Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
    sesjebankowe
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Operacja plastyczna faceta?

Za granicą są refundowane, niestety, albo stety - w niektórych przypadkach.
    Polscy chirurdzy to PORAŻKA (kłamią, zero empatii), odradzam wszelkie operacje W POLSCE, można się strasznie przejechać

pola
    Gość

Nie przesadzaj. Miałeś styczność z polskimi chirurgami, że jesteś w stanie coś takiego stwierdzić? Mój ojciec operował przegrodę nosową u doktor spamowy i wszystko odbyło się jak należy. Potraktowano go bardzo profesjonalnie, poinstruowano dokładnie jak wyglądać będzie zabieg i czego należy się spodziewać. Naprawdę nie miał na co narzekać.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-04-15 o 12:47

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Wszystko to zależy od lekarza. Jak chcesz iść do kogoś dobrego, to najlepiej popytać się wśród znajomych o opinie. Mój maż miał operowany nos przez chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. On ma świetne podejście do pacjenta, jest sympatyczny i empatyczny. Mąż miał krzywą przegrodę, ale miał też taki orli nos, który mi nie przeszkadzał, ale on się z nim źle czuł. Poszedł na operację do tego chirurga i zrobił sobie nowy nos - mniejszy, wygląda teraz jeszcze przystojniej. Zabieg oczywiście się udał, rekonwalescencja przebiegła dobrze, po nosie nie widać ani śladu po cięciach, czy szwach, dr Łątkowski wykonał kawał dobrej roboty.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie ma nic złego w operacji plastycznej, czy to dla faceta, czy dla kobiety. Sam miałem operowany nos, przez chirurga Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu. Operacja, czy raczej zabieg poszedł pomyślnie, wyszło naprawdę lepiej, niż się spodziewałem. Omawiałem wcześniej wszystko z chirurgiem, ale chyba nie myślałem o tym, że zmieni się moja twarz, a nie tylko nos. Wyglądam o wiele lepiej niż wcześniej, a wszystko to dzięki nowemu nosowi.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)