Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 138
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

najlepszy darmowy antywirus?

Siema,

mam avg i mi caly czas przestaje sie automatycznie aktualizowac przez co musze go na nowo co jakis czas go instalowac. nie wiem czy to wina windowsa czy prgoramu. moze mi ktos polecic jakis duuuzo lepszy antywirus?

z gory dzieki

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Avira AntiVir Personal - FREE http://www.free-av.com/en/download/index.html - od lat instaluję go wszystkim moim klientom oraz sam używam. Naprawdę polecam. Warto wejść do ustawień i zaznaczyć zamiast kontrolowania tylko niektórych plików - "all files".

Do tego Avira nie tworzy konfliktów z różnymi grami co AVG się niestety zdarza...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Swego czasu, z darmowych antywirusów używałem Avasta, nie obciąża systemu, nie gryzie się z innymi programami. Jeśli nie trzymasz na dyskach kodów dostępowych do baz danych NASA to powinien spełnić Twoje wymagania.

Pzdr.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dzieki, chyba sprobuje tego avira

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał grzesiekm Zobacz post
    Siema,

mam avg i mi caly czas przestaje sie automatycznie aktualizowac przez co musze go na nowo co jakis czas go instalowac. nie wiem czy to wina windowsa czy prgoramu. moze mi ktos polecic jakis duuuzo lepszy antywirus?

z gory dzieki
    Witaj,

Co rozumiesz przez - przestaje się aktualizować? Interfejs AVG zgłasza błąd? Jaki błąd? Jaka jest wersja AVG zainstalowana, jaki system operacyjny?
    Kontaktowałeś się z pomocą techniczną (m. in. ze mną) w tej sprawie? pomoc@avg.pl
    Forum poświęcone problemom wersji darmowej:
    http://forums.avg.com/pl-pl/avg-free-forum

Pozdrawiam,
    Arek

AVG.PL

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie ma to jak ktoś nie potrafi sobie zrobić wolnego od pracy tylko każde miejsce wykorzystuje do autopromocji...
    Cytat Napisał bartosz.nowicki Zobacz post
    Swego czasu, z darmowych antywirusów używałem Avasta, (...)

Pzdr.
    Rekordowy komputer z Avastem, który pomagałem przywracać do uzywalności miał 312 zainfekowanych różnymi "szkodnikami" plików...

ttevis
    Gość

Mam podobne doświadczenia jak Grzech, nie bardzo wiem skąd taka popularność Avasta i jego notowania w (niektórych) ratingach. Praktyka wskazuje na zupełnie coś innego, nie dość, że zdarza mu się wpuszczać "klasyczne" szkodniki, to jeszcze miałem przypadki infekowania jego własnego pliku wykonywalnego(!).
    A najlepiej przesiąść się na Linucha i już
    Co do Aviry - poza denerwującym okienkiem wyskakującym przy aktualizacji w bezpłatnej wersji - nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał ttevis Zobacz post
    Mam podobne doświadczenia jak Grzech, nie bardzo wiem skąd taka popularność Avasta i jego notowania w (niektórych) ratingach. Praktyka wskazuje na zupełnie coś innego, nie dość, że zdarza mu się wpuszczać "klasyczne" szkodniki, to jeszcze miałem przypadki infekowania jego własnego pliku wykonywalnego(!).
    A najlepiej przesiąść się na Linucha i już
    Co do Aviry - poza denerwującym okienkiem wyskakującym przy aktualizacji w bezpłatnej wersji - nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
    Potwierdzam - Avast do bani, bo to jest sitko, które przepuszcza trojany

Potwierdzam - Avira przetestowana i dobrze się sprawdzała.

Dodam ze swojej strony Nod32, którego używam i jestem zadowolony.

Polecam do kompletu jakiegoś firewalla, np. PC Tools Firewall, którego też używam i nie mam badziewia na swoim kompie.

Raz na jakiś czas trzeba przeskanować programem malwarebytes, żeby pozbyć się tego co ewentualnie się wkradło oraz Ad-ware, żeby reklamująco-spamujące robaczki wyeliminować.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Używam programu awast.

Jasne,że wpuszcza trojany,ale który program anty-tego nie robi? Jest do pomocy Spybot i inne ad-ware,czy coś tam.Nie podrózuję po necie za frywolkami. Wystarczy jednak wgląd na stronę z programami i to legalnymi.Widzę spowolnienie komputera i włączam skanowanie na danej partycji.Używałem kiedyś NOD 32 i jest nadal w komputerze,ale w uśpieniu. Młodość ma to do siebie,że nie widzi zagrożeń.Wszystko jest łatwe i proste.Zdrówko.:-D

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

a co sadzicie o McAfee ?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)