Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Twoja ocena: Yes No

mirek, to, że Firefox czy Thunderbird nie uruchamiają się "od razu" jest naturalne, ponieważ w przeciwieństwie do Internet Explorera, nie kożystają z bibliotek i składyników systemowych, ładujących się wraz ze startem Windowsa.

Z pewnością programy te same w sobie, kiedy nie są uruchomione, nie obciążają Twojego komputera, a problem musi tkwić w czymś innym. Zainstaluj na takim komputerze Mozillię, albo K-Meleona (oparte o ten sam co Firefox silnik).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cd wydajności systemu...

Cytat Napisał Braciszek
    mirek, to, że Firefox czy Thunderbird nie uruchamiają się "od razu" jest naturalne, ponieważ w przeciwieństwie do Internet Explorera, nie kożystają z bibliotek i składyników systemowych, ładujących się wraz ze startem Windowsa.

Z pewnością programy te same w sobie, kiedy nie są uruchomione, nie obciążają Twojego komputera, a problem musi tkwić w czymś innym. Zainstaluj na takim komputerze Mozillię, albo K-Meleona (oparte o ten sam co Firefox silnik).
    Myślę, że Masz rację, ale na początku porównywałem (ze stoperem) czasy otwierania IE i Firefoxa i było "suma sumarum" na korzyść tego drugiego. IE szybciej otwierał okno ale dłużej uruchamiał stronę domową. Teraz Firefox otwiera się 2x dłużej a czasem dopiero po kilku kliknięciach i w dodatku w 2,3 stronach :roll:
    Mam ściągnięty pakiet Mozilli ale go nie instalowałem, bowiem wydawało mi się, że dwa niezależne pr. będą lepiej chodziły :? Czy nie miałem racji?
    Wysłany 09 Maj 2005 - 19:58
    Post scalony autoamtycznie - edytuj swoje posty - opcja zmień

Mimowolnie poruszyłem temat wolniejszego otwierania się Firefoxa. Odpowiedź na ten problem zanalazłem na "Forum>Programy>Jak przyśpieszyć Firefoxa" i tam też odsyłam potencjalnych zainteresowanych.
    Jest to mój pierwszy dzień udziału w Waszym Forum a już tyle otrzymałem od Was pożytecznych info.
    Dziękuję. Mirek

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Na komputer z takim wolnym procesorem jak celeron 300 to fireFox czy Thunderbird jest ciut za ciezki. polecalbym jako przegladarki K-Meleona a do poczty FoxMail http://ocm.pl/ocm_content,show,8.html
    Obydwa programy sa zadziwiajaco szybkie. Poza tym K-Meleon ma jeszcze cos o nazwia loader. Jest to takie cos ktore laduje K-Meleona do pamieci na przyklad podczas startu systemu a potem przy odpowiednich ustawieniach K-Meleon startuje natychmiast.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja bym polecal Avast! jako antywirusa ale niczego nie gwarantuje

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

właśnie u mnie avast na Duron800, 256 RAM to to ustrojstwo system mocno obciąża...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)