Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    masterchef
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Portale randkowe

ja byłam już na kilku portalach randkowych, ale stwierdzam, ze żerują oni jedynie na samotnych osobach, za wszystko trzeba płacić i to nie małe piniądze

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Co ciekawe nikt nie podnosi tematu zasadności takich portali i ich skuteczności, wiarygodności...

fotos
    Gość

A tam dla mnie mogły by nie istnieć - niestety w większości są tam fake konta i ludzie tylko sobie jaj robią.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Niestety Internet nie sprzyja nawiązywaniu poważnych kontaktów.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio się przekonałem, że epolischwife.com jest dość ciekawym portalem randkowym.

Siła Reputacji
    0

Ja korzystam z takiego nowego portalu polish cupid tree. Nawiązałem tam wiele ciekawych znajomości z ludźmi nie tylko z Polski, ale i z UK. Poznałem fajną dziewczynę, z którą przeniosłem znajomość do realnego świata. Takie portale to świetna sprawa dla ludzi nieśmiałych ale i tych pragnących poszerzać swoje horyzonty.
    Ostatnio edytowane przez internety ; 30-12-13 o 21:00

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Też uważam, że takie portale to świetne rozwiązanie dla osób nieśmiałych, albo dla tych, którzy nie mają zbyt dużo czasu na częste poznawanie nowych ludzi. Mój brat spędzał większość czasu w pracy na wyjazdach i cały czas narzekał, że nie ma nawet okazji kogoś poznać, w końcu zdecydował się na założenie konta na portalu randkowym, miałem mieszane uczucia co do tego ale przekonałem się, że można tam poznać fajną, wartościową osobę kiedy przedstawił mi swoją dziewczynę, a teraz już narzeczoną. Czyli jednak się da Sprawdźcie sobie sami ten portal na stronie https://randkuj.my/, nic nie tracicie, a może akurat i wam uda się trafić na kogoś odpowiedniego.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia