Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nowsze cuda na ebay.pl...

Jakby było mało dotychczasowych "cudów" to doszedł nowy - cudownie rosnąca ilość aukcji po póltoramięsięcznych spadkach. Co się okazuje - ebay.pl "nadrabia" straty w ilości aukcji importując aukcje z innych witryn ebay.*

A dotychczasowe "cuda":
    - udało im się dodać trochę kategorii,
    - udało im się usunąć błąd ortograficzny w kategorii Audio -> Wierze,
    - udało im się zakneblować wyjątkowo złośliwego trolla na forum po ponad 2 miesiącach próśb użytkowników,
    - łaskawie zezwolili użytkownikom z Polski płacić (i nic poza tym!) za aukcje przez PayPal.

RoMan

PS. Bluzgi i złośliwości za odgrzewanie kotletów proszę kierować do /dev/null/, na Berdyczów albo do adminów ebay.pl - skuteczność identyczna ;-P

Początkujący moderator
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

A jak obecnie oceniacie serwis?
    Ja powiem szczerze, że jeszcze 2-3 lata temu opłacało się tam wystawiać aukcje, ale od jakiegoś czasu raczej nie jest to rentowne... Opłaty wysokie, a sprzedaż znikoma. Macie podobne doświadczenia?
    Pozdrawiam,
    Kasia Ryfka-Cygan
    Hidden Content - Biznes Internetowy kobiecym okiem

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kasia_rc Zobacz post
    A jak obecnie oceniacie serwis?
    Ja powiem szczerze, że jeszcze 2-3 lata temu opłacało się tam wystawiać aukcje, ale od jakiegoś czasu raczej nie jest to rentowne... Opłaty wysokie, a sprzedaż znikoma. Macie podobne doświadczenia?
    Ja szczerze mówiąc odkąd pojawił się eBay zawsze postrzegałem ten serwis jak źle przetłumaczony program w php. Jakby wszystko było na szybko dopasowane do naszego rynku. Do dzisiaj wyleciał mi zupełnie z głowy. Taka smutna prawda, że nie ma dzisiaj żadnego konkurenta dla allegro i nie ma komu temperować ich cen.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)