Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 95
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Czubówna nie będzie co niedziele czytać o kopulujących surykatkach pewnie :P

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

oczywiście jak zawsze cierpią niewinni... może na TVNie zamiast faktów wprowadzą dobranockę bo publiczna już nie ma... dzieciom zostanie tylko telewizja Puls i ich dobranocki. chociaż wolę, by dziecko oglądało stare polskie bajki na Pulsie niż na TVP, gdzie niektóre bajka są... co najmniej nie bardzo. a ponoć publiczna to telewizja z misją. mam nadzieję ze pomysł skasowania dobranocki spali na panewce

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Dobranocka? Moja córka nie widziała żadnej od urodzenia. Znacznie lepiej mieć z kablówki jakiś kanał dla dzieci w stylu cbeebies czy nick jr. Cartoon Network czy podobne śmieci nie są dla dzieci, bo bajki tam lecące są zwyczajnie głupie i nadają się dla tępych amerykanów, by im jeszcze więcej mózgu w papke zamienić.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzieci nie mam, TV nie oglądam, więc nawet nie wiedziałem. Faktycznie jednak szkoda tych dobranocek... choć kolorystycznie to one raczej nie przystawały do obecnychtrendów i nie wiem czy faktycznie aż tak fajne były dla dzieci... No ale to może niech wypowiedzą się Ci, ktrzy dzieci mają i odczują...

Siła Reputacji
    0

Co Wy za głupoty gadacie? Przecież wciąż po 19 są bajki na Jedynce..

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

to już przesada. Ciekawy jestem kiedy je zdejmą z anteny, czy dzieci będą jeszcze oglądały przez jakieś pół roku dobranocki.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

trochę szkoda. Jeśli to prawda to przykro. Z drugiej strony teraz jest tyle bajek na DVD, że dzieciaki nie wiedzą czego chcieć. Ja pamiętam zawsze z niecierpliwością czekałem na moją kolej przy telewizorze i zarezerwowaną dobranockę. Czułem się ważny, bo tata oglądał z mamą wiadomości, a ja oglądałem bajki.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Rok temu pojawiały się takie spekulacje, że dobranocka może zostać zdjęta ze względu na niewielką oglądalność (ogląda około 200 tys. dzieci w wieku 4-9 lat) Dzieciaki nie są zainteresowane oglądaniem "ugrzecznionych bajek".

Gdyby to nie była telewizja państwowa to nie miałabym nic przeciwko zdjęciu z ramówki tego programu. Jednak podobno za "misyjność" tejże telewizji mam płacić abonament z tytułu posiadania telewizora. Nie wiem natomiast w jaki sposób mają rozwijać i edukować społeczeństwo takie pozycje jak : "poprzewracaj się na lodzie" czy pięćdziesiąty program typu "wyśpiewaj sobie karierę, ale przede wszystkim daj zarobić celebrytom w jury". Dobry film - owszem ale dopiero po północy. Jeśli chcą abonamentu to niech się trzymają wartości, które deklarują, a nie full komercha, badziewie i reklama.

Od dobranocki wara!
    Ostatnio edytowane przez Buzzdesigner ; 17-10-11 o 18:42

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

zgadzam się w całości! To że dzieciaki nie wyjdą na ulice i nie przejdą marszem milczenia i smutku nad odebraną dobranocką, jest chyba dla wielu z rządzących niemówionym przyzwoleniem na zastąpienie świetnego czasu antenowego 19.00 kolejną mega hitową produkcją - mega klapą oczywiście. Dobranocka zawsze była i zawsze będzie - takie słowa powinny dźwięczeć w uszach młodych głów, jeżeli mają one zostać przy oglądaniu telewizji. Możliwe że niektórym wyda się to śmieszne ale dobranocka jest częścią naszej narodowej kultury i w dużej mierze obywatelskiego patriotyzmu bo bajki te są tworzone w sposób szczególny, który ma budzić w dzieciach archetypy...

Najsmutniejsze jest to, że produkcje typu "gwiezdne lodowisko" właśnie tę naszą kulturę podważają i to co w niej najpiękniejsze przykryte jest siłą pieniądza, ludzie wielcy upadają czubkiem nosa rysując po lodzie.

Co do płatności abonamentowej - to najlepiej o tym zapomnieć, bo tylko zbędnie się człowiek denerwuje!

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Cytat Napisał mius Zobacz post
    Co do płatności abonamentowej - to najlepiej o tym zapomnieć, bo tylko zbędnie się człowiek denerwuje!
    Doskonała rada! Jak rozumiem zapomnieć zapłacić, tak?
    Ostatnio edytowane przez Buzzdesigner ; 17-10-11 o 18:42

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia