Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

wfirma.pl a elaboro

No jak już gdzieś tam pisałem serwisy się bardzo różnią budową, uczciwie muszę przyznać że w elaboro znalazłem dużo funkcji. Jednak próbowałem coś zrobić w wersji demo no i moje spostrzeżenia.
    1) interfejs z przed 10 lat, naprawdę obiektywnie starałem sie patrzeć no i podsumowanie zero ergonomii, filozofia budowy nie bierze pod uwagę użytkownika nie będącego specjalistą od ksiegowości
    2) nic nie prowadzi za rękę, brak mi pomocy programu, laik w zasadzie biorąc pod uwagę skomplikowane prawo podatkowe nie zaksięguje sobie dokumentów firmy
    Jednak na jakimś z forów chyba twórca systemu napisal że ten serwis przeznaczony jest dla dużych firm, no ja się z tym troche mogę zgodzić, księgowość kontowa, wszystko trochę przypomina ERP, jednak jako praktyk zwracam uwagę że duże firmy Prowadzą ksiegowość na takich systemach jak SAP lub NAV i biorąc pod uwagę wagę informacji gromadzonych w takich systemach wątpie żeby zechcieli przenieść swoją ksiegowość i zarządzanie firmą na serwer zewnętrzny.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

serwisy się różnią to fakt , ale proszę zauważyć że elaboro zawiera zarówno KPIR jak i Pełną księgowość, a to zupełnie inna liga. A jak się już nie ma ktoś czego czepić to czepia się wyglądu ...panowie mówią że łatwiej źbło w oku kogoś zobaczyć ;-)

//Proszę bez linków. Nie chciałbym usuwać całego tematu. Macol

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jeśli wfirma uważa że pełna księgowość jest "dużo prostrza" to: no cóż w zasadzie kończy to chyba dyskusję, bo traci ona po prostu sens. Każdy kto prowadzi spółkę z o.o. lub rozlicza się na pełnej księgowości wie o co chodzi ...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Czytając to co napisałeś dochodzę do wniosku że po prostu nie masz pojęcia co to jest pełna księgowość, jeśli uważasz że KST, ewidencja ST, amortyzacja czy VAT w pełnej księgowości nie występują ... to wybacz nie mamy o czym rozmawiać. Zajmijcie się prostą buchalterią to wam nieźle wychodzi, a poważniejsze rozwiązania po prostu sobie podarujcie. Jak gdzieś ktoś napisał rynek jest duży ...dla każdego znajdzie się miejsce.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Panowie widzę terminami się przerzucają, ale i bez psztyczków w nos się nie obyło Proponuję dać sobie po razie, a potem pójść na wódkę.

Strach się bać co będzie, jeśli wrócę do meritum, jeszcze mi się oberwie "burakiem" od elaboro, jak na innym forum

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

proszę się nie dziwić że kogoś to mogło zirytować ( nam się też oberwało na różnych forach )

kiedy wpisałem w google "program księgowości internetowej-ktoś korzystał?"
    czyli zajawkę wfirmy, pokazało się to na 10 stronach googli ( ogromna ilość linków ) . Praktycznie w każdym większym serwisie internetowym. Sami sobie zadają pytanie i sami odpowiadają ( pod innym nickiem )

Zaś kiedy się wpisze "Agnieszkaka i wfirma" ( czyżby Agnieszka Kapłon z wfirmy ? ) ... to też się pojawi spora kolekcja, więc proszę przestać udawać, to po prostu zwykły PR ( zwany też trollowaniem) , ale nie mi to oceniać, gdyż sami nie jesteśmy bez winy ;-) więc morałów nie będę prawił, bo każdy wie o co chodzi.

Myślę że ta dyskusja nie ma już sensu. Jeden i drugi system ma demo, zapraszam użytkowników do testowanie, porównywania i wyboru.

Tym bardziej że poniekąd promujemy pokrewne rozwiązania, więc owszem konkurujemy ale przy okazji wspieramy pewien trend.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

wymiana zdań

Cytat Napisał adrianos73 Zobacz post
    proszę się nie dziwić że kogoś to mogło zirytować ( nam się też oberwało na różnych forach )

kiedy wpisałem w google "program księgowości internetowej-ktoś korzystał?"
    czyli zajawkę wfirmy, pokazało się to na 10 stronach googli ( ogromna ilość linków ) . Praktycznie w każdym większym serwisie internetowym. Sami sobie zadają pytanie i sami odpowiadają ( pod innym nickiem )

Zaś kiedy się wpisze "Agnieszkaka i wfirma" ( czyżby Agnieszka Kapłon z wfirmy ? ) ... to też się pojawi spora kolekcja, więc proszę przestać udawać, to po prostu zwykły PR ( zwany też trollowaniem) , ale nie mi to oceniać, gdyż sami nie jesteśmy bez winy ;-) więc morałów nie będę prawił, bo każdy wie o co chodzi.

Myślę że ta dyskusja nie ma już sensu. Jeden i drugi system ma demo, zapraszam użytkowników do testowanie, porównywania i wyboru.

Tym bardziej że poniekąd promujemy pokrewne rozwiązania, więc owszem konkurujemy ale przy okazji wspieramy pewien trend.
    Bardzo elokwentna odpowiedź, aż jestem pod wrażeniem. Co do promowania na forach serwisu najczęściej bierze udział w dyskusji pod swoją nazwą w celu wyprostowania pewnych nieścisłości albo nie wiedzy a w waszym przypadku ataków, widać to też w tej dyskusji. Forowicze poszukujący rozwiązań mają prawo otrzymać pełne wyjaśnienie na temat za i przeciw. Jestem osobiście za merytoryczną dyskusją a nie za pyskówką a co gorsze imputowaniem obcym ludziom granie w drużynie czyjejś. Czytałem szczegółowo kilka for w których brałeś udział a to as73 a to adrianos 73 i w Twoich wypowiedziach nic merytorycznego nie znalazłem. Frazes elaboro jest lepsze albo że bije na głowę innych jest dosyć dziecinne, w dyskusji na temat liczą sie konkrety. Jakie są zalety, jakie wady, dlaczego wydaje mi się że produkt jest lepszy i inne informacje które naświetliły by obraz o czymś co jest przedmiotem dyskusji. Bardzo takie rozmowy sam cenię, bo wnoszą coś wartościowego i dla was i dla osób z wfirmy i dla czytających forum internautów. Brak mi tego. Mam nadzieję że kiedyś przeczytam wasze wypowiedzi niosące za sobą jakąś wartościową treść, chętnie w tym wezmę udział bo z takiej dyskusji każda strona moze wynieść coś nowego.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)