Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Księgowość internetowa- co wybrać?

Szukam dobrego programu do prowadzenia ksiegowości internetowej. Wiem, że jest juz tutaj podobny temat o wfirmie ale po przeczytaniu wyczuwam autoreklamę serwisu wfirma i elaboro. A ja poszukuję prawdziwych opinii od osób korzystających, a nie szukających klientów - poradźcie jaki program wybrać?

Tylko naiwnie poprosze by nie odpisywały mi osoby czerpiace korzyści finansowe ze sprzedazy lub reklamy takich programów/serwisów:mrgreen:

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

andzia
    Gość

czemu odrazu pijarowcy? Normalni ludzie tez się tu przeciez wypowiadają, jak ja na przykład
    Oliwier, jako zwykła prosta baba a nie żaden tam pijarowiec podpowiem ci fajniuchny programik na którym sama pracuje i nieźle mi idzie nawet szybkafaktura.pl - dla mnie na medal- tani, sprawny, prosty, pomocny!!! Sprawdź sobie bo dają pełną wersję z wszystkimi funkcjami za darmo na początku do przetestowania a jak będziesz miał jakieś pytanka to pisz chłopie, podpowiem bo jak sama napiszę to mnie tu o autoreklamę jakąś posądzą

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Właśnie to miałem na myśli pisząc o "pijarowcach"

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał wfirma.pl Zobacz post
    Nie można mówić o korzyściach gdy przedsiębiorstwo prowadzone spotyka się z problemami na które zwykły zjadacz chleba nie jest w stanie odpowiedzieć. To że zaoszczędzi na księgowości zrekompensuje mu urząd skarbowy karając go za naiwne podejście do prawa podatkowego. Osobiście odradzam . Księgowość internetowa jest dla przedsiębiorców którzy nie mają problemów, ich zdarzenia są proste i przejrzyste, kupi paliwo, zapłaci za materiały biurowe i sprzeda prostą usługę.

Radzę się najpierw zastanowić czy aby Pana działalność nie rodzi problemów podatkowych.
    pozdrawiam
    Ja nie mam żadnych problemów podatkowych i z czego szanowny Pan lub Pani z wfirmy to wywnioskował- nie wiem i nie życzę sobie by mnie o takie sprawy posądzać

To co napisałem na wstepie dla mnie wydaje się jasne ale napiszę jeszcze raz-szukam opinii uzytkowników programów a nie ich producentów lub dystrybutorów , którzy to czerią korzyści ze sprzedazy takich programów właśnie, czyli osób jak Pan/PAni , bo nie szukam autoreklamy tylko powaznych opinii wynikajacych z doświadczenia. teraz jasne?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

I dodam jeszcze dla jasnosci ,że szukam takich wypowiedzi jak powyższa wypowiedź Andzi - użytkownik czy pijarowiec- nie mnie przesądzać, ale w miare wiarygodnie napisała o tym na czym pracuje i zdecydowanie w takim wypadku wolę zastanowić sie nad korzystaniem z programu szybkafaktura.pl niż z programu wfirma, która na tym forum w wielu juz wątkach tak przesadnie i agresywnie jest reklamowana

zimny
    Gość

Czemu akurat z dostępem przez internet?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Czemu przez internet, pytasz? Często się przemieszczam, pracuję na kilku komputerach, często w biznesie pomaga mi żona dlatego jak będę miał dostep przez internet to mogę pracować wszędzie, z kazdego kompa i żona chyba też, jak zajdzie taka potrzeba
    A mozesz mi coś polecić czy pytasz tak sobie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Czy nikt tutaj nie zna już innego programu? Rozumiem więc że najlepsza jest szybkafaktura.pl bo nikt jej nie skrytykował a innego lepszego nikt nie polecił… zresztą chyba faktycznie się na nią zdecyduję, stronę mają ok., funkcje zadowalające, cennik mnie nie przeraził a nawet zadowolił, wiec chyba wypróbuję skoro nic innego nie polecacie:hmmm::zlosnik:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Poczytaj

Elaboro Online System to kompletny system do zarządzania firmą, pracujący w technologii internetowej, czyli mówiąc po prostu - działa przez przeglądarkę internetową, bez potrzeby instalowania. System wspierający praktycznie każdy dział w firmie: od sprzedaży przez księgowość, kadry i płace, środki trwałe, kontrolę kosztów, crm i serwis, do bardzo specjalistycznych modułów np. wbudowanego sklepu internetowego, modułu kontroli kosztów w firmie budowlanej, czy systemu zarządzania konferencjami.
    W praktyce każda firma w jednym miejscu uzyskuje wszystko to, co jest jej potrzebne do pracy, od tzn. "zwykłego" programu sprzedaży, przez rozbudowaną księgowość, profesjonalnego maila nie obciążonego reklamami do sklepu internetowego. I to wszystko bez inwestycji w sprzęt, zmiany systemów, zakupu kosztownych serwerów i programów, działające zawsze i wszędzie, dobrze i tanio, wystarczy tylko uruchomić przeglądarkę

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)