Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
    wielkibrat
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Portale randkowe

Portali randkowych w Polsce mamy mnóstwo, a to dowiedziałem się, że potentat tej branży posiada również swój własny serwis w Polsce, mam tutaj na myśli http://www.be2.pl/ Myślicie, że mają szansę na pokonanie polskich serwisów?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Biorąc po uwagę małą ilość użytkowników tego portalu i fakt, że na nim wszystko bez wyjątku poza założeniem konta jest płatne i to jakieś chore pieniądze, to bardzo wątpię...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

polskie serwisy randkowe

Cytat Napisał wielkibrat Zobacz post
    Portali randkowych w Polsce mamy mnóstwo, a to dowiedziałem się, że potentat tej branży posiada również swój własny serwis w Polsce, mam tutaj na myśli http://www.be2.pl/ Myślicie, że mają szansę na pokonanie polskich serwisów?
    Polskich nikt nie przebije na razie. Sympatii, jakja.pl, dopasowanych, o2, randki.wp, i w kazdym portalu tego typu

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Portale randkowe cieszą sie bardzo dużą popularnoscią,ale czy taki serwis ma szanse na przebicie się? Wg mnie musiałby zaproponowac użytkownikom coś bardzo konkurencyjnego. A wraz z upływem czasu kto wie...

wielkibrat
    Gość

Raczej im nie poszło... skoro np. http://sympatie.eu/ nie wymaga opłat, pozwala na anonimowe korzystanie to po co ludzie mieliby płacić im za dostęp? Mieliście w 100% rację....

fotos
    Gość

wydaje mi się, że polscy użytkownicy jak się do czegoś przyzwyczają to niezbyt chcą to zmieniać. przykładowo e-bay nigdy nie zyskał przewagi nad allegro, co jej ewenementem :-)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

#fotos nie do końca, w przypadku społecznościówek NK dość szybko uległa Facebookowi.

fotos
    Gość

niby tak, ale jak na świecie triumfy święcił facebook to w Polsce było o nim cichutko.. dopiero po kilku latach wszyscy zaczęli go używać..

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie od dziś wiadome, że Polska w wielu kwestiach jest daleko za murzynami...przykre to jest, ale prawdziwe.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że szanse mają aczkolwiek póki co szata graficzna nie zachęca do zarejestrowania

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia