Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Hybrid View

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Problem z pęcherzem moczowym

Jak radzicie sobie z problemami "moczowymi"? często Was ten problem dopada? macie jakieś sprawdzone sposoby na ulżenie sobie w bólu? jakas profilaktyka?

zimny
    Gość

Cytat Napisał allatte Zobacz post
    Jak radzicie sobie z problemami "moczowymi"?
    urolog

często Was ten problem dopada? macie jakieś sprawdzone sposoby na ulżenie sobie w bólu? jakas profilaktyka?
    po piwie, dużo piwa :]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jak radzicie sobie z problemami "moczowymi"? często Was ten problem dopada?
    Zależy o kogo chodzi jeśli kobieta, to wiadomo, łatwiej dostać zapalenia pęcherza, ze względu na krótszy moczowód chociażby. Mnie osobiście ten problem nie dotyczy.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na ulżenie sobie w bólu? jakas profilaktyka?
    Niestety jeśli zdarza Ci się to często, to możemy z forum DI dać Ci jak wyżej skierowanie do urologa. Często zapalenie spowodowane jest niedostateczną higieną albo korzystaniem z publicznych toalet. Nie jestem lekarzem, ale okoliczności zapadnięcia na tę przykrą przypadłość mogłyby wiele pomóc. Czasem wystarczy wytypowany czynnik wyeliminować i po problemie. Chociaż nikt Ci online diagnozy nie postawi.

Profilaktyka: chyba się musisz lepiej ubrać i nie kąpać w jesieni w jeziorze

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

O zbawiennej mocy żurawiny słyszałam wiele. słyszałam że Urinal walmark ma najwięcej żurawiny ze wszystkich leków na chory układ moczowy. z tym że to bardziej suplement diety niż lek.
    Niestety ten bolesny problem dotyka szczególnie mnie.. czyli kobiet

a w jeziorze kąpać się nie będę... to chyba tylko dla morsów

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a jeszcze lepszy od soku żurawiny jest suszona żurawina.
    Sprawdzone ...polecam..
    pomaga a przede wszystkim zapobiega jak się je ją po kilka ,,rodzynek"dziennie.

Raquel
    Gość

Żurawinka daje radę. RRadze zrobic badania , zwykłe badanie moczu pomoże zdaignozowac czy to zwykłe przeziębienie, czy może coś powazniejszego i żurawina juz nie wystarczy.

wielkibrat
    Gość

Odp: Problem z pęcherzem moczowym

Na przyszłość (spam)
    Mnie ten lek uratował, a nawet sobie nie wyobrażacie jak uciążliwe są problemy związane z pęcherzem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 21-04-15 o 20:19

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Przede wszystkim pijcie duże ilości herbat (z cytryną, żurawiną), nie przegrzewajcie Waszych mieszkań, i ubierajcie się ciepło, zwróćcie także uwagą na to, "gdzie" załatwiacie swoje potrzeby...

Wypowiadanka
    Gość

Żurawinę można spożywać albo suszoną, albo w formie tabletek, albo w formie specjalnej herbatki. Oprócz tego, gdy czujemy zaczątek infekcji, należy wyeliminować z diety duże ilości cukru, ponieważ cukier sprzyja rozwojowi bakterii (tak mi tłumaczyła znajoma lekarka), jak już jest stan zapalny to do czasu wizyty u lekarza najlepiej jest pić duuużo wody, najlepiej z dodatkiem soku z cytryny, bo to pomaga wypłukać bakterie. Mnie zapalenie często łapie, jestem bardzo podatna na nie i dlatego mam w domu zapasy furaginy, to lek na receptę, ale naprawdę dobrze działa, po 4 tabletkach czuć wyraźną ulgę, a po całym listku problem znika na długi czas.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia