Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

TVP 1 rezygnuje z DOBRANOCKI

Kolejny raz TVP uderza w dzieci. Po zlikwidowaniu domowego przedszkola, teleranka i wielu innych programów kierowanych do najmłodszych przyszedł czas na kultową wręcz Dobranockę. Ciekawa jestem jaki "wartościowy" wejdzie do ramówki. Czy wszystko można przeliczyć na pieniądze?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zlikwidowano też Laboratorium, które uczyło młodych ludzi przez ćwierć wieku.

Właśnie zamierzają posłać na bruk 25% załogi. Samych fachowców. Z pięciuset dyrektorów nie zostanie zwolniony prawie nikt. Od dawna już jest więcej dyrektorów, niż produkowanych przez TVP programów.

Jeśli firma z takim potencjałem ludzkim zamiast produkować programy i je sprzedawać, kupuje je, no to jak ma być rentowna?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Naprawdę wzięli by sie do jakiejś pożytecznej roboty a nie co chwila zabierac dzieciom programy do których się przyzwyczajają.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

a gdzie się podziała misja edukacyjna telewizji publicznej ? jestem ciekawa za co płacimy abonament skoro całkowicie się komercjalizują?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Abonament to podatek od sprzętu umożliwiającego oglądanie tv . Jakichkolwiek przejawów "misji" nie ma w TVP od dawna, z wyjątkiem tvp kultura która jest finansowana "ze środków własnych". Swoją drogą telewizja jako taka staje się przeżytkiem, komputer lepszy bo interaktywny ( a z jego obsługą dzieci nie mają problemu).

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jak to likwidują Dobranockę?! Nie wierzę...przecież to niemal świętość jest. w głowie mi się to nie mieści. Pewnie na to miejsce zrobią kolejny wspaniały teleturniej typu Bitwa na Głosy albo inną podróbkę programów telewizji komercyjnych...straszne!

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Przeciez dobranocka to chyba juz ze 40 lat jest...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Chyba przestane płacić abonament...

Początkujący
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Siła Reputacji
    0

Szkoda słów. Dobranocka to przecież sprawa kultowa. Sezonowe tańce na lodzie i tantiemy dla Joli Rutowicz. Znieść abonament powinni już dawno

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Kultowa dobranocka w tvp aż żal, ciekaw jestem co w następniej lini zamierzają zlikwidować.. najlepiej wszystkie programy edukacyjne.. to już nic nie będzie do oglądania w tvp

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia