Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Operacja plastyczna faceta?

Powiększanie biustu, uwydatnianie pośladków czy podkreślenie ust albo regulacja rysów twarzy, to cele operacji plastycznych kobiet.

Ja zaś się zastanawiam czy Panowie w Polsce też mają ochotę na operację plastyczną. Co byście chcieli w sobie zmienić mając nadmiar gotówki?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Gdybym miał nadmiar pieniędzy to bym zrobił sobie twarz Brada Pitt`a

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Możnaby popracować nad sylwetką, ale do tego chirurg nie jest potrzebny - raczej dietka, ćwiczenia i dużo samozaparcia
    Noi najtrudniejsze - czas, czas, czas...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Nie kroiłbym się. Nie jest to sprawa pieniędzy, ale jestem upartym estetą i zwolennikem naturalności, zarówno u Kobiet, jak i u facetów.
    Znam Panie naprawdę piękne i erotycznie niesamowicie ponętne - bez pudrów, szminek, farb do włosów i kremów, no... może Nivea - na noc. To zapewne kwestia genów.
    Sobie zaś narzucam rygor: wagi, umięśnienia, świeżości o każdej porze, to krojenia nie wymaga. Już prędzej może bycia zawodowym wojskowym (nie jestem).

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cool

Cytat Napisał Peterek Zobacz post
    Znam Panie naprawdę piękne i erotycznie niesamowicie ponętne - bez pudrów, szminek, farb do włosów i kremów, no... może Nivea - na noc. To zapewne kwestia genów.
    Nie chcesz wiedzieć jak ten brak pudrów, szminek, farb do włosów itp. wygłąda, u kosmetyczki, fryzjera i innych salonach piekności. A ze świecą szukać takiej, która rzeczywiście używa tylko kremu na noc i jest piękna. Ale piękno też ma różne swoje odsłony. Rubens też malował piękne nagie kobiety ważące powyżej setki z masakrycznym celulitem...

robertoo
    Gość

nawet jak miał bym nie wiadomo ile kasy to raczej bym w sobie nic nie zmienił

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał majkawazka Zobacz post
    Nie chcesz wiedzieć jak ten brak pudrów, szminek, farb do włosów itp. wygłąda, u kosmetyczki, fryzjera i innych salonach piekności.
    Hmmmmm... Aktualnie jestem raczej zainteresowany poszukiwaniami i to z przedziału około 50 lat. Znam Panie, które na pewno są naturalne, zresztą sztuczny kolor włosów - inaczej wygląda i jest zbudowany włos naturalnie ciemny, inaczej naturalnie jasny, różnica nie tkwi w kolorze - każdy "wzrokowiec" bez trudu rozpozna. Streszczę to tytułem filmu "Zapach kobiety" ...
    Ponadto za dyskwalifikujące kobiecość uznaję:
    -palenie tytoniu;
    -obuwie typu szpilki;
    -używanie jaskrawych szminek;
    Cytat Napisał majkawazka Zobacz post
    Ale piękno też ma różne swoje odsłonry. Rubens też malował piękne nagie kobiety ważące powyżej setki z masakrycznym celulitem...
    To nie jest piękno w moim odczuciu - to zaniedbanie siebie. Nie czarujmy się, utrzymanie w wieku średnim masy ciała 60-70 kilogramów (dla wzrostu około 170cm), plus odpowiedniej do tej wagi masy mięśni wymaga wysiłku, i żadnym kosmetykiem tego efektu uzyskać się nie da. Trzeba do tego ruchu, pływalni, biegania, gimnastyki, diety.
    Ważne jest ,też abyśmy - obie płci - nie robili "wyrzeczeń", aby nasza kondycja i forma były trwałym elementem stylu życia, a nie krótkotrwałą akcją w celu pozyskania partnerki-partnera.

Osobna historia to dopasowanie intelektualne...

Pozdrawiam

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

W sumie to teraz już nie dziwi facet u którego w łazience stoi cała półka, gillete'ów, vichy i innego zawracania głowy, kuchnia pełna jakis xenn, vitalio, aqua slimow i czego tam jeszcze itd.
    To pewnie i operacja plastyczna nie dziwi.
    Chociaz dla mnie to troche pedalskie.

Ale twarz moze niekoniecznie Pitta to sam bym chętnie wziął

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał rewan Zobacz post
    W sumie to teraz już nie dziwi facet u którego w łazience stoi cała półka, gillete'ów, vichy i innego zawracania głowy, kuchnia pełna jakis xenn, vitalio, aqua slimow i czego tam jeszcze itd.
    To pewnie i operacja plastyczna nie dziwi.
    Chociaz dla mnie to troche pedalskie.

Ale twarz moze niekoniecznie Pitta to sam bym chętnie wziął
    Hehe, dobrze to opisałeś - bo wielu mężczyzn dziś używa większej ilości kosmetyków niż niektóre kobiety ;p Może jestem staromodny, ale uważam, że takie zabiegi powinno pozostawić się kobietom, mężczyzna za bardzo przeczulony na punkcie własnego wyglądu traci w moich oczach.
    Co oczywiście nie zwalnia żadnego z nich z obowiązku dbania o siebie - kondycję, estetyczny wygląd, higienę.
    Stricte nie mam nic do operacji plastycznych, jeśli ktoś ma poprawić sobie na przykład nos żeby czuć się dobrze i do tego go na to stać - proszę bardzo. Ale spędzanie połowy dnia w łazience przed lustrem i przewrażliwienie na swoim punkcie po prostu zakrawa na śmieszność ;/

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ale Panowie, zauważcie pewien trend. To media kreują wizerunek idealnego, modnego faceta. Koiety oczywiście widząc takie reklamy ciągle podwyższają swoje wymagania, przez co wprawają nas - facetów w kompleksy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)