Grzech Zobacz post
  Totalnie jest niemoralne, że wyjątkowo szkodliwy i uzależniający narkotyk alkohol jest uznawany za środek spożywczy, a nie wywołująca takich szkód i dużo mniej szkodliwa marihuana jest zakazana.
  Pijacy [alkohol] może dostać dodatkowe "paliwo dla mózgu". Za sprawą alkoholu!

  Kiedy lew poluje na gazele to wybiera najsłabszą sztukę.Polowanie powtarzane w czasie tylko wzmacnia stado.
  Analogiczny proces zachodzi w mózgu.Alkohol niszczy niektóre neurony, ale te tylko które są słabsze, pozostałe

  wzmacniają się. Jak widać są [istnieją] pewne zalety bycia pijakiem...

  Długotrwałe stosowanie alkoholu podnosi poziom etylu w mózgu, bogatych w energię będącym ubocznym

  produktem metabolizmu alkoholu, który pompuje maksymalnie dużo energii do mózgu, stwierdza nowe badanie.

  W badaniu, ci którzy wypili co najmniej osiem drinków tygodniowo także zasysają więcej energii z octanu niż ich

  niepijący odpowiednicy.

  "Myślę, że to bardzo dobra hipoteza", mówi genetyk biochemiczny Ting-Kai Li z Uniwersytetu Duke. Naukowcy

  podejrzewali, że osoby pijąc wchłaniaja i spalają więcej octanu, ale, jak dodaje, "Graeme Mason pokazał, że to

  się naprawdę dzieje."

  ten post jest od Science ZME tu: http://www.zmescience.com/

  Grzechu ... ... popolemizujesz?

  a tak a propos... ciekawe jak to sie ma do ustawy o wychowaniu w trzeźwości ... chyba potrzebna nowelizacja ...

  postanowiłam dopisać ... hmmm ... pod tym linkiem kiedyś , dawno, dawno temu ... toczyła się dyskusja w w/w temacie ... bardzo "ciekawe" spostrzeżenia mieli ówcześni dyskutanci ... ... warto poczytać ...

  tu link:http://forum.di.com.pl/threads/4350-Kara-%C5%9Bmierci

  oraz tu:
  http://forum.di.com.pl/threads/3089-...do%C5%BCywocie

  Droga załogo Forum DI ... a nie dało by się jakoś połączyć rozproszonych wątków w temacie? ...
  Ostatnio edytowane przez rebecca2001 ; 15-03-13 o 13:46 Powód: jak się ma do ustawy oraz "warto poczytać"

 9. #69
  Początkujący
  Dołączył
  June 13
  Postów
  4
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Kara Śmierci - debata ogólnopolska

  Zdecydowanie powinno wprowadzić się karę śmierci w naszym kraju. Po co utrzymywać osoby zdemoralizowane, na których resocjalizację nie ma żadnych szans? Poza tym co to za kara, że do końca życia ma dach nad głową, za który nic nie płaci, jedzenie ma, wykąpać się gdzie ma. Czego więcej chcieć?
  Ostatnio edytowane przez Perfect_Human ; 27-02-14 o 22:51

 10. #70
  Początkujący
  Dołączył
  July 13
  Mieszka w
  Warszawa
  Postów
  2
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Kara Śmierci - debata ogólnopolska

  ja jestem za wprowadzeniem kary śmierci. Tylko w ten sposób możemy uniknąć afer takich jak z małą Madzią itp. Poza tym każdy człowiek czułby pewien respekt przed podniesieniem ręki na druga osobą zwłaszcza jakby kilka takich wyroków zostało już wykonanych.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

 1. Kara śmierci
  By Gleaken in forum PIENIĄDZE, POLITYKA, WŁADZA
  Odpowiedzi: 81
  Ostatni post / autor: 03-12-10, 15:21
 2. Ogólnopolska 3-dniowa Demonstracja Antyfutrzarska
  By KGV in forum PIENIĄDZE, POLITYKA, WŁADZA
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 19-12-08, 13:35
 3. Kara dla Otylii Jędrzejczak
  By selena in forum PRAWO I BEZPRAWIE
  Odpowiedzi: 24
  Ostatni post / autor: 29-03-07, 20:44
 4. Za karę będzie zmieniał pampersy
  By Krzysiek in forum INNE TEMATY
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 05-11-06, 00:22
 5. Pluton- planeta karłowata
  By Durden in forum INNE TEMATY
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 25-08-06, 10:28

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

Jak czytać DI?

Powered by  
ATMAN EcoSerwer