Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Księgowość internetowa- co wybrać?

Księgowość online jest w porządku. Jednak obecnie na rynku są lepsze rozwiązania jak choćby samodzielne prowadzenie księgowości przy pomocy programu księgowego, który ułatwia to zadanie. Obecnie testuję darmową wersję programu SKP® (Super Księga Podatkowa). Mam ją na 60 dni całkiem za darmo później oczywiście jest możliwość wykupienia pełnej wersji. Do tego pełen serwis i aktualizacje w cenie zakupu.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 13-05-16 o 21:57 Powód: wycięta reklama

Siła Reputacji
    0

Nie boisz się o bezpieczeństwo danych? Pomyśl o programie księgowym. To naprawdę dobra sprawa. Działam na Symfonii 2.0. i mogę z czystym sumieniem polecić. No i kwestia JPK… Samemu będzie ci ciężko to ogarnąć, a za mnie robi to program.

Adam3
    Gość

Ja KPiR robię sam ale wspomagam się programem. Program prosty w obsłudze i ma wszystkie potrzebne funkcje. Od nowego roku weszły w życie nowe prepisy dotyczące fakturowania i ten program je spełnia. Nie tylko wystawi fakturę, ale też ją monitoruje, a jak trzeba windykuje. Duża oszczędność czasu.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-01-17 o 20:58 Powód: wycięty spam

Igor555
    Gość

No chyba każdy pomaga sobie programem.

agita
    Gość

Cytat Napisał oliwier Zobacz post
    Szukam dobrego programu do prowadzenia ksiegowości internetowej. Wiem, że jest juz tutaj podobny temat o wfirmie ale po przeczytaniu wyczuwam autoreklamę serwisu wfirma i elaboro. A ja poszukuję prawdziwych opinii od osób korzystających, a nie szukających klientów - poradźcie jaki program wybrać?

Tylko naiwnie poprosze by nie odpisywały mi osoby czerpiace korzyści finansowe ze sprzedazy lub reklamy takich programów/serwisów:mrgreen:
    a patrzyłeś np na https://wfirma.pl? to jest stronka do księgowości online, fajna sprawa bo masz wszystko w jednym miejscu, nie płacisz niewiadomo jakich kokosów (nie wiem jak u was ale u nas na podkarpaciu ceny księgowych zaczynają się od 180zł/mc w górę! więc dla nowej lub małej firmy to trochę słabo) i zawsze możesz poprosić eksperta o pomoc

agita
    Gość

Cytat Napisał Nanako Zobacz post
    Tylko jak coś działa samodzielnie, to czasami zapomina się zaktualizować ;-)
    nie zgodzę się z tobą, bo samodzielnie najłatwiej jest wszystkiego dopilnować, dopisać czy wystawić brakującą fakturę, natomiast jeśli chodzi o aktualizacje to na https://wfirma.pl/ mają oprogramowanie przystosowane do księgowości i nie ma mowy o braku aktualizacji

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja ze swojej strony mogę polecić księgowość. Z tej oferty mogą skorzystać firmy prowadzące księgowość na zasadach uproszczonych i te z pełną księgowością. Nie zna znaczenia czy zatrudniamy pracowników czy nie bo jest specjalny moduł poświęcony sprawą kadrowym. Każda firma może liczyć na wsparcie ze strony ekspertów z zakresu rachunkowości i kadr. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można wysłać pytanie lub uzyskać odpowiedź telefonicznie.Takie rozwiązanie jest dużo tańsze niż podpisanie umowy ze stacjonarnym biurem rachunkowym lub zatrudnieniem księgowej na etat.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-02-18 o 13:40 Powód: reklama

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)