Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

chyba sam nie wiesz o co ci chodzi... sam piszesz ze przekadza ci zus a nie ludzie...a za chwile o limuzynach! wiec sie zdecyduj!

osoba, ktora znam nie ma zadnej limuzyny i nie jezdzi na wakacje z pieniedzy zusu!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Kilka słów prawdy o OFE: http://engelgard.pl/?p=403

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pomorski Zobacz post
    chyba sam nie wiesz o co ci chodzi... sam piszesz ze przekadza ci zus a nie ludzie...a za chwile o limuzynach! wiec sie zdecyduj!

osoba, ktora znam nie ma zadnej limuzyny i nie jezdzi na wakacje z pieniedzy zusu!

Nie rozumiesz co caduceus miał na myśli. Wg. mnie chodziło, że ZUS jako instytucja ma limuzyny i wypasione biura dla osób na wysokich stanowiskach, które są odpowiedzialne za taki stan rzeczy, jaki jest w tej instytucji. A osoba, którą Ty znasz jest raczej pracownikiem podstawowym, który pracuje na starym sprzęcie i zasuwa na nadgodziny. Ale pomorski wydaje mi się, że trochę dramatyzujesz. Państwowe posadki zawsze były dobre. Co do starego sprzętu to przecież mają kasę na ich wymianę. Trzeba poprostu zasygnalizować na wyższe szczeble, że czas na wymianę. Która prywatna firma teraz płaci 13-stki?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

haha dobre, zasygnalizowac to chyba moge ludzie tylko w warszawie albo innym wiekszym miescie... macie blade pojecie!

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Nie macie blade pojęcie tylko masz jakieś ograniczenia chyba. Warszawa, czy nie wysztkie odzziały mają taki sam regulamin i procedury. Co 5 lat można się ubiegać o wymianę zużytego sprzętu.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Gromadzone przeze mnie najtrafniejsze analizy na temat OFE, zwłaszcza w kontekście planowanych zmian: http://www.delicious.com/Jurgi_Fld/OFE
    Jak widać ekonomiści (nie mający interesu w OFE) z przeciwnych stron światopoglądowych mają podobnie negatywne zdanie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

mozna zglaszac i co z tego? czlowieku w mniejszych miastach w zusach nadal uzywaja dyskietek i starych monitorow...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ZUS to państwo w państwie. Ma swoje procedury i już.
    Nawet system informatyczny trzyma się się na słowo honoru bo jest napisany w kilku różnych językach programowania.

Jakich komputerów oni używają to mnie to nie obchodzi. Mogą nawet Atari pod warunkiem, że obsłużą mnie tak jak należy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

chyba kolega nie zrozumial dyskusji...

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jeśli nie ZUS, to co?

Jeśli nie ZUS to oszczędzanie w ramach trzeciego filaru. Sama bardzo poważnie o tym myślę i chyba w przyszłym roku zdecyduję się na ten krok . Niby do mojej emerytury zostało jeszcze dużo czasu (według kalkulatora na emeryturę przejdę w 2056 roku), ale logicznie myśląc im wcześniej zaczniemy oszczędzać, tym więcej zaoszczędzimy .
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-06-15 o 13:58

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia