Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Firma w internecie

Witam

Chciałbym wypromować firmę działającą głównie w internecie. Założyłem stronę http://www.itse.pl/ i staram się ją wypozycjonować. Jakie inne kroki mam jeszcze podjąć? Czy ma ktoś takie doświadczenia?

Witam.
    Proponuję zacząć od zmiany kodowania polskich znaków na jakieś iso-8859-2 lub UTF-8, bo źle się obecnie wyświetlają. Jeśli firma działa tylko w Internecie jest to ważne, gdyż strona stanowi wizytówkę przedsiębiorstwa.
    Firma w Internecie to też konieczność reklamowania strony on-line - pozycjonowanie, katalogi, serwisy tematyczne - polecam się zainteresować. Jak napisałem na swojej stronie http://emarketing.krawczykowski.net.pl/, warto dodać stronę do Google Maps, bo może się okazać, że strony nie trzeba pozycjonować przynajmniej lokalnie i... przynajmniej na razie (do czasu wzrostu konkurencji).:wyklad:
    Ostatnio edytowane przez mkrawczykowski ; 30-07-13 o 13:14

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

na pewno warto zastanowićsię nad nawiązaniem współpracy z jakimiś innymi (najlepiej komplementarnymi) portalami/stronami/forami. Pozycjonowanie, to dopiero część PRomocji i na pewno, jeśli firma działa tylko w internecie, tym bardziej należy się skupić na marketingu internetowym, bez niego nie ma szans na zaistnienie, a w domyśle i na zyski... polecam na pewno też 'marketing szeptany' - tj. uzmysłowić wszystkim znajomym i jeszcze znajomym znajomym, że robimy to i to, w taki i taki sposób. To pierwsze co mi przychodzi do głowy, jak jeszcze coś mi się przypomni, to dam na pewno znać
    pozdrawiam i powodzenia!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pozycjonowanie strony www

Marketing w internecie to bardzo obszerne i różnorodne zagadnienie. Natomiast pytanie jest o pozycjonowanie - więc doradzam skorzystac z profesjonalego specjalisty. Możesz podjąć edukację w tym temacie we własnym zakresie, ale to bardzo czasochłonne. Wrzuć w google hasło "jak pozycjonować" pocztyaj najpierw fora, poradniki itd, a dopiero potem bierz się za pozycjonowanie. Pozycjonowanie to nie tylko linki. Ważną rzeczą jest optymalizacja treści, tutuły, tagi itd.

zimny
    Gość

Cytat Napisał gobus1 Zobacz post
    Marketing w internecie to bardzo obszerne i różnorodne zagadnienie. Natomiast pytanie jest o pozycjonowanie - więc doradzam ...
    Ja doradzam uwazniejsze czytanie, pytanie jest nie o pozycjonowanie, a o inne kroki...

Wracając do tematu... jezeli firma ma działać głównie w sieci, to pierwszym krokiem powinno być wykonanie profesjonalnie wyglądającej strony. W odróznieniu od firm działających w świecie realnym, tu nie będzie możliwości "zagadania" Klienta, bo Klient widząc to co jest teraz, raczej opuści stronę - strona nie zachęca do zapoznania się z ofertą.

Jak to będzie naprostowane, mozna poszukać w sieci pod hasełkami jakie was interesują freelancerów (a nawet firm) i zaproponować im współpracę. Tak robią np firmy hostingowe, w zamian za polecanie ich usług dają osobom (i freelancerom i firmom) projektującym strony jakis % od zamowionego pakietu.

Mozna zainteresowac się przetargami. Są portale, gdzie za opłata ma się dostęp do przetargów z interesujących nas dziedzin.

Mozna zainteresowac sie prasą specjalistyczną i tam próbowac sie zareklamować, może to sa koszty, ale trafiacie do osób do których chcecie dotrzeć

MAM COŚ NA PRZYJEMNY BIZNES I CIEKAWE DOŚWIADCZENIE SPRAWDŹCIE SAMI: http://www.nextranet.pl/
    Ostatnio edytowane przez Piotrek ; 12-05-11 o 21:22

Smile

Cytat Napisał www.itse.pl Zobacz post
    Witam

Chciałbym wypromować firmę działającą głównie w internecie. Założyłem stronę http://www.itse.pl/ i staram się ją wypozycjonować. Jakie inne kroki mam jeszcze podjąć? Czy ma ktoś takie doświadczenia?
    Nie znam lepszych porad jak te zawarte na tej stronie, gosciu jest naprawde dobry http://cneb.pl
    pozdro milej lektury
    Ostatnio edytowane przez Piotrek ; 12-05-11 o 21:22

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

przede wszystkim pozycjonować w katalogach firm/stron, preclach, wyszukiwarkach

wielkibrat
    Gość

Promocja przez internet jest znacznie trudniejsza niż w przypadku jakichkolwiek innych mediów, a sam wiem to po sobie. Najpierw próbowałem sam. Później oni - http://funkymedia.pl/ doradzili nam modernizację serwisu. Zrobione. Zmiany? Duże, szczególnie widać po ilości zapytań, ale zainwestowaliśmy również w promocję. Najważniejsze, że w końcu działalność w sieci przynosi zyski...

Witka
    Gość

najlepiej czytaj fora o pozycjonowaniu, tam się dużo fajnych idei przemyka

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)