Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Unhappy Problem z linkami - ciekawy

Witajcie!
    Od pewnego czasu mam problem z kopiowaniem linków ze stron
    daj my na to taki przykładowy link:
    xxxthr​ead.html?topicId=71​231&​page
    niby na 1 rzut oka wszystko wygląda w porządku, jednak są w nim ukryte znaki, które po wstawieniu w przeglądarkę powodują, że link nie zostaje otwierany, sami możecie sprawdzić, że są tam ukryte znaki, wystarczy że skopiujecie ten niby link do jakiegokolwiek edytora tekstu i zaczniecie powoli usuwać po kolei literka po literce, między 1 i 2 w "71231" jest kuryty jeden znak, oraz między & i p w "&page" 2gi znak.
    Objawia się to tym, że naciskając powoli backspace w tych miejscach chociaż go naciśniecie niby nic się nie zmaże, ale tak naprawdę usuwacie ukryty znak.
    Czy ma ktoś może pojęcie jak rozwiązać mój problem? Przeskanowałem system 3 różnymi antyvirusami, żaden z nich nic nie znalazł... Problem co prawda nie jest super ważny, ale irytujący co najmniej, nie zawsze można kliknąć linka, żeby do niego przejść, czasem trzeba go skopiować.
    Pomocy!

zimny
    Gość

ten link http://forum.di.com.pl/newreply.php?...uote=1&p=98117 jak skopiujesz to tez masz te ukryte (są to znaki unicode) znaczki?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hmm w sumie nie, teraz to zrobiłem i po prostu przeszło mi do danej strony. Czyli to może być problem ze stroną z której kopiuję?, ale to i tak byłoby dziwne, ponieważ nikt inny nie ma takiego problemu.

zimny
    Gość

A co to za strona? Bo osobiście nigdy się z czymś takim wczesniej nie spotkałem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem czy mogę podać linka więc opiszę może to tak, że biorę czynny udział w becie Starcrafta II i na tamtejszym forum zdarza mi się to przy każdym linku, ale od razu zaznaczam, że inni nie mają tego problemu. Battle.net -> forums-> Starcraft II General discusion a tam gdzieś na samym dole wątek (Media Response to Real ID), tak żebyś nie musiał za dużo szukać. Akurat ktoś za spamował forum jakimś keyloggerem ale powinieneś znaleźć na końcu 1 bądź początku 2giej strony. Przy każdym linku mam to samo.

zimny
    Gość

Puść mi linka na PW

Jeżeli inni tego nie mają, to może kwestia przeglądarki?

Tego co ty wstawiłeś przykładowego w pierwszym poście to po wklejeniu do notatnika było widac te "ukryte" znaki, było ich 3

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W notatniku widać (znaki zapytania), w przeglądarce nie. Może to kwestia kodowania, a system lub przeglądarka ma z tym problem?
    Podaj: system, przeglądarkę, jakie kodowanie ma ta strona.

kosciuszkin
    Gość

Kłopot to jakiś z YouTubem jest ostatnio.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)