Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 197 z 197
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Co na poprawienie sylwetki?

No ja byłam na abdominoplastyce, czyli plastyce brzucha i ten zabieg bardzo poprawił moją sylwetkę. Po tym, jak dużo schudłam, została skóra, ja chciałam usunąć i to wykonał chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. Zdecydowanie wam go polecam, bo kompetentnie podszedł do mojej operacji. Zabieg wykonał rzetelnie. Mój brzuch teraz wygląda fantastycznie, wiadomo, że mam lekkie ślady po zabiegu, ale wszystko dobrze się wygoiło, no i nie mam już tej skóry, a było jej dużo, wierzcie mi .

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja ćwiczyłam bardzo dużo, do tego dieta, no i schudłam bardzo ładnie, ale została mi ta dolna fałdka na brzuchu, z która nie mogłam się uporać, a próbowałam chyba wszystkiego. Dlatego zdecydowałam się na liposukcję. Rozważałam ja przez długi czas, byłam także na długiej konsultacji u chirurga Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu, który ja przeprowadził. Ta konsultacja rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Wyszło bardzo dobrze, fałdka zniknęła, mój brzuch nareszcie wygląda perfekcyjnie, chirurg się spisał, polecam go serdecznie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Co do poprawy sylwetki to najlepiej sprawdzą się odżywki białkowe, które możecie kupić w https://7-nutrition.com/kategoria-pr...ywki-bialkowe/ . Dostępne są w bardzo dobrej cenie.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Dieta i szczotkowanie na sucho jestem już drugi miesiąc codziennie się szcotkuje i na prawdę widać efekty a w to nie wierzyłam.
    Również bańka chińska jest skuteczna .

Od września zapisuję się również na trening ems:
    https://www.intime20.pl/trening-ems/

SPoro o nim czytałem i ponoć daje naprawdę dobre rezultaty w krótkim czasie.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

No na pewno dobra dieta pomoże. Nie mam tu na myśli głodówek, czy jedzenia jakiegoś drogiego i wymyślnego jedzenia dietetycznego, tylko zdrową dietę + ćwiczenia. Ja skorzystałam z darmowego programu DrDietman, go znalazłam na stronie Poprawianie odżywiania: https://www.poprawianieodzywiania.pl...m-dietetyczny/ Dzięki niemu znalazłam swojego dietetyka, który jest super, ale także sporo poczytałam i dowiedziałam się wartościowych rzeczy na temat odchudzania, polecam.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja miałam straszny problem ze zrzuceniem kilogramów po ciąży. Wiadomo, ćwiczyłam, ile mogłam i miałam zdrową dietę, ale jednak waga stała. Dlatego skorzystałam z ćwiczeń w studio modelowania sylwetki Ladies First w Warszawie. Jak wpiszecie sobie w google: rower horyzontalny Warszawa, to na pewno wam wyskoczą. Ja u nich byłam właśnie na rowerku, to super ćwiczenia, w kapsule pod ciśnieniem, więc podczas treningu spala się więcej kalorii. Miejsce jest rzetelne, polecam serdecznie.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Na poprawienie sylwetki to tylko: dobra motywacja, odpowiednia dieta, ćwiczenia i sterydy. Te ostatnie polecam zamawiać ze strony https://esterydy.pl/ robię to od paru lat i widać efekty.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia