Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

5 lat prowadzę działalnosć gospodarczą- SKANDAL !!! (kredyt)

5 lat prowadzę działalnosć gospodarczą która przynosi w miarę ale przynosi dochód . Przez 5 lat nie ptrzebowałem kredytów bo jakoś udawało mi się finansować ją z bieżącego obrotu. Teraz miałem kilka słabszych miesięcy i potrzebuję kredytu a tu żaden bank nie chce mi go udzielić. A jeżeli już chce to wymagają setki zabezpieczeń i3-ch żyrantów !!! SKANDAL !!! Rozbój w biały dzień przezcież samo to,że działalnośc przynosi od 5 lat jakieś średnie obroty czasem nawet i średni dochód świadczy o tym,że nie padnie albo że nie zapadnę się pod ziemię tym bardziej, że NIC INNEGO NIE MAM! Ta działalność jest jedyną moją szansą na uczciwą pracę bo z normalnych prac mnie wyrzucają lub nie przyjmują bo się jąkam i co ... O taką Polskę tak!!!??? Mam już dosyć jestem na skraju załamania. Wierzyłem w to, że w naszym kraju też można uczciwą pracą osiągnąc sukces. Teraz już nie wierzę bo ten któ kradnie, wyłudza VAT, podatki nie ma kłopotów - ja uczciwy i inni uczciwi mają....

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

5 lat prowadzę działalnosć gospodarczą- SKANDAL !!! (kredyt)

5 lat prowadzę działalnosć gospodarczą która przynosi w miarę ale przynosi dochód . Przez 5 lat nie ptrzebowałem kredytów bo jakoś udawało mi się finansować ją z bieżącego obrotu. Teraz miałem kilka słabszych miesięcy i potrzebuję kredytu a tu żaden bank nie chce mi go udzielić. A jeżeli już chce to wymagają setki zabezpieczeń i3-ch żyrantów !!! SKANDAL !!! Rozbój w biały dzień przezcież samo to,że działalnośc przynosi od 5 lat jakieś średnie obroty czasem nawet i średni dochód świadczy o tym,że nie padnie albo że nie zapadnę się pod ziemię tym bardziej, że NIC INNEGO NIE MAM! Ta działalność jest jedyną moją szansą na uczciwą pracę bo z normalnych prac mnie wyrzucają lub nie przyjmują bo się jąkam i co ... O taką Polskę tak!!!??? Mam już dosyć jestem na skraju załamania. Wierzyłem w to, że w naszym kraju też można uczciwą pracą osiągnąc sukces. Teraz już nie wierzę bo ten któ kradnie, wyłudza VAT, podatki nie ma kłopotów - ja uczciwy i inni uczciwi mają....

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dostałem kredyt

:P Uwaga , mj bank po lekturze tego forum jeszcze raz przeanalizował moje dane finansowe i udzielił mi kredytu ....
    To jeszcze raz dowodzi słuszności istnienia tego forum. Pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dostałem kredyt

:P Uwaga , mj bank po lekturze tego forum jeszcze raz przeanalizował moje dane finansowe i udzielił mi kredytu ....
    To jeszcze raz dowodzi słuszności istnienia tego forum. Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Miejmy nadzieję, że Możni Najjaśniejszej również czytają Forum DI i jeszcze raz przeanalizują problem VATu...

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Miejmy nadzieję, że Możni Najjaśniejszej również czytają Forum DI i jeszcze raz przeanalizują problem VATu...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wsparcie dla MSP

Witaj Wojtku,

Nie kazdy pewnie o tym wie ale są u nas alternatywne sposoby pozyskiwania kapitalu, ktore warto wziasc pod uwage. Chocby dlatego, ze koszt takiej pozyczki jest duzo atrakcyjniejszy od kredytu w banku i uzyskanie jej też jest latwiejsze.

Polecam Fundusz Mikro. Blisko Ciebie znajduja sie 2 jego oddzialy.

ul. Dolnych Wałów 1
    44-100 Gliwice
    tel.: (0 32) 231 45 53
    fax: (0 32) 231 17 66

Pl. Wolności 12
    40-078 Katowice
    tel.: (0 32) 206 98 22
    tel.: (0 32) 596 261-5 wew. 238
    fax: (0 32) 253 66 96

Wiecej info znajdziesz tu: www.funduszmikro.com.pl

Mysle, ze warto by bylo tez udac sie do:
    Śląska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości
    ul. Zwycięstwa 36
    44-100 Gliwice

www.sfwp.gliwice.pl

Kilka innych przydatnych adresow:
    www.inicjatywamikro.pl
    www.parp.gov.pl/dotacje.php
    www.narda.org.pl
    www.mg.gov.pl
    www.praca.gov.pl
    www.1praca.gov.pl

Zycze powodzenia i pozdrawiam,
    Leo

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

CO DO TEJ GLIWICKIEJ FUNDACJI

:twisted: to prościej jest te pieniadze ukraść niż spełnić ich wymogi biurokratyczne. Tak. Ja na przykład nie mam kogo do poręczenia ani też nie mam jak się zabezpieczyć bo weksli bym musiał na kwotę 30 000 podpisać 5 !!! Wg ich regulaminu. A na pożycvzkę do 5000 złotych wymagają az 2 poręczycieli... I co ma począć własciciel przysłowiowych szczęk żeby rozwinąć biznes??? Wg nich zacząć kraść... W dalszym ciagu jestem za ZUSEM i wzajemnym zatrudnieniem patrz - jeden z moich postów....

Poza tym pozdrowienia !!!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia