Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Księgowość internetowa- co wybrać?

Raczej przepisy finansowe i rachunkowe są takie same dla wszystkich. Szybkafaktura.pl reaguje bardzo szybko na zmiany w przepisach i nie czuję potrzeby tworzenia i płacenia programistom za własny system finansowy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja od pół roku korzystam z wfirma.pl i mogę śmiało polecić.

Na początku chciałem iść z ifirma.pl bo znam trochę firmę co za tym stoi no i serwis wygląda ładnie

Ale niestety w ifirma miałem dwa problemy:
    1. System nie był wstanie obsłużyć sytuacji że działalność gospodarczą prowadzi osoba co jednocześnie jest też udziałowcem w spółce jawnej.
    2. Aplikacja do PITów raz mi się całkowicie wywaliła i 1 h wprowadzania danych poszło w pył.

Natomiast co do wfirma.pl:
    - soft działa dobrze i nie miałem z nim żadnych problemów, nawet wygodny
    - i najważniejsze: mam stały kontakt mailowy z księgowym, który odpowiada zawsze na drugi dzień na moje ogólne pytania do prowadzenia KiR, a nawet czasem na bardziej ogólne niż samo KiR

Początkujący
    Mieszka w
    Białystok
    Siła Reputacji
    0

Ja natomiast od ok. pół roku korzystam z serwisu SuperKsięgowa i właściwie nie mam zastrzeżeń. Obsługę zapewniają tutaj certyfikowane biura rachunkowe i to widać, bo w przypadku jakichkolwiek moich pytań i wątpliwości szybko dostaję info od konkretnej osoby, która zajmuje się akurat moją firmą. Na początku można korzystać z fakturowania za darmo, więc jak ktoś jest zainteresowany, niech spróbuje, chociażby dla porównania.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 14:18

Od roku korzystam z (spam) Program jest łatwy w obsłudze, funkcjonalny i co najważniejsze tani. Bez problemu sam wystawiam faktury, rozliczam podatki PIT i VAT. A na dodatek nie trzeba się martwić o uaktualnienia programu.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 14:19

Siła Reputacji
    0

Popieram. Też to mam i jestem zadowolony.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Ogólnie to każdy nie tylko te wspomniane, ale powtarzam każdy program informatyczny to dobra inwestycja, dla firmy. U nas działamy na kilku programach od siebie często niezależnych, czasami powiązanych. Ostatnio wdrażaliśmy nowe procedury odnośnie obsługi procesu delegacji i wyjazdów służbowych zakupiliśmy program za kilkanaście złotych, a jego efekty są w sumie widoczne już po 2 tygodniach, w postaci zmniejszenia ilości dokumentów w firmie, oraz obciążenia samego pracownika, który tym się zajmuje - natomiast co chce przez to powiedzieć moim zdaniem każda firma, która w sposób realny myśli o obniżaniu kosztów i zwiększaniu swojej pozycji powinna inwestować w rozwój oprogramowania i nowe technologie, bez tego coraz trudniej poruszać się w niektórych sektorach rynku i to się pewnie szybko nie zmieni.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 14:20

BartekMazak
    Gość

Jeśli się ma firmę, która na etat zatrudnia kilka osób, to tej papierologii związanej z księgowościa potrafi byc naprawdę dużo, dlatego wydaje mi się, że takie oprogramowanie do faktur, czy księgowość online to są świetne wyjścia ułatwiające pracę i oszczędzające szefom czas.
    Tu np: (spam), dość znany na rynku, więc podsyłam link.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 14:20

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

polecam system, który pracuje jak ekspert finansowy, samodzielnie wylicza podatek CIT, rezerwy na zobowiązania, leasing finansowy, utratę wartości. 24easyaudit pozwala na wyliczenia nawet bez znajomości zagadnień księgowych ponieważ prowadzi krok po kroku i podpowiada jak wyliczyć np. CIT. Jest najtańszym specjalistycznym narzędziem ponieważ można wykupić pojedynczy moduł na np. tydzień

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Tylko jak coś działa samodzielnie, to czasami zapomina się zaktualizować ;-)

To zależy jakich konkretnie wyliczeń będziesz dokonywać. Ja kożystam z eksperckiego systemu księgowego 24EasyAudit, wybieram moduł np. podatek dochodowy i mogę wyliczyć podatek nawet bez dokładnej znajomości zagadnienia. Polecam sprawdzić na początek bezpłatną wersję demo. w naszej firmie jest to jedna z częściej wybieranych usług, przede wszystkim nie wymaga opłacania stałego abonamentu i można wykupić dostęp na tydzień. Ja najczęściej sprawdzam wyliczenia po samodzielnym ich wykonaniu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)