Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
    Uczestnik Forum
    Mieszka w
    XXX
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał rewan Zobacz post
    W sumie to teraz już nie dziwi facet u którego w łazience stoi cała półka, gillete'ów, vichy i innego zawracania głowy, kuchnia pełna jakis xenn, vitalio, aqua slimow i czego tam jeszcze itd.
    To pewnie i operacja plastyczna nie dziwi.
    Chociaz dla mnie to troche pedalskie.

Ale twarz moze niekoniecznie Pitta to sam bym chętnie wziął
    Nie pisz "pedalskie", jakbym była homoseksualistką na pewno by mnie to uraziło (chociaż i tak jakoś uraziło yhyhy):-?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Operacja plastyczna mężczyzny będzie za kilka lat takim samym wymogiem jak depilacja kobiet dziś. W tej kwestii tęsknię za średniowieczem:wyklad:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Boję się słowa 'wymóg'. Nie chciałbym, żeby wymagano ode mnie idealnego nosa czy kształtnych pośladków, bo media wykreowały taki obraz idealnego faceta.
    Wolałbym raczej być ceniony za to, co soba prezentuję, a nie za to jak wyglądam.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

A ja czasami wolałabym nie poddawać sie torturom depilacji. Kiedyś mi to nie przeszkadało, a teraz na samą myśl dostaję konwulsji. Sorka, że ja ciągle tak to depilacji w dziale dla mężczyzn, ale mam jej już dość i muszę się wypłakać. Może na laserówkę się wybiorę:hmmm:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał majkawazka Zobacz post
    A ja czasami wolałabym nie poddawać sie torturom depilacji. Kiedyś mi to nie przeszkadało, a teraz na samą myśl dostaję konwulsji. Sorka, że ja ciągle tak to depilacji w dziale dla mężczyzn, ale mam jej już dość i muszę się wypłakać. Może na laserówkę się wybiorę:hmmm:
    Nie musisz się depilować skoro tego nie lubisz. Bądz naturalna!
    Ja na przykład nigdy tego nie robiłem i czuję się świetnie

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał umrao Zobacz post
    Nie pisz "pedalskie", jakbym była homoseksualistką na pewno by mnie to uraziło (chociaż i tak jakoś uraziło yhyhy):-?
    Nazywam rzeczy po imieniu, jakoś tak mam od małego

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał caduceus Zobacz post
    Nie musisz się depilować skoro tego nie lubisz. Bądz naturalna!
    Ja na przykład nigdy tego nie robiłem i czuję się świetnie
    Wiele rzeczy robię, których nie lubię (prać i gotować najbardziej). Ale nie oszukujmy się i łtwiej jest higienę utrzymać i inaczej wygląda. Noga bez wlosków jest zgarbniejsza i ma inny kolor. A pozatym na basenie lub plaży czuję się bardziej swobodnie bez zbędnego owłosienia tu i ówdzie.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

To ja się jeszcze przed niedzielnym spacerkiem (łowami? ) tu dopiszę ze swymi przemyśleniami o tym, co piszecie.
    Depilowanie nóg, łydek - tak, moim zdaniem, ale intymne części ciała powinny pozostać takimi, jakie są. Trudno mi sobie jakoś wyobrazić noc z wydepilowaną wszędzie kobietą.... Na basen nadmiar usunąć można, choć bywa on bardzo nęcący dla płci przeciwnej, o czym Panie czasem zapominają. Podobniee zresztą jest z naturalnym zapachem ciała, zabijanym dezodorantami, i "duchami".
    A facet to - jak mawiały nasze babcie: - "byle był piękniejszy od diabła".
    Szczęście nie tylko na urodzie polega, na szczęście .

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Trudno mi sobie jakoś wyobrazić noc z wydepilowaną wszędzie kobietą....
    Cytując zasłyszane (z drugiej ręki): owłosienie może se być, byle w zęby nie wchodziło.
    Gładka skóra zachęca do szczególnych pieszczot…

A wracając do tematu: gdybym miał nadmiar kasy, to może bym sobie nos kazał zreperować. Ale nie ze względu na wygląd, tylko na krzywą przegrodę, która mi przeszkadza.

Może nieco zazdroszczę urody Michaelowi T. Weissowi (u nas znany z polsatowskiego serialu Kameleon (The Pretender)), ale nie na tyle, żeby sobie twarz defasonować. Moja mi całkiem odpowiada.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Peterek Zobacz post
    To ja się jeszcze przed niedzielnym spacerkiem (łowami? ) tu dopiszę ze swymi przemyśleniami o tym, co piszecie.
    Depilowanie nóg, łydek - tak, moim zdaniem, ale intymne części ciała powinny pozostać takimi, jakie są. Trudno mi sobie jakoś wyobrazić noc z wydepilowaną wszędzie kobietą.... Na basen nadmiar usunąć można, choć bywa on bardzo nęcący dla płci przeciwnej, o czym Panie czasem zapominają. Podobniee zresztą jest z naturalnym zapachem ciała, zabijanym dezodorantami, i "duchami".
    A facet to - jak mawiały nasze babcie: - "byle był piękniejszy od diabła".
    Szczęście nie tylko na urodzie polega, na szczęście .
    Nadmiar włosów i spocone ciało są nęcące? Chyba w średniowieczu :P

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)