Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 182
    Miro
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Niestety człowiek się starzeje i metabolizm coraz słabszy. Jedzenie nie wpływa jednakowo na ludzi jedynie alkohol jest sprawiedliwy, powala wszystkich.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

moja propozycja na wiosnę ... ...

Uploaded with ImageShack.us

Miro
    Gość

Pomidorek piękny, ale człowiek umarłby z głodu na takich daniach. Głodzenie się nie ma sensu. Pamiętacie Ewę Bem jak schudła na jabłkach. Ciekawe jak teraz wygląda?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Oj tam nikt jeszcze chyba nie umarł zdrowo się odżywiając.Pewnie że po pomidorku jest się głodnym,ale np.zielona sałatka z pomidorem i przyprawą specjalną do tych celów,do tego można drobno pokroić duszonego fileta z kurczaka oraz wsypać garść grzanek.Jedzenie jak złoto.Dieta pozwoli nam uzyskać figurę.Ale nawet najlepsza,stosowana bez dziennej dawki ruchu nie zapewni nam pełni zdrowia i dobrego samopoczucia.W trakcie ćwiczeń organizm wydziela endorfiny zwane hormonami szczęścia.Np,po godzinie jazdy na rowerze,joggingu czy serii ćwiczeń jest się padniętym,ale i szczęśliwym.Zresztą jak wiemy sport to zdrowie. Bywa,że ktoś zestresowany,rozładowuje napięcie podjadając,błąd i to duży,stres musimy zabijać innymi sposobami.Zamiast czekoladki - marcheweczka. Silna wola,postanowienie i wytrwanie w nim.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

faktycznie po cwiczeniach, to mi sie bardziej chce pic niz jesc, to dobry sposob na zrzucenie pare kilo, cellulit opole odchudzanie opole
    to podjadanie ze stresu albo nieswiadomie pod telewizorem to chyba najgorsze co moze byc, to dobry sposob ale jedynie na przytycie
    Ostatnio edytowane przez abrakadabra ; 14-05-12 o 19:42

Miro
    Gość

Moja znajoma kiedy wpada do nas na małe co nieco to wypija najpierw 2 szklanki wody, sylwetkę ma niezłą

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ale to wszystko,czyli piękna figura,chociaż je się dużo - zależy niestety od samej przemiany materii.Mówi się,że należy jadać małe ilości 5 x dziennie.Nie jadać białego pieczywa,wiepszowiny,makaronów,słodyczy,natomias t jeść więcej warzyw,owoców,pić przynajmniej 2 litry niegazowanej wody mineralnej i więcej się ruszać.Ale czasami bywa,że nie chce się nawet ruszyć ręką,co dopiero nogą.Mam np to hula hop,ale nie zawsze mam na to ochotę.A tu właśnie ważne jest samozaparcie i na prawdę silna wola,której człowiekowi niestety brakuje.Zawsze kończy się na obiecankach,dopiero jak ma się ubrać coś letniego,wówczas wpadamy w panikę.Ech.....

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał norton Zobacz post
    Zawsze kończy się na obiecankach,dopiero jak ma się ubrać coś letniego,wówczas wpadamy w panikę.Ech.....

Uploaded with ImageShack.us

... ... norton ... takie jest życie ... łakomczuchów ...

Miro
    Gość

Problem z "nie mam co na siebie włożyć" maja wszystki kobiety nie zaleznie od sylwetki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wszystkim zainteresowanym zrzucaniem zbędnych kilogramów, polecam lekturę bardzo fajnego artykułu autorstwa Ewy Janczak-Cwil (była dziennikarka "Shape'a") o tym, jak skutecznie spalać tłuszcz. Sporo przydatnych podpowiedzi i porad, o których warto wiedzieć, zanim zaczniemy nieuzasadnione głodówki czy katorgę na siłowni. Warto robić to wszystko z głową i o tym m.in. jest ten artykuł

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia