Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Facebook

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Facebook

Kto z Was korzysta z facebooka? czy ma tam swoje ulubione aplikacje? co w nim najbardziej cenicie? więcej gracie czy więcej działacie społecznie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja korzystam, ale raczej społecznie - przede wszystkim śledzę co dzieje się u moich znajomych, bo nie zawsze mam czas spotkać się ze wszystkimi;/ Poza tym "lubię" profile kilku firm, programów radiowych czy gazet i dzięki temu wiem, kiedy pojawia się jakiś nowy program, czy promocja. Farmy czy miasta niezbyt mnie tam pociągają, jedyna gra jaka jest fajna to Music Challenge

kosciuszkin
    Gość

Korzystam z FB i YT, który sie rozpada jakoś dziwnie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

eh, fejsbukowanie nie jest dla mnie, gubię się w tych aplikacjach ale coraz więcej ludzi tam jest i trochę trzeba się zapoznać z tym by nie być w tyle ja wciąż nie kumam tej gry w farmę :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jak jesteś z Mazowsza to zrobili aplikację gdzie możesz dodawać swoje pomysły zmian w swoim mieście, i radny zajmie sie tymi które dostaną najwięcej głosów, spoko sprawa
    http://apps.facebook.com/gawkowski_postulaty/

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

facebook

A orientujecie się czy jest możliwość wykupienia w orange jakiejś usługi , która daje nielimitowany dostęp do portali społecznościowych?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jak dla mnie takie portale społecznościowe pochłaniają ludziom czas i zastępują lepszy realny kontakt ze znajomymi. Jak dla mnie zło:stupid:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał zenek50 Zobacz post
    Jak dla mnie takie portale społecznościowe pochłaniają ludziom czas i zastępują lepszy realny kontakt ze znajomymi. Jak dla mnie zło:stupid:

a ja się nie zgodzę. Oczywiście to wszystko zależy od sposobu używania portalu. Moim zdaniem może to też być bardzo użyteczne, np. jak się ma bardzo dużo znajomych, z którymi nie ma się często możliwości regularnie spotykać, a nie chce się tracić kontaktu, to serwisy społecznościowe znacząco ułatwiają sprawę. dodam tylko, że ja nie dodaję żadnych aplikacji ani też nie wypełniam quizów
    pozdrawiam i ... do zobaczenia na fejsbuku!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

@Politops zgadzam się z Tobą.
    Wszystko zależy od tego jak tego używasz.
    Odpowiednio używane telewizor,radio ,internet to na prawdę wielka pomoc dla nas.
    A co do społecznościówek.
    Ja staram się dbać o to by czas na nich spędzony czasami nie był dłuższy od czasu spędzonego w realu z moimi prawdziwymi znajomymi.
    Choć wiadomo ,czasami się gubię..
    Bo to jest takie proste..kilka klików i już rozmawiać z kimś innym
    a w realu...trzeba się umówić..umyć ..wyjść.....
    Mimo wszystko wolę REAL

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja używam facebook tylko od czasu do czasu (kontakt ze znajomymi), i nie gram tam na grach. Facebook jest bardzo popularny liczba użytkowników rośnie z dnia na dzień i coraz więcej telefonów komórkowych ma aplikacje do szybkiego łączenia się z facebook - ja nie jestem aż tak wielkim fanem tego portalu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)