Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nie wywiązująca się Netia!!!

Witam zarejestrowałem się tu aby prosić o radę. Mam spory problem z internetem w Netii. Mianowicie w styczniu chciałem przedłużyć umowę na internet w Netii zadzwoniłem na infolinie skorzystałem z "hipnotyzującej promocji" czyli 2mb przez pierwsze pół roku za 1zł a następnie za 50zł Wszystko dobrze usługa miała być aktywna od 10 marca bo okres rozliczeniowy. W połowie marca przyszła mi faktura taka jak zawsze a internet nie przyspieszył. Zadzwoniłem wtedy na infolinię i po 50minutowej rozmowie i przełączaniu do 5 osoby wreszcie jakaś władna Pani przeprosiła za błąd kolegi z przed dwóch miesięcy i stwierdziła że usługa będzie aktywna od 10 kwietnia. I faktycznie w połowie kwietnia dostałem fakturę na 1zł za internet ale prędkość nie przyspieszyła. Po kolejnej rozmowie na infolinii Pani stwierdziła że mają jakieś kłopoty techniczne ale od 10 maja będzie chodzić. Kolejna faktura i znów nie działa:twisted: wciąż mam prędkość 256kb oczywiście znów zadzwoniłem i znów mi powiedziano że od 10 kolejnego miesiąca będzie szybszy internet. I tak dziś mamy 23 sierpnia a ja wciąż mam 256 kbs :neutral: więc teraz prośba o radę co ja mam teraz zrobić??? Za każdą sensowną radę będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Telefon do UKE? Od tego oni chyba są.

Daleko mieszkasz od centrali? Możliwe, że Netia sprzedała Ci coś czego nie jest wstanie Ci dostarczyć.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie mieszkam daleko bo Pani stwierdziła że jeśli chcę mogę mieć 4mb/s A jaki jest tam numer

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zajrzyj na bloga Netii i napisz komentarz np. w tym temacie http://blog.netia.pl/netia/entry/%C5...cza_do_20_mb_s
    Powinien odpisac Pan Karol Wieczorek - pomogl juz wielu osobom.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dziękuję za pomoc skorzystałem z rady i dodałem wpis na blogu Netii dziś dzwoniła jakaś Pani przepraszając i zapewniając że od 10 września wszystko będzie działać. Oby okazało się to prawdą. Myślę że temat można zamknąć. Pozdrawiam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Świat jak widzę idzie szybko do przodu - wystarczy umieścić wpis na blogu i dzwonią do klienta. Tylko ciekawi mnie, czy załatwiają sprawę jak należy. Bo sam telefon problemu nie rozwiązuje - jeśli możesz, to daj znać jak się sprawa skończyła. Może niedługo takie załatwianie spraw będzie standardem...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Echh.. Cała Netia I jak zadziałało?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja też mam Netie - czasem były jakieś cyrki, ale zawsze jak na azie mogłam sie z nimi dogadać... poza tym kiedy miałam problem techniczny i miał przyjechać serwic w ciągu 48 h to był po 2h!!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pamiętam jak kilka lat wstecz przyjechali panowie do mnie podpisać umowę, bo chciałem przejść na Netię z TPsa, panowie przyjechali czarnym BMW i byli nad wyraz duzi jak im odpowiedziałem , że nie jednak nie chce Netii zrobiło się nerwowo hehe bylem w szoku. Wszystko dobrze się skończyło usługi nie wziąłem

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)