Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

mBank albo Alior. Osobiście korzystam z tego drugiego, dlaczego?

- bankomaty na całym świecie bez prowizji (!!!!!!)
    - brak opłat za prowadzenie konta.
    - dobry dostęp do konta przez internet
    - ładna i baaardzo miła pani w okienku ale to tak na marginesie ;>

interr
    Gość

Cytat Napisał caduceus Zobacz post
    mBank albo Alior. Osobiście korzystam z tego drugiego, dlaczego?

- bankomaty na całym świecie bez prowizji (!!!!!!)
    - brak opłat za prowadzenie konta.
    - dobry dostęp do konta przez internet
    - ładna i baaardzo miła pani w okienku ale to tak na marginesie ;>
    dokładnie te 2 banki zgarniają największa ilość nowych użytkowników którzy zakładają konta, a dlaczego?? bo mają najlepszą oferte obecnie na rynku

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Grzech: nie jest to tak do końca jak piszesz, bo na przykład możesz w Aliorze mieć 6 kont za obsługę których nic nie płacisz, a tylko 1 karte bankomatową za której użytkowanie płacisz miesięcznie 5zł.

Żeby nie było, że jestem jakimś fanboyem Aliora
    Oni też muszą zarabiać, więc do konta proponują lokatę overnight, możliwość oszczędzania poprzez odprowadzanie określonej kwoty do funduszu. Czyli coś, co można nazwać "kompleksową obsługą" a na dobrą sprawę to kolejne możliwości wyciągnięcia kasy od klienta. Jest to jednak opcjonalne.

Jednak mam tam konto i nie narzekam, a oferty innych banków coraz bardziej zaczynają być "user friendly". Warto być z tym na bieżąco myśląc o koncie osobistym.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Inteligo jest super opcją skierowaną do ludzi młodych. Ja korzystałam z inteligo przez jakiś czas, ale teraz przeszłam do ipko. Bank ten sam, koszty konta porównywalne, tylko jak się coś zepsuje (dla mnie) łatwiejsze do wyjaśnienia i szybszy dostęp (telefon, lub placówka) do kredytów w pko. Mimo, że inteligo też jest pko, to pracownicy banku nie widzą tych kont i nic nie naprawią. A w ipko widzą przychody, ich częstotiwość i łatwiej jest dostać ewentualny kredyt.

kupsej
    Gość

tak naprawde jest bardzo dużo banków które chcą pozyskać nowych klientów więc się prześcigają w ofertach, ale trzeba bardzo uważać aby się nie nabrać na jakiś haczyk, z tego co wiem to od początku Alior i mBank ma bardzo solidną oferte dla nowych klientów

Miro
    Gość

PKO BP to tradycja i duża instytucja finansowa.Nie muszą się licytować na runku o każdy grosz czy procent z innymi bankami.Korzystam ze względu na dostępność.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tylko nie PKOBP. Jaka tam dostępność, kiepska. Strasznie drogie konto w utrzymaniu jak na konto prywatne. Wiem co mówię. Niestety mam tam konto z którego rezygnuję.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Konta w Pekao S.A. też do tanich nie należą, ale coś za coś. Pakiet pomocowy Assistance, możliwość inwestycji w rachunku Dobry Zysk, dostępność bankomatów za granicą (sieć UniCredit), jedne z lepszych kredytów mieszkaniowych i uczciwa pożyczka ekspresowa. Minusem są słabe warunki lokat i nieco wysokie koszty kont osobistych. Za to dla młodych (18-30 lat) konto Intro z kartę debetową i dostępem do rachunku przez internet za 0,99 zł/mc.

Z kolei alternatywą są też konta w mBanku, bo tam taniej, za to słabo oprocentowane lokaty...

A propos Aliora słyszałem, że trudno o obsługę karty w zagranicznych bankomatach.

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Polecam - jak na pierwszy raz - założyć rachunek oszczędnościowy w PKO BP. Ja sama zdecydowałam się na ten krok, gdyż też nie chciałam całej gotówki trzymać w portfelu, z którego i tak większość kasy mi wypadała, bo był już stary.
    Dlatego uważam, że PKO BP ma fajną ofertę i jeśli studiujesz - to jest rozwiązanie w sam raz dla Ciebie
    Polecam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dla osób pełnoletnich, które nie ukończyły 30 lat polecam „Konto dla Młodych” w PKO Banku Polskim. Opłata za jego prowadzenie: 0 zł dla osób do 26 lat, od 26 do 30 lat O zł, przy wpływach w wysokości min. 1 tys. zł, w pozostałych przypadkach 5 zł miesięcznie. Wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie - 0 zł. Opłata za krajowe przelewy internetowe - 0 zł, za dostęp do bankowości elektronicznej (iPKO)- 0 zł, karta debetowa – 0 zł (przy transakcjach powyżej 350 zł/miesięcznie).
    Dla osób od 13 do 18 lat - polecam Konto Pierwsze. 0 zł za prowadzenie rachunku, darmowe przelewy internetowe i wypłaty z wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.
    Wszystkie osoby pełnoletnie mogą założyć "Konto za Zero". Wystarczy zagwarantować wpływy na rachunek w wysokości 2 tys. zł, aby było ono za darmo. Nie trzeba też nic płacić za przelewy internetowe, kartę debetową i wypłaty z bankomatów eService, BZ WBK i oczywiście PKO Banku Polskiego.
    Szczegóły na www.pkobp.pl.
    Polecam.
    Ekspert PKO Banku Polskiego

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)