Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 95
    maurycy-77
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: TVP 1 rezygnuje z DOBRANOCKI

A co wprowadzili w zamian?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

takie głowy są już od dawna, ale nie sądzę żeby w tej sprawie coś się zmieniło
    http://procleaner.com.pl/

damek
    Gość

Też byłem bardzo zniesmaczony wycofaniem dobranocki z TVP 1. Teraz trochę mi przeszło, ponieważ TVP wypuściło nowy kanał poświęcony maluchom. Na brak bajek moje dzieci nie mogą narzekać, ale i tak pozwalam im oglądać tylko przed snem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-03-15 o 09:11

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ponarzekać należy, bo TVP powinna być misyjna, a więc jej dwa główne kanały powinny zawierać prawie wszystko.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Fart Zobacz post
    Ponarzekać należy, bo TVP powinna być misyjna, a więc jej dwa główne kanały powinny zawierać prawie wszystko.
    Bynajmniej, misyjność polega na emisji tego, czego komercyjne kanały emitować nie chcą, aczkolwiek z jakiś powodów decydenci uznali że emitowane być powinno. A kanałów z bajkami nie brakuje, więc to żadna misja. Inna sprawa że dzisiaj w ramach internetu samo istnienie mediów publicznych (idei takowych wkrótce "stuknie" 100 lat) nie ma najmniejszego sensu.

ps w praktycie misyjność TVP ogranicza się*do zbierania kasy na rzeczową misję (i realizacji za nią komercyjnych programów i telenowel) oraz pełnienie roli tuby propagandowej Watykanu, no chyba że coś się w tym względzie zmieniło.

pps TVP ABC jest dostępna za darmo w cyfrowej telewizji naziemnej (1-wszy multiplex), więc jak chcesz możesz go odbierać po co najwyżej jednokrotnym wydatku na antenę i stosowny dekoder.

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Większą "misyjną" masakrą było jak dla mnie to, kiedy w dzień rocznicy Powstania Warszawskiego, wszystkie telewizje umówiły się, żeby o danej godzinie puścić przez minutę biały ekran, a TVP tego zrobić nie chciała, bo nie chcieli tracić pieniędzy z reklam. Dla mnie to był skandal. Na szczęście któraś z firm wykupiła od TVP minutę na wszystkich ich stacjach i wyemitowała tą białą planszę.

Dobranocka na TVP była czymś, co towarzyszyło tej telewizji od lat i mimo iż przez ostatnie kilka wiosen programy emitowane w formie wieczorynki były mocno rozczarowujące, to zniesienie jej całkiem jest moim zdaniem strzałem w kolano historii i tradycji TVP.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Najpierw Teleranek a teraz Dobranocka.
    TVP powinna emitować tym bardziej ciąg dalszy starych programów ze względu na tradycję i specyficzny dawny klimat. Powinna także emitować bezpłatnie najważniejsze wydarzenia z uczestnictwem polskich ekip. Nie tylko sportowych, gdyż skandalem jest coś w rodzaju płacenia dodatkowo za udział polskich drużyn w rozgrywkach międzynarodowych jak siatkówka, boks a w przyszłości pewnie i piłka nożna.
    Komercja? Nie ma problemu ale bez przesady i do pewnych granic!

Początkujący Avatar grzesiek83
    Siła Reputacji
    0

jestem zaskoczony, dopiero teraz się o tym dowiedziałem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Racja że jest żal, bo dobranocka była chyba od zawsze w TV, ale z drugiej strony powstał kanał ABC dla dzieci i tam jest na prawdę dużo sympatycznych bajek i programów dla dzieci. Podoba mi się to że wyświetlają takie "normalne" bajki, jak, np. Reksio, Bolek i Lolek czy Listonosz Pat. Na pulsie 2 też od rana chyba do 17 lecą same bajki. Jest to jakaś alternatywa, ale szkoda że TVP 1 przestała przejmować się dziećmi.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Bardzo smutna informacja, myśle że było jeszcze wiele dzieci które oglądały bajki.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia