Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 181
    berbec
    Gość

Twoja ocena: Yes No

ja biegam codzinnie po 1h i robie brzuszki i mam swietną sylwetke

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał berbec Zobacz post
    ja biegam codzinnie po 1h i robie brzuszki i mam swietną sylwetke
    Dokładnie niemal to samo robię, tylko spacer to u mnie bieg-szybki marsz - 50%-50%. Do tego zaimprowizowana ławeczka, co wieczór po trzy serie x60 brzuszków z półobrotami, plus hantelki (ponad 2 kg na hantel dla faceta) i mam w pasie stale około 70 cm, z politowaniem patrzeć mogę na osobników zapasionych i zaniedbanych

Bez strachu mogę odwiedzić sklep typu "Mustang" i mierzyć najnowsze młodzieżowe kreacje jeans, są zawsze rozmiary dla mnie, z zapasem w dół

I to wszystko bez wydatków na cud-diety, suplementy, salony, trenerów itd.
    Oczywiście niemal do zera zredukowałem tłuszcze, cukier i sól w jadłospisie. Tylko owoce, warzywa, soki i wysokobiałkowe potrawy, bez tłuszczu.
    Niedawne wyniki mych testów - cukier idealny, cholesterol nastolatka - w wieku 52 lata...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał helios89 Zobacz post
    Czyli wychodzi, że aby trzymać sylwetkę trzeba uprawiać sex 3 razy dziennie. I już 1000 kcal spalonych
    Albo 3h pływać i 1800 kcal spalone

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał thecoldeststar Zobacz post
    Albo 3h pływać i 1800 kcal spalone
    A moim zdaniem takie pisanie o erotyce, o seksie jest wyrazem niedojrzałości i niespecjalnej wiedzy o życiu osoby piszącej. Seks to nie sport, to najpiękniejsza sfera naszej aktywności, o ile oczywiście sprawić umiemy, że jest piękna.

Akurat tego wytrenować się nie da...

Ciekawe, co o tym myślą nasze Panie, bo trochę mnie zdziwiła milcząca akceptacja gdy się tu temat seksu w takiej formie pojawił.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Peterek Zobacz post
    A moim zdaniem takie pisanie o erotyce, o seksie jest wyrazem niedojrzałości i niespecjalnej wiedzy o życiu osoby piszącej. Seks to nie sport, to najpiękniejsza sfera naszej aktywności, o ile oczywiście sprawić umiemy, że jest piękna.

Akurat tego wytrenować się nie da...

Ciekawe, co o tym myślą nasze Panie, bo trochę mnie zdziwiła milcząca akceptacja gdy się tu temat seksu w takiej formie pojawił.
    Może panie własnie uprawiają seks :P

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    XXX
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Helenka Zobacz post
    ja też coś o tym chitininie słyszałam, że jeden z niewielu naturalnych na rynku suplementów, próbowałam kiedyś linea i thermline, i tak naprawdę tylko ból brzucha mi zafundowały, polecam błonnik, no i warzywka
    Ponoć ten vitalio też 100% natury, ale ręki sobie nie dam odciąć że ten proszek to sama natura :hmmm:

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał umrao Zobacz post
    Ponoć ten vitalio też 100% natury, ale ręki sobie nie dam odciąć że ten proszek to sama natura :hmmm:
    Opakowanie plastikowe czy jakie tam pewnie tez z natury pochodzi

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Najlepszy jest ruch, plus ograniczenie węglowadonów prostych czyli wszelkie cukry, konsekwencja plus ta prosta wskazówka powinny wystarczyć

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał dani111 Zobacz post
    Najlepszy jest ruch, plus ograniczenie węglowadonów prostych czyli wszelkie cukry
    Racja, dodam jeszcze potrzebę zbilansowania swej diety przez każde z nas, spożywajmy średnio 2000-4000 kcal dziennie - nigdy więcej niż zdołamy spalić lub przyswoić w postaci mięśni (ćwiczenia). Tu można znależć tabele:
    http://tabelekaloryczne.w.interia.pl...rzebowanie.htm
    Mitem są koszty zdrowego jedzenia, wydajemy na nie znacznie mniej, nawet licząc soki, owoce i warzywa.
    Jako "wypełniacz", jeśli odczuwamy łaknienie warto jeść np. brokuły lub jabłka.
    Odradzałbym natomiast wszelkie tzw. odżywki, cudowne diety, mętne specyfiki typu owego "witalio" i jemu podobnych.
    Kontrolujmy wagę, swoje BMI, przy czym definicja "waga równa się wzrost w cm minus sto" jest już moim zdaniem nieaktualna. Poprawna waga naszego ciała powinna być sporo niższa, niż to wynika z obliczeń z końca ubiegłego wieku.
    Moim zdaniem optymalne BMi dla aktywnego faceta po 40-tce to około 18-20:
    http://www.nhlbisupport.com/bmi/bmi-m.htm

Pozdrawiam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał rewan Zobacz post
    Opakowanie plastikowe czy jakie tam pewnie tez z natury pochodzi
    Znaczy greenpeace nie pokocha vitalio :P
    I chyba każdej innej firmy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia