Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Najwiecej zarobisz w Warszawie

Ciekaw jestem jak u Was z zarobkami. Tzn. nie osobistymi, ale w kontekście miejscowości. Na wynagrodzenia.pl wyczytałem, że na razie najwyższe zarobki można uzyskać w stolicy.

Wartość środkowa wynagrodzeń w 2009 roku w stolicy to 5,2 tys. zł i jest to więcej o 44% niż w Krakowie (3,6 tys. zł) i więcej niż 86% niż w Lublinie (2,8 tys. zł).

Najwyższe płace, równe 7 tys zł, przypadły pracownikom telekomunikacji i informatykom. Najniższe zaś, w szkolnictwie - 3,2 tys. zł.

Co ciekawe wynagrodzenia zależnie od stanowiska prezentowały znaczny rozrzut. I tak najwięcej zaroblili dyrektorzy ds. finansów (20 tys. zł), a najmniej kasjerzy-sprzedawcy (1,7 tys. zł).

Warto dodać, że zarobki zależały od przebytego stażu pracy. Dlatego pracujący 11-15 lat w tej samej branży mogli liczyć na wyższe stawki (3,4 tys. magazynierzy, 9,5 tys. kierownicy).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

duże miasto to więcej możliwości, wiadomo, ale też ceny droższe, więc jakoś się wszystko redukuje

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie więcej zarabiają , ale też życie jest droższe czyli wychodzi podobnie oraz życie jest szybsze

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Gdy miałem pracować w Warszawie, to zastanawiałem się nad proporcją zarobki do wydatki na życie i okazało się, że trzeba mieć naprawdę dobrą pracę, żeby to się opłaciło.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Najwiecej zarobisz w Warszawie

Co racja, to racja. W dużych miastach zarabia się więcej, ale i koszty utrzymania są wyższe.
    Ostatnio edytowane przez agata1985 ; 17-09-13 o 10:04

marysia
    Gość

Dokładnie tak Nie ma się co sugerować tym, że praca w Warszawie jest lepiej płatna.
    Zamiast tego, lepiej zrobić mały rekonesans, przeglądając profile potencjalnych pracodawców na portalach zawodowych (tu przykład- Kompania Piwowarska S.A.) i wyliczyć sobie, gdzie tak naprawdę najbardziej będzie się nam opłacało pracować.

kuropatwa
    Gość

A ja jestem ciekawa, jak kształtują się zarobki w Rzeszowie, w ogóle interesuje mnie praca w Rzeszowie, tu np. przeglądam sporo ofert ale pracodawcy robią jakąś wielką tajemnicę z tego ile proponują, co dla mnie jest dziwne, bo każdy kto szuka pracy, najpierw patrzy na stawki, a dopiero potem na resztę.

BartekMazak
    Gość

Kuropatwa sluszne spostrzeżenie.
    Dlatego moim zdaniem jak się szuka dobrze płatnej pracy to powinno sie kierować marką firmy. Tak mi się zdaje, że więcej zarobisz np w firmach typu raiffeisen leasing, które już i renomę mają, i też nie mogą sobie na zdzierstwo pozwolić (link: http://www.goldenline.pl/firma/raiffeisen-leasing/ ) niż u kwiaciarki na rogu...
    ale to tylko moja opinia.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)