Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    Początkujący Avatar sweetwhitewine
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: palenie e-papierosa

co masz na mysli, pytając czy można palić w każdym wieku? Raczej nie zalecam podawania e-papierosa osobom poniżej 18 Ostatnio słyszy się duzo na temat tego, że e-papierasy sa bardziej szkodliwe niż zwykłe papierosy, bo zawierają w sobie mnóstwo substancji rakotwórczych.

mezo
    Gość

Powiem Ci,że lepiej jest jak już 18 latek sięga po papierosa niż po zwykłego papierosa.Szczególnie,że nie uzależniają.
    Sam do tej pory paliłem, rzuciłem. Obecnie popalam sobie epapierosa jak mam chętkę na ognia bo czasami jednak umysł wola o kolejną dawkę nikotyny. Nie pale jednak papierosów tradycyjnych, nie nasączam płuc smolistymi substancjami i widzę u siebie bardzo dużą różnicę .Jest bardzo wiele e-sklepów z papierosami, warto jeset sobie porównać ceny bo potrafią być różne.
    Od jakiegoś czasu liquidy zamawiam przez internet.
    Mają chyba najlepsze ceny na dzień dzisiejszy z tego co patrzyłem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 16-06-15 o 09:40

dibra
    Gość

E-papieros jest tak samo szkodliwy jak papieros.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

E-papierosy wspomagają wyjście z nałogu. należy pamiętać aby korzystać z renomowanych produktów np takich jak ofeuje nam marka Green Smoke. Zawsze otrzymamy gwarancję, sprawdźcie . Zestawy dla początkujących i zaawansowanych, miła i szybka obsługa.

wielkibrat
    Gość

Może i jest szkodliwy, ale na pewno nie tak samo, nie zawiera takich ilości substancji smolistych. Zresztą - sam brak tego smrodu robi swoje - kto jest w temacie ten wie o czym piszę. A zresztą -przy smakowych liquidach Vilt palenie nie ma żadnego związku z tym, co człowiek wkładał w siebie przy klasycznych fajkach.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)