Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jak zacząć grać w pokera w sieci?

Witam, gdzie można zacząć grać w necie w pokera? Jest dużo takich stron, ale gdzie jest najlepiej??

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Prowokacja CBA?

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Przygotowanie fundamentów dla przyszłego spamowania?

UWAGA: wątek pod specjalną obserwacją!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dziwne, zapytalem sie tylko o porade a Wy od razu ze jakas prowokacja lub ze zaraz bede spamowal.... szkoda,ze jestesmy pezyzwyczajeni do takiego niskiego poziomu. A forum to przeciez miejsce wyrazania swoich opinii, pytania sie o opinie innych i dyskutowanie o nich.... Chociaz nie dziwie sie Wam, to przewrazliwienie, ze zaraz ktos bedzie wciskal reklame czy spamowal nic nie znaczacymi tekstami i pseudoreklamami. A wlasnie ze nie! Serio, jestem ciekawy jak to wyglada, czy graliscie, jak uwazacie, gdzie warto.Chce poznac opinie innych bez podktestu jakiegos spamowania. Jesli to forum jest otwarte na opinie i dyskusje to moze byc fajnie. Jesli mnie zablokujecie lub znowu bedziecie posadzac o klamstwa, afery i inne codzienne juz rzeczy, to znaczy, ze to forum nie jest dla takich ludzi jak ja. Pozdrawiam wieczorowo,

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał gracjanw Zobacz post
    Witam, gdzie można zacząć grać w necie w pokera? Jest dużo takich stron, ale gdzie jest najlepiej??
    Najlepiej jest grać z przyjaciółmi, a zamiast gotówki używać zapałek. To dużo zabawniejsze.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A gdzie emocje? Dreszczyk? No może kiedy potrzebne Ci są zapalki to rzeczywiscie sie starasz, bo inaczej to olewasz. Prawda, ze znajomymi to przemawia, ale na pewno można gdzieś w sieci grać ze swoją drużyną na kasę. To byloby super!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dziwne, zapytalem sie tylko o porade a Wy od razu ze jakas prowokacja lub ze zaraz bede spamowal.... szkoda,ze jestesmy pezyzwyczajeni do takiego niskiego poziomu.
    Jak byśmy byli przewrażliwieni do niskiego poziomu to byśmy obrażali większość społeczności tego forum, a jest przeciwnie. Ze względu na użytkowników forum staramy się uporządkować wszelkie nieścisłości.

Tymczasem, o ile się orientuję w polskim prawie, poker, gry i zakłady wzajemne w internecie nie są czynem legalnym. Stąd też, szczególna uwaga została skupiona na tym wątku, który na szczęście nie wykazuje znamion spamu

Subtelna wskazówka w Twoją stronę gracjanie. Choć w Polsce nie jest poker w sieci legalny, to same strony o ile zarejestrowane za granicą, np na Cyprze umożliwiają wzięcie udziału w takiej grze. Tyle z mojej strony.

No i warto wspomnieć, że Ministerstwo Finansów skorzystałoby na legalizacji e-hazardu, bo obecnie pieniądze jakie mogły by iść na państwo idą w szarą strefę...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cieszę się, że jestem traktowany jak człowiek a nie jak maszyna

To ciekawe, co napisałes. Równiez uwazam, ze legalizacja dałaby wiecej dobrego niz zlego. Bo przynajmniej w moim mniemaniu jesli sa zasady, ludzie graja i wygrywaja lub przegrywaja i wszystko toczy sie normalnie bez skrzywien to dlaczego niby taka grama byc nielegalna?To jakTotolotek tylko w sieci i na innych zasadach.

Ostatnio na kilku forach spotkalem sie z wpisami o pokerze w sieci, ludzie wychwalaja i nei widze w tym nic zlego. Chcialbym o tym poczytac w sieci, ale malo jest merytorycznych stron.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Widzę, ze administrator wystraszył forumowiczów i nikt nie jest odwazny, aby odpowiedziec na moje pytanie. A wobec wszechogarniającego strachu i wizją afery hazardowej, najwyraźniej niektórzy polegli z odpowiedzią.

Wiec, odwazny, ponawiam pytanie, gdzie można w sieci zagrać w pokera? Jesli to nie przejdzie cenzure tego forum, to przynajmniej podajcie info, gdzie moge merytorycznie o tym poczytac w sieci.

dzieki z gory

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Widzę, ze administrator wystraszył forumowiczów i nikt nie jest odwazny, aby odpowiedziec na moje pytanie.
    Hmm.. wystraszył? Przeczytaj uważnie:
    Cytat Napisał dankot Zobacz post
    Tymczasem, o ile się orientuję w polskim prawie, poker, gry i zakłady wzajemne w internecie nie są czynem legalnym. Stąd też, szczególna uwaga została skupiona na tym wątku, który na szczęście nie wykazuje znamion spamu
    Brak legalności to informacja i czysty fakt. Uważna interpretacja odsłoni cel mojej wypowiedzi, a skupiłem się w niej głównie na potencjalnym spamowaniu.

Wiec, odwazny, ponawiam pytanie, gdzie można w sieci zagrać w pokera? Jesli to nie przejdzie cenzure tego forum, to przynajmniej podajcie info, gdzie moge merytorycznie o tym poczytac w sieci.
    Niestety moja wiedza na ten tema jest uboga, chociaż lubię grać w pokera, ale ze znajomymi i w prawdziwe karty.

Subtelna wskazówka w Twoją stronę gracjanie. Choć w Polsce nie jest poker w sieci legalny, to same strony o ile zarejestrowane za granicą, np na Cyprze umożliwiają wzięcie udziału w takiej grze.
    Znów suchy fakt.

No i warto wspomnieć, że Ministerstwo Finansów skorzystałoby na legalizacji e-hazardu, bo obecnie pieniądze jakie mogły by iść na państwo idą w szarą strefę...
    Ooo, tu nawet sugeruję, że jestem za jego legalizacją przez wzgląd na interesy państwa, ponieważ w wielu innych krajach jest to zupełnie normalne źródło dochodów, podobnie jak u nas zakłady Lotto.

Przeciwny jestem z drugiej strony, biorąc pod uwagę kwestię uzależnienia. Wiele hazardzistów straciło swoje dobytki, a jeszcze więcej się zadłużyło chcąc się szybko wzbogacić.

Ale są to skrajne przypadki, bo wiadomo, że jeśli znamy umiar, może być to fajna zabawa.

A co do forumowiczów, to zachęcam do udzielania się w temacie. Zamiast potyczek słownych czekam na wypowiedzi innych użytkowników.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)