Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 181

Hybrid View

Fretka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Co na poprawienie sylwetki?

Dość ogromny i obszerny temat, jak zdążyłam zauważyć nierozerwalnie związany z waszymi doświadczeniami.
    Nie mówię o jakiś ćwiczeniach tylko o ewentualnych dietach, czy środkach wspomagających diety.
    Jestem ciekawa waszych opinii?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dieta Diamondów. Inne są nic nie warte

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kiedy to dużo ruchu i odpowiednie normy żywieniowe dają najlepsze rezultaty. Co z tego że będziesz brać tabletki na odchudzanie jeśli nie zmienisz trybu życia?

To tak jakby brać antybiotyki na anginę i nadal jeść zimne lody.

Fretka
    Gość

co to jest dieta diamondów? nie słyszałam o niej. A propos to dowiedziałam się w szkole że termoline to chała i te herbatki to samo. Inna z kolei wspominała o jakimś chitinin chyba tak się pisze i o jakimś slimfat cośtam ze pomagają

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Chitinin Extra zawierający 700 mg chitosanu w każdej tabletce, stosowano jako środek wspomagający w kuracjach odchudzających. W badaniach przeprowadzonych w Zakładzie Promocji Zdrowia i Leczenia Otyłości Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w czasie trzymiesięcznej kompleksowej grupowej kuracji odchudzającej u otyłych kobiet, którym zalecano dietę 1000 kcal, stosowanie chitininu i zwiększoną aktywność fizyczną, stwierdzono ubytek wagi średnio o 9,7 kg. Po kuracji półrocznej przeciętnie o 16 kg.

90% leczonych utraciło ponad 10% masy ciała, którą miały na początku kuracji.

Wstępne badania przeprowadzone w Zakładzie Fizjologii Żywienia w Katedrze Dietetyki i Żywności Funkcjonalnej SGGW wykazały, że preparat CHITININ podawany kobietom w trakcie kuracji odchudzającej zwiększa stężenie hormonu wzrostu. Jego stężenie wpływa korzystnie na kondycję i witalność - mówiąc krótko na zachowanie młodości.

Taki opis produktu znalazłem w internecie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

niektórzy trzymają forme tylko uprawiając sex - nie wiem w jaki sposób nie potrafię tego sobie wyobrazić

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Chitinin Extra zawierający 700 mg chitosanu w każdej tabletce, stosowano jako środek wspomagający w kuracjach odchudzających.
    Po co kupować. Wystarczy nałapać sobie chrząszczy, ususzyć i zmielić.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

nie dziwcie się, że tabletki i herbatki was nie odchudzają, bo one mają wspomagać odchudzanie a nie odchudzać. Nic nie zastąpi ruchu i odpowiedniego żywienia. McDonalda itp omijać szerokim łukiem, przerzucić się na więcej warzyw i owoców, a do tego jeszcze ćwiczenia, albo biegi czy pływanie...Chłopaki mogą wrócić do piłki nożnej, albo wybrać coś ciekawszego, jak np. sztuki walki. Dziewczyny mogą przykładowo wrócić do siatkówki, albo zabrać się za aerobik lub taniec. mnóstwo możliwości.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

I teraz mam ochote na hamburgera i frytki :P

Chyba dziś obiad zjem w maku.
    A potem garsc tego vitalio i na basen :P

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    XXX
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał thecoldeststar Zobacz post
    I teraz mam ochote na hamburgera i frytki :P

Chyba dziś obiad zjem w maku.
    A potem garsc tego vitalio i na basen :P
    Nie idź w stronę fastfoodowego światła :-D

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia