Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 182
    Fretka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Co na poprawienie sylwetki?

Dość ogromny i obszerny temat, jak zdążyłam zauważyć nierozerwalnie związany z waszymi doświadczeniami.
    Nie mówię o jakiś ćwiczeniach tylko o ewentualnych dietach, czy środkach wspomagających diety.
    Jestem ciekawa waszych opinii?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dieta Diamondów. Inne są nic nie warte

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kiedy to dużo ruchu i odpowiednie normy żywieniowe dają najlepsze rezultaty. Co z tego że będziesz brać tabletki na odchudzanie jeśli nie zmienisz trybu życia?

To tak jakby brać antybiotyki na anginę i nadal jeść zimne lody.

Fretka
    Gość

co to jest dieta diamondów? nie słyszałam o niej. A propos to dowiedziałam się w szkole że termoline to chała i te herbatki to samo. Inna z kolei wspominała o jakimś chitinin chyba tak się pisze i o jakimś slimfat cośtam ze pomagają

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Chitinin Extra zawierający 700 mg chitosanu w każdej tabletce, stosowano jako środek wspomagający w kuracjach odchudzających. W badaniach przeprowadzonych w Zakładzie Promocji Zdrowia i Leczenia Otyłości Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w czasie trzymiesięcznej kompleksowej grupowej kuracji odchudzającej u otyłych kobiet, którym zalecano dietę 1000 kcal, stosowanie chitininu i zwiększoną aktywność fizyczną, stwierdzono ubytek wagi średnio o 9,7 kg. Po kuracji półrocznej przeciętnie o 16 kg.

90% leczonych utraciło ponad 10% masy ciała, którą miały na początku kuracji.

Wstępne badania przeprowadzone w Zakładzie Fizjologii Żywienia w Katedrze Dietetyki i Żywności Funkcjonalnej SGGW wykazały, że preparat CHITININ podawany kobietom w trakcie kuracji odchudzającej zwiększa stężenie hormonu wzrostu. Jego stężenie wpływa korzystnie na kondycję i witalność - mówiąc krótko na zachowanie młodości.

Taki opis produktu znalazłem w internecie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

niektórzy trzymają forme tylko uprawiając sex - nie wiem w jaki sposób nie potrafię tego sobie wyobrazić

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Chitinin Extra zawierający 700 mg chitosanu w każdej tabletce, stosowano jako środek wspomagający w kuracjach odchudzających.
    Po co kupować. Wystarczy nałapać sobie chrząszczy, ususzyć i zmielić.

Fretka
    Gość

haha ah te chrabąszcze

ale coś w tym jest naturalny środek na odchudzanie. Taka jest przecież rola diety, zeby organizm naturalnie zwalczał tłuszcz. Chemikalia różnego typu co w aptekach są więcej złego mogą narobić watrrąbe zniszczyć n a przykład.
    może i chitinin jest jakimś rozwiązaniem, pomyślę i się zastanowie, mam koleżankę farmaceutkę to mi powie, ale jestem pewna że popiera naturalne składniki

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja też coś o tym chitininie słyszałam, że jeden z niewielu naturalnych na rynku suplementów, próbowałam kiedyś linea i thermline, i tak naprawdę tylko ból brzucha mi zafundowały, polecam błonnik, no i warzywka

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja stosuję dietę Dukana połączoną z dieta Diamondów. Tzn nie jem węglowodanów (chleba, ziemniaków, makaronów, ryżu i kasz) ale jem owoce i piję soki. Najważniejsze jest nie łączenie białek, węglowodanów i cukrów w jednym posiłku. Dlatego sok traktujemy jak posilek a przepitka w trakcie posiłku. Efekty bardzo zadowalające. W połączeniu z ćwiczeniami 2 razy w tygodniu miesięcznie chudnę około 4 kg. Wydaje mi się, że to w sam raz.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia