Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Exclamation Internetowa Księga Skarg i Zażaleń; nowy serwis; nowości, komentarze, opinie, porady

Zapraszamy serdecznie do najnowszego serwisu, Pierwszej Internetowej Księgi Skarg i Zażaleń.
    W serwisie znajdują się następujące działy tematyczne: Finanse, Poczta, Telekomunikacja, Edukacja, Sklepy, Urzędy, Dział Miejski, Lecznictwo, Rekreacja, Budownictwo, Pracodawcy, Pozostałe.
    Strony wyposażone są w wygodną i funkcjonalną wyszukiwarkę.
    Użytkownicy serwisu mogą dodawać własne wpisy i opinie do serwisu, po zapoznaniu się z regulaminem serwisu, i rejestracji na portalu. Wpisy dodawane na portalu służą informacji dla użytkowników w zakresie dostępnych na rynku firm, produktów i usług.

Jeśli masz kłopot, problemy z firmą, instytucją, opisz swoją sprawę i sytuację w naszej Internetowej Księdze Skarg i Zażaleń.

Polecamy Państwu serdecznie nasz serwis, zapraszamy do czytania tekstów i publikowania swoich, własnych opinii.

Załączamy pozdrowienia,
    Zespół Internetowej Księgi Skarg i Zażaleń.

www.ksiz.pl

Jestem przeciwny tego typu stronom, żerujecie na typowo polskiej skłonności na wszystko i wszystkich...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Też mi się nie podoba taki projekt. Wydobywacie z ludzi tylko żale, oni będą mieli ich coraz więcej i jeszcze dojdą do wniosku, że wszystko jest złe. A co do wyglądu strony, to wydaje mi się, że bardziej czarno - biała kolorystyka powinna być na tak smutnej witrynie ;P

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Niestety, muszę się zgodzić z przedmówcami... A tak na marginesie, zwróćcie uwagę, że w zakładkach "pochwały" nic prawie nie ma. Wolę się nie zastanawiać o czym to świadczy.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Czemu nie założyliście strony "Przydarzyło Ci się coś miłego to się pochwal!"?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pomysł ciekawy, ale pewnie jak poprzednicy zwrócili uwagę, więcej będzie narzekań jak pochwał.

Początkujący
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Odp: Internetowa Księga Skarg i Zażaleń; nowy serwis; nowości, komentarze, opinie, po

Co komu po tematyce - pozytywnej czy negatywnej, i tak najważniejsza jest to czy zyska fanów i zdobędzie wysoki ranking.
    Nie ma głupich i mądrych, złych i dobrych stron internetowych, są tylko popularne i niepopularne.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Internetowa Księga Skarg i Zażaleń; nowy serwis; nowości, komentarze, opinie, po

zaintrygowały mnie przede wszystkim negatywne wypowiedzi ... zajrzałam na stronkę i...

popatrzmy, ale naprzód obrazek

Uploaded with ImageShack.us

a teraz tekst:

Kategoria: Chemia
    Zagrożenie: Chemiczne
    Seria/typ: Lot 0310, Exp. 03.2013, CTL 60416/3
    Kraj wykrycia: Niemcy
    Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    Rok wykrycia: 2011
    Numer raportu: 36/2011
    Opis produktu:
    Tusz do tatuażu w kolorze czarnym, zapakowany w półprzeźroczysty, plastikowy pojemnik z dozownikiem. Na

opakowaniu są naklejone etykiety.
    Zagrożenie:
    Produkt stwarza zagrożenie chemiczne, ponieważ zawiera 27 mg/kg wielopierścieniowych węglowodorów

aromatycznych (WWA).

Produkt nie jest zgodny z niemieckim prawem krajowym.
    Źródło: http://ec.europa.eu UWAGA

i ... ... złapali oszusta... Niemcy złamali prawo narażając zdrowie ludzi ... tak, tak ... trzeba uważać co nam sprzedają ...

JEDNAK TAKIE STRONKI SĄ POTRZEBNE ... należało by je rozpropagować ...

@jesu

Jestem przeciwny tego typu stronom, żerujecie na typowo polskiej skłonności na wszystko i wszystkich...
    @zbyszek27

Też mi się nie podoba taki projekt. Wydobywacie z ludzi tylko żale, oni będą mieli ich coraz więcej i jeszcze dojdą do wniosku, że wszystko jest złe. A co do wyglądu strony, to wydaje mi się, że bardziej czarno - biała kolorystyka powinna być na tak smutnej witrynie ;P
    o innych dyskretnie przemilczę ...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)