Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
    Początkujący
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Firma w internecie

Wiesz człowiek musi dojrzeć do wszystkiego, nie każdy od razu da się przekonać do skorzystania z usług firmy zewnętrznej, ale też nie każdy zabiera się za reklamę w internecie własnej firmy sam. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że z roku na rok coraz bardziej przekonuję się do serwisów społecznościowych, założenie konta jest tak proste jak założenie konta mailowego. Potem wystarczy dodawać ciekawe wpisy i poinformować swoich klientów o koncie na FB czy G+. Rok temu nawet mi to przez głowie by nie przeszło, że będę miał konto firmy na portalu społecznościowym, teraz szczerze mogę polecić zaistnienie w społeczności.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hmm z tym że do wprowadzeniem firmy w czeluście internetu trzeba dojrzeć to nie za bardzo się zgodzę, aktualnie praktycznie wszystko szukamy w internecie obojętnie czy to jest lekarz, porada na temat uwodzenia, usługa budowlana, książka czy cokolwiek innego o wszystko pytamy wujka Google a więc według mnie obecność firmy czy też instytucji w internecie jest konieczna i to na samy początku od tego bym zaczynał jakikolwiek marketing a z własnego doświadczenia wiem iż wiele firm nawet nie chce rozmawiać o stworzeniu strony, wizytówki czy sklepu jestem ciekaw ile czasu musi minąć aby właściciele tych firm zrozumieli że internet nie gryzie a przynosi korzyści...

Początkujący
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

edward94 no tak, rozumiem strona internetowa to konieczność, ale konta w serwisach społecznościowych? Wiesz powiem Ci, że to zależy, ja prowadzę firmę lokalną i nie mogłem się zdecydować na prowadzenie takiego konta, myślałem że to tylko dla "kolosów ogólnopolskich", musiał minąć rok żebym się do tego przekonał i uwierzył, że to jest bardzo fajna opcja nawet dla małej firmy.

Głównie to obawiałem się tego, że mało kto będzie "lubił" moje konto, bo niby kto z poważnych klientów bawi się w takie rzeczy. Teraz myślę inaczej, nie chodzi mi o "lajki", ale o wpisy, mogę na bieżąco informować moich klientów, co nowego w ofercie firmy, promocje itd. polecam iść w tym kierunku.

Tomasz Sidorowicz
    Gość

Z pewnością musisz dodać ją do katalogów. Wybieraj specjalnie dla swej branży tematyczne katalogi np. masz firmę budowlaną szukaj katalogów o tematyce budowlanej , masz firmę która wykonuj transport ciężarowy szukaj katalogów z branży motoryzacyjnej
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 22:07

pepka
    Gość

Nasza gospodarka jest w coraz większym stopniu oparta na wiedzy. Wydaje mi się, że coraz więcej będzie takich firm - które będą wykonywały specjalistyczne usługi przez internet.

Waler
    Gość

Firmy działające typowo w Internecie często korzystają z oprogramowania do zarządzania ta firmą online, jest to bardzo ciekawe rozwiązanie ponieważ niweluje pracę papierkową. Bardzo przydatnych programem do organizacji pracy w firmie jest Offigo - idealnie sprawdza się zarówno w zarządzaniu rozliczeniami, delegacjami jak i czasem pracy.

Tomasz Sidorowicz
    Gość

Potwierdzam gdyż używam też tego programu. Doskonale nadaje się do naszej firmy i ogólnie branży transportowej.

pola
    Gość

A co myślicie o zdjęciach google street view? Kojarzycie tę formę promocji firmy? Myślicie, że jest skuteczna i ściąga ruch na stronę?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 22:07

Waler
    Gość

To nie jest forma promocji firmy. Firmy działające przez internet, do lepszej organizacji pracy często wykorzystują oprogramoanie do zarządzania firmą online, sprawdź sobie Offigo, jedne z lepszych.

pola
    Gość

Myślę, że warto zainteresować się również dobrymi szkoleniami z marketingu. Błędem wielu przedsiębiorców jest to, że często zupełnie nie radzą sobie z doborem odpowiedniej reklamy do swojej branży i potrzeb. Firma, która zna się na rzeczy i potrafi spojrzeć na naszą działalność z boku, na pewno trafniej ogarnie tę kwestię.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 22:06

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)