Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 816171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 181
    pola
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Co na poprawienie sylwetki?

Żeby być sprytnym i stosować takie sztuczki, trzeba przede wszystkim wzbogacić swoją wiedzę w tym względzie. Im więcej mamy na ten temat informacji, tym więcej z nich możemy zastosować w naszym codziennym jadłospisie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

dieta 3d chili jest dobra jak schudnąć

Aleksandra1501
    Gość

Ja polecam udać się do gabinetu dr Tarkiewicza Tam już się wszystkim zajma fachowcy. Zawsze jestem zadowolona z jakości uslug i w ogole z wizyt u pana doktora. Czasem trzeba pozwolić na taki luksus.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-19 o 21:50 Powód: spam

rafido
    Gość

a gdzie ten gabinet?

pukla123
    Gość

Fajne produkty widziałam w internecie. Posiadają całkiem spory asortyment sprzętów dedykowanych kosmetologom oraz medycynie estetycznej. Do ich produkcji używają wysokiej jakości produktów , tak aby zamierzony efekt był jak najlepszy. Bardzo ciekawy jest sprzęt Służy właśnie nieinwazyjnym metodom walki z wiotkością skóry w obrębie twarzy i ciała. Polecam zajrzeć na ich stronę
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 24-06-19 o 20:13 Powód: wycięty spam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mega ogólne pytanie. Odpowiednia dieta i dobrze dobrane cwiczenia fizyczne to podstawa

Mieszka w
    Szczecin
    Siła Reputacji
    0

Masz rację - nic więcej do poprawienia sylwetki nie jest potrzebne jak dieta i ćwiczenia. W zależności oczywiście co może oznaczać "poprawienie". Czy zwiększenie masy czy zmniejszenie. Zbyt ogólne pytanie żeby dało się sensownie odpowiedzieć.

Początkujący
    Mieszka w
    Wordl!
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Fretka Zobacz post
    Dość ogromny i obszerny temat, jak zdążyłam zauważyć nierozerwalnie związany z waszymi doświadczeniami.
    Nie mówię o jakiś ćwiczeniach tylko o ewentualnych dietach, czy środkach wspomagających diety.
    Jestem ciekawa waszych opinii?
    A ja ci powiem, że fajnym środkiem/suplementem wspomagającym odchudzanie jest Prolesan forum, który to suplement, ze względu na swój skład, przynosi naprawdę bardzo fajne efekty podczas procesu zrzucania zbędnych kilogramów.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Niestety, nie ma lekkiej drogi. Uważam, że poprawienie sylwetki ma się wiązać z poprawieniem ogólnego samopoczucia i stanu zdrowia. A dlatego sport+zdrowe odżywianie się - oto rozwiązanie wszelkich problemów
    Peace out :)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wg mnie podstawą jest odrzucenie wszelkich możliwych cukrów z diety - to jest zdecydowanie pierwszy krok.
    Wiele cukrów przyjmujemy wraz z normalnymi daniami, które spożywamy w ciągu dnia - nie ma potrzeby, aby organizm przyjmował go więcej w postaci słodkich napojów, deserów czy też zwykłego cukru do herbaty/kawy. Ten nadmiarowy cukier nie jest przyswajany przez organizm na potrzeby wykonywania codziennych czynności, tylko odkładany w postaci tłuszczu.
    Kolejnym krokiem jest oczywiście trzymanie bilansu kalorycznego na ujemnym poziomie + ćwiczenia fizyczne (nawet doraźne, 2-3 razy w tygodniu)
    Szczególnie u nas, dziewczyny, początkowy etap ćwiczeń i diety daje rezultat w zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej, która spowoduje zdecydowane zwiększenie jędrności każdej części ciała - polecam, wspaniałe uczucie
    Przy diecie z ujemnym bilansem kalorycznym ważne jest utrzymanie masy mięśniowej, abyśmy nie wyglądały jak wieszak na skórę - do tego bardzo pomaga sauna lub masaż, np. masaż tajski - który jednocześnie jest tzw. "jogą dla leniwych" i pomoże nam rozruszać zastane mięśnie i stanowi przez to wspaniały wstęp do ćwiczeń, a potem, gdy już więcej ćwiczymy - będzie pomagać w szybkiej regeneracji organizmu - abyśmy mogły cieszyć się życiem

Powodzenia!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia